Nie pokonacie fali 355.
 Oceń wpis
   

 Nie pokonacie fali

355.

Nie pokonacie fali, choć mocno się będziecie wysilali, choć zaangażujecie wszystkich naukowców i rozumowców, nie dacie rady, ponieważ przeciwko wam stają żywioły, armia PANA, tylko i wyłącznie mogliście skutki zwrotnie waszych działań poważnie złagodzić, gdybyście się duchowo rozwijali, a nie rozumowo, natomiast cały czas ograniczacie się rozumowo, utknęliście pod ziemią w windzie, która musi jechać do góry.

Nic nie zależy od waszego rozumu, ale wszystko zależy od rozwiniętego ducha, tutaj warunki dyktuje PAN, a wy ludzkie duchy musicie się podporządkować.

Choćbyście wszyscy się sprężyli i wszystko, co macie zaangażowali przeciwko nadchodzącej fali, to i tak nie dacie rady, bo to nie zależy od rozumowej siły mięśni tylko od energetycznej Siły PANA.

Nawet buty po was nie zostaną, wszystko się utopi, siła wody jest tak ogromna, drąży nawet skały, nic na swojej drodze nie zostawia, oczyszcza wszystko, przepracuje to ziemia, powstanie już nowe i czyste, natura się odrodzi w czystości.

Nie myślcie sobie, że będzie ktoś po was płakał, albo ktoś was żałował, ci, co pozostaną będą się cieszyć, iż uratowali swoje ziemskie życie i nie będą chcieli tego czasu, ani tych, co zginęli wspominać, ich świadomość już będzie inna.

Nic nie macie do stracenia, ale macie wszystko do zyskania, wciąż błądzicie rozumowo, bo wciąż chcecie wszystko stracić, jak zaczniecie się rozwijać duchowo, to wam zacznie wszystko rosnąć i zyskacie, jak się nie będziecie rozwijać duchowo, to wszystko stracicie, nawet gęsto materialne ciało oraz swoją świadomość.

To wy okłamujecie siebie nie wyrażając swoich uczuć, nie mówicie tego, co czujecie, więc kłamiecie, Prawdę skrywacie w sobie, a usta wasze kłamią, te kłamstwa zbyt łatwo z was płyną, przez wasze żądze seksu, władzy i pieniędzy, nie potraficie już zrozumieć, co to jest czystość i Miłość duchowa, bo sami wszystko wokół siebie fałszujecie, dlatego brak w was zrozumienia PRAWDY.

Z próżności waszej i pychy rozumu zamykacie sobie drzwi do PRAWDY, do wiary z przekonania, całkowicie świadomej i zrozumiałej, całe wasze życie jest włożone w rozumowe ramki, jeździcie ciągle po tym samym torze, tych samych szynach, tam i z powrotem.

Duchowe życie, to ciągle coś nowego, kto ryzykuje świadomie ten żyje, to ciągła improwizacja, ciągła czujność i praca duchowa ze sobą, świadoma i zrozumiała wiedza duchowa, tutaj chodzi o świadome podążanie drogą prostą i jasną, beż żadnych ramek rozumowych i torów.

To wy musicie nauczyć się wybierać właściwie, odczytywać mowę Pana w stworzeniu, czytać i przeżywać SŁOWO PANA, przekazane wam ludzie na Ziemię przez Pana, pilnować, aby nigdy rozum wasz nie zasiadł znów na tronie dla ducha, aby nie wciągnął was w tory myślowe, należy przyjąć zasady wiary Jezusa CHRYSTUSA, kroczyć tą drogą, bo Jezus Chrystus poprowadzi was prosto ku Panu.

Tyko na drodze ŚWIATŁA jesteście bezpieczni i chronieni przez armię PANA, żywioły, bo jak macie ciemności w swoich wnętrzach żywioły was będą z tych ciemności oczyszczać.

 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Rozpoczęcie wydarzeń na Ziemi 354.
 Oceń wpis
   

 Rozpoczęcie wydarzeń na Ziemi

354.

Wydarzeń czas ostateczny nastąpi, gdy duży krzyż, szatański znak, który reprezentuje wszystkie kościoły upadnie i duże figury fałszywe obok niego.

Minie trzy ziemskie dni od tego momentu, asteroidy uderzą w Ziemię i wszystko na zawsze dla was się odmieni.

Czas ten jest już blisko, te informacje płyną na Ziemię z Woli BOŻEJ, z Miłości BOŻEJ do stworzenia.

Wydarzenia apokaliptyczne niosą wam duchy ludzkie życie, Miłość, Prawdę i Sprawiedliwość Pana.

Czekajcie na ten czas spokojnie, bać się mogą tylko ciemne duchy ludzkie i rozumowcy, którzy poprzez swój rozum do swojego wnętrza wpuścili ciemności i ciemnotę.

Ten czas już nastał, na który czekaliście ludzkie duchy, istoty i nurty sił.

Ludzkie duchy szykujcie się do rozliczeń ostatecznych.
 
 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Autorytet moralny 353.
 Oceń wpis
   

 Autorytet moralny

353.

Autorytet moralny świeci przykładnym życiem w prawach PANA wszystkim ziemskim duchom tu na Ziemi, zawsze jest czysty moralnie i czysty, jest świadomym duchem w stworzeniu, wie skąd przyszedł na Ziemię, jaką ma misję do wypełnienia i dokąd odejdzie po opuszczeniu ciała ziemskiego, nie ma chwil słabości i nie usprawiedliwia siebie, że jest tylko człowiekiem.

Autorytet moralny, to nie jest grupa ludzi żyjących w izolacji, zamkniętych i stroniących od ludzi, lecz ludzie duchowi żyjący pomiędzy ludźmi, aby pokazać im jak żyć, aby nie błądzić rozumowo, martwo w stworzeniu, ale są wzorem życia duchowego, nie mylić z duchownymi, bo to nie ma nic wspólnego, pokazują jak stosować i przestrzegać prawa PANA w codziennym życiu, są zawsze i wszędzie duchowymi nauczycielami, uczą jak korzystać w prawach z suto nakrytego stołu przez Pana, jak kierować się tylko intuicją, ponieważ rozum jest przyporządkowany duchowi zawsze we wszystkim, nawet w logicznym myśleniu.

Jak podążać drogą do Światła, nie bać się odejścia ducha z ciała ziemskiego, być całkowicie świadomym procesów energetycznych w stworzeniu, poznać zależności energetyczne, ponieważ kościelni nauczyli was tylko stresu i strachu, to należy koniecznie tego się pozbyć, bo to nic dobrego dla was nie wróży, tylko całkowite zatracenie.

Każdy autorytet moralny nie ma nałogów, nawyków i słabości, jest świadom praw PANA, wie, że to, co daje ludzkim duchom z Miłości duchowej, to do niego spotęgowane wraca, nie ocenia nikogo i nie krytykuje, nie obmawia, mówi zawsze tylko Prawdę, zawsze korzystną dla innych i dla niego.

Ma szacunek do innych ludzi ziemskich, bo szanuje siebie.

Autorytetu moralnego nie da się mianować, nie jest w stanie żaden ludzki duch na podstawie jakichkolwiek ziemskich papierków autorytetem legitymować się, autorytet moralny trzeba sobie w rozwoju siebie ducha wypracować i duch każdy to odczuje, jak będzie się kierował uczuciem, to doskonale będzie wiedział.

 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Świadomość siebie 352.
 Oceń wpis
   

 

Świadomość siebie

352.

Świadomość siebie samego nie pozwala mi Immanuelowi wierzyć nikomu, kto nie jest duchowy i nie zna PRAWDY, ponieważ sami ze strachu przed odejściem ducha z ciała ziemskiego biegacie do kościelnych, a oni jeszcze bardziej was straszą i nic nie rozumiejąc boicie się odejścia ducha z ciała ziemskiego.

Nie wiecie i nie macie pojęcia o tym, że ty duch żyjesz dalej i jesteś dalej, pomimo, iż wyszedłeś z ziemskiego ciała, to i tak dalej istniejesz, to tylko jest tak, iż duchy, które są w ciele ziemskim, ziemskim okiem was nie widzą, ale doskonale mogą was odczuć i wy możecie ich widzieć i wszystko rejestrujecie.

Zmienia się tylko wam to, iż jesteście bez otoczki ducha, ciała ziemskiego, ściągacie tą otoczkę jak ściąga się płaszcz, ziemskie okrycie, tak duch ściąga ciało ziemskie z siebie, ponieważ wy o tym pojęcia nie macie, dlatego boicie się tego przejścia w świat subtelno materialny.

W świecie subtelno materialnym możecie bez ciała ziemskiego bardzo szybko się przemieszczać i być szybko w kilku miejscach, możecie rozmawiać z innymi duchami nie używając słów.

Moja świadomość nie pozwala mi ukrywać PRAWDY, nawet uważam, iż należy koniecznie do was krzyczeć o PRAWDZIE, o wszystkim, co powinniście poznać będąc w ciele ziemskim na Ziemi, całą PRAWDĘ o duchu, o procesach duchowych, o rozwoju duchowym, a najważniejsze o PANU i prawach PANA obowiązujących na Ziemi.

Opieram się o Prawdę, o prawa PANA, żyję na Ziemi zgodnie z prawami PANA i wiem jak przyjdzie czas przejścia w świat subtelno materialny, to przejdę bez lęku, w pokorze, w pełnej mojej świadomości siebie.

Nie ma we mnie Immanuelu strachu przed odejściem z ciała ziemskiego, ponieważ mam wiedzę o duchu, dlatego ludzie ziemscy powinniście pozostawić te kłamstwa kościelnych i ich religii, tym, którzy kłamstwa głoszą, PRAWDY wam nie mówią, zacząć od zrozumienia praw PANA, które są bardzo proste, jasne i wytłumaczalne, wtedy zrozumiecie, co to jestduch.

Świadomość samego siebie powoduje, iż jesteście świadomi praw i prawd, jakie płyną z góry i są dla was podpowiedziami, są oparciem na Ziemi i sama świadomość nie pozwala na przekraczanie praw, na okłamywanie innych, na tworzenie rzeczy, które szkodzą innym, zawsze świadomość powoduje, iż króluje w was Miłość duchowa, Prawda i prawa PANA, dajecie innym tylko to, co jest dla nich korzystne, a nie przyjemne, wtedy wiecie, iż do was wróci tylko korzystna energia.

Wypróbujcie, a sami się o tym przekonacie.
Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Skutki po uderzeniu asteroid 351.
 Oceń wpis
   

 Skutki po uderzeniu asteroid

351.

Skutki, jakie będą po uderzeniu asteroid są niewyobrażalne dla was ludzie, wiadomo, że jedno z uderzeń będzie u wybrzeży Kanady i Grenlandii, fala, jaka wytworzy się z tego uderzenia będzie ogromna, na pierwszy rzut od strony Europy fala uderzy w; Islandię, Irlandię, Francję, Hiszpanię, które to państwa są bezpośrednio nad morzem, natomiast Polska jest osłonięta, a fala jak dotrze do brzegów Bałtyku, do Polski będzie 60m, więc wyjściowa fala może być wielokrotnością tej u brzegów Polski.

Przepowiednia się wypełnia całkowicie i do końca, ponieważ woda i ogień będzie się z nieba lać w ogromnych ilościach, huragany, lokalne podtopienia, lokalne pożary, to namiastka tego, co ma nastąpić.

Ponieważ wiara wasza jest tylko w myślach, nie ma uczuć, brakuje czystego czynu waszego i deklaracji waszej, iż wierzycie w Pana z przekonania.

Wierzycie w jakieś organizacje, sekty i kościoły, kompletnie nie wierzycie w Pana, jesteście zamknięci całkowicie i szczelnie jak zakorkowana butelka i nic do was nie może trafić.

Dlatego aby was odkorkować musi być bardzo mocne uderzenie prosto w wasze drogocenne rzeczy materialne, wszystko to, co wam przeszkadza, aby przyjąć PRAWDĘ do swojego wnętrza.

Jedno takie uderzenie całkowicie odmieni wasz stosunek do materii, będziecie od tej chwili wiedzieli, co to jest proces duchowy, ponieważ cały czas rozumowo myślicie; iż nic tu na Ziemi nie zależy od PANA, to natychmiast będziecie dokładnie wiedzieli jak się o tym przekonacie; iż wszystko, co dzieje się na Ziemi jest zależne od procesów duchowych, jakie w prawach żąda od duchów na Ziemi PAN, nic innego tutaj nie ma znaczenia.

Skutki uderzenia asteroid odczuje dokładnie każdy duch na Ziemi, nikogo nie ominą wydarzenia, nikt nie zostanie zapomniany, każdy, kto jest na tyle przygotowany, aby przyjąć PRAWDĘ, to wydarzenia wypalą na jego duchu grubymi pręgami piętno, aby nigdy nie zapomniał duch schodząc na Ziemię, że musi być duchowy.

Każdy mocno przeżyje, to, co ludzie zobaczcie, upewni was w wierze w Pana, wasz rozum ze strachu natychmiast się wycofa na należne jemu miejsce, bo tutaj tylko o was chodzi, materia nie jest ważna.

Wasze osiągnięcia na Ziemi nie służą duchom w żaden sposób, to była niszczycielska i szabrownicza gospodarka skierowana tylko w żądze rozumu, nie służyło to naturze ani nikomu.

Teraz poniesiecie konsekwencje i rozliczycie się z pobytu na Ziemi, każdy z osobna, każdy musi dowiedzieć się, jaka jest Prawda i sam siebie rozliczy z takiego działania.

Wszystko będzie trwało bardzo krótko, zaskoczenie ogromne, nie zdążycie nic zabrać, nawet możecie nie zdążyć się ubrać, o reszcie nie ma mowy.

Będziecie szczęśliwi, że żyjecie i natychmiast zaczniecie budowę w prawach waszego życia i będziecie dokładnie wiedzieli, że trzeba skierować swoje kroki prosto do Królestwa Tysiącletniego, musi natychmiast po wydarzeniach ruszyć budowa zamku, miejsca przemiany Siły.

Wszystkie żywioły zadziałają jednocześnie pobudzone do działania poprzez uderzenie asteroidy; ogień, woda, powietrze i ziemia, po przejściu przez ląd woda zbierze wszystko, przemieli, duże uderzenie wody zawali nawet duże budynki, nikt tutaj blisko morza czy oceanu nie przeżyje, przy tak potężnej fali nie ma żadnych szans.

Każdy powinien obejrzeć symulację uderzenia asteroidy i podjąć właściwą decyzję, Polska, jako kraj wybrany przez Pana jest najbardziej bezpiecznym miejscem na świecie.

 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Taka jedna chwila 350.
 Oceń wpis
   

 Taka jedna chwila

350.

Taka jedna chwila, zmieni wasze życie, odwróci wszystko o 360° w duchowy proces, choć dziś nic o tym wiedzieć nie chcecie, to jutro wszystko natychmiast sobie przypomnicie, będziecie wiedzieli, co jest PRAWDĄ, co kłamstwem i natychmiast duch wam podpowie; kto to jest JEZUS CHRYSTUS, dlaczego przyszedł na Ziemię po raz drugi, dlaczego PAN żąda od was posłuszeństwa i wiary z przekonania w prawach, jakie ustanowił na Ziemi.

W tej jednej chwili zapomnicie o swoich wszystkich dobrach materialnych, będziecie tylko ratowali swoje życie, nic innego nie będzie was od tej chwili interesowało jak tylko przeżycie do jutra.

Rozmiar zniszczeń po uderzeniu asteroidów będzie tak duży, iż żaden duch będący obecnie na Ziemi nie będzie miał żadnych wątpliwości, co do apokalipsy, która zapowiadała skalę zniszczeń, oraz jak można uchronić Ziemię przed kataklizmami, lecz żaden ludzki duch nie przyjął informacji do siebie na tyle by zmienić swoje postępowanie, choć byliście nawoływani przez Jezusa Chrystusa i mnie Elżbietę Gas.

Nie będą ważne żadne konta bankowe, domy, samochody, czy inna ziemska materia, dla was stanie się ważny tylko rozwój duchowy.

Wszystko trzeba będzie odbudować od nowa, ale już na zdrowych zasadach, zgodnych z prawami PANA i naturą, jaka nas otacza, nikt nikomu nie będzie wyrządzał szkody, wręcz odwrotnie wszyscy będą sobie nawzajem pomagać, ponieważ zostanie garstka ludzi na Ziemi, więc ważna będzie wzajemna pomoc.

Centrum przemiany siły będzie w Polsce, w zamku, powstanie ogromna wieża, która będzie górowała nad wszystkim, Jezus Chrystus będzie tam przyjmował energię od PANA i przekazywał ludzkim duchom na całej Ziemi.

Na początku będzie bardzo trudno, ale swoim uporem sami wpędziliście się w taką przepaść, to teraz musicie wyjść o własnych siłach kierując się intuicją, natychmiast będzie nauka jak żyć, aby przetrwać, zamiast rozwijać swoje dary dziś rozwijacie rozum, a on wam płata figle i nic was nie nauczył, on tylko kpi z was, dlatego macie trudniej, to tak jakby głupka posadzić na tronie króla, tak właśnie wasz rozum wami rządzi.

Zamek będzie również centrum duchowym na Ziemi całej bez wyjątków, gdyż wszyscy ludzie muszą się podporządkować tylko pod prawa PANA, żyć zgodnie z nimi, więc wszyscy będą uczeni życia duchowego od podstaw, odbiorów i kierowania się tylko intuicją.

To właśnie z Polski, kraju wybranego wyjdzie na całą Ziemię PRAWDA i MIŁOŚĆ DUCHOWA, aby ludzkie duchy miały siłę budować na Ziemi nowe KRÓLESTWO TYSIĄCLETNIE.

Upadnie przemysł, który truje ludzi, nie będzie molochów nikomu niepotrzebnych, rękodzielnictwo stanie się ważne i ogródki warzywne obok domów, wszystko hodowane naturalnie bez sztucznej chemii i nawozów sztucznych, zobaczycie jak wygląda życie w naturze i zgodnie z prawami, dość na Ziemi całej oszczerców, kłamców, ludzi żądnych władzy i pieniędzy.

Tutaj rozwijać będą ludzkie duchy swoje dary przyniesione od PANA, każdy będzie godnie żył w prawach PANA, radośnie i szczęśliwie, nic jemu nie zabraknie.

Ta jedna chwila odmieni wszystko, nie będzie na Ziemi żadnych dużych aglomeracji, ponieważ to nie służy ludzkim duchom, rozbuduje się mocno wymiana towarowa, pieniądze będą, ale tylko po to, by służyć w rozwoju duchów na Ziemi.

Bogactwo duchowe będzie miało najwyższą cenę.

Atlantyda jak kontynent zostanie na nowo odkryta, teraz posłuży ludzkim duchom w rozwoju swoimi dobrami materialnymi, ponieważ Atlanci byli o wiele bardziej rozwinięci niż obecnie ziemianie.

Król Jezus Chrystus nauczy was ludzie ziemscy jak żyć w Prawdzie, Miłości duchowej zgodnie z prawami na Ziemi.

 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Mocne uderzenie przez zaskoczenie 349.
 Oceń wpis
   

 Mocne uderzenie przez zaskoczenie

349.

Duży asteroid u wybrzeży Kanady i Grenlandii mocno uderzy w Ziemię przez zaskoczenie, spowoduje przebiegunowanie oraz pęknięcie Ziemi, ogromne fale na morzu, wylewanie się lawy z pęknięcia, przez uderzenie wszystko się za trzęsie, runie wiele domów, fala przejdzie przez wiele państw, zmiecie wszystko, co będzie na jej drodze, wszystko się wzruszy, wulkany będą wybuchać i wiele innych zjawisk, związanych z tym uderzeniem.

Wszystko bardzo prosto i jasno się układa, a was wszystko zaskoczy jak zwykle, nic wiedzieć nie chcecie, to i przez zaskoczenie się dowiecie o PRAWDZIE, Żywym SŁOWIE, natychmiast wszystko sobie przypomnicie, o to chodzi, wtedy będziecie podążać drogą ŚWIATŁA jak przystało duchowi na Ziemi, być żywym duchowo w stworzeniu.

Jedna chwila zamieni w pył wszystko, co fałszywe wybudowaliście sobie w kłamstwie i obłudzie dogmatów kościelnych i różnych dziwnych religii i sekt.

Wszystkie wasze dobra materialne dla ducha nic nieznaczące stracicie zostaniecie odarci do żywego czystego ducha, abyście z drogi zatracenia zawrócili i wreszcie trafili na drogę do ŚWIATŁA, żyjąc w prawach PANA na Ziemi, w Prawdzie i Miłości duchowej.

Taka jest Wola PANA na Ziemi, wszystkie duchy, istoty i nurty sił muszą żyć w prawach PANA, tego się od nich żąda.

Jeżeli duchy ludzkie nie wypełniają Woli PANA na Ziemi, trzeba ich do tego przymusić, ponieważ jest to dla tych duchów ludzkich najkorzystniejsze, aby już na Ziemi nie powtórzyło się parcie w materię i całkowitą martwotę duchową, martwota duchowa powoduje; choroby, nienawiść i zatracenie.

Dostały duchy ludzkie na Ziemi wiele szans na zmianę tej martwoty duchowej, chorego ziemskiego ciała i głupoty rozumu, lecz duchy nie wykorzystały tego, choć Miłość Pana jest nieograniczona i ogromna, to wszystko jest tylko w sferze subtelnej materii, a nie jest przepracowane w gęstej materii.

Brak czynu, który u duchów ludzkich blokuje strach rozumu, powoduje, iż traci ten duch logiczne myślenie i kojarzenie faktów, kojarzenie PRAWDY, nie ma możliwości wtedy kroczyć drogą Światła i idzie prosto w lej rozkładu, opiera się wtedy o nielogiczne tezy, formuły i dogmaty kościelne, które wprowadzają zamęt i chaos.

PAN w swej wielkiej Miłości obudzi duchy ludzie poprzez wydarzenia, musi ich mocno wstrząsnąć, ich przeżycia wyryją tak mocne doświadczenia, nigdy ten duch już nie będzie dążył do martwoty duchowej, schodząc na Ziemię będzie od dziecka rozwijał się duchowo, korzystał z suto nakrytego stołu w Miłości duchowej, żyjąc na Ziemi w prawach PANA.

Każdy z osobna i wszyscy razem jesteście odpowiedzialni energetycznie za swoje myśli, słowa i czyny, choć nie chcecie słyszeć o wydarzeniach to one się już przejawiają z waszym świadomym udziałem lub bez, każdy mógłby się rozwijać duchowo, co spowodowałoby osłabienie skutków zwrotnych dla ziemskich ludzi.

Do tej pory nie rozwijaliście się duchowo, lecz poprzez myślenie i wasz rozum rozwijaliście się tylko w sferze myśli, tylko gęsto materialnie, nie macie równowagi duchowo ziemskiej oraz bardzo często uszkodzonego ducha, co przejawia się kalectwem w gęsto materialnym ciele, tutaj na Ziemi wszystko przejawia się dokładnie takie, jakie jest.

Nic nie może być ukryte, wszystko jawne i czyste, uczucia uwolnione i kierowanie się tylko intuicją, podpowiedziami z wnętrza.

Wszyscy ciemni poodcinani, nawet, jeśli są ziemską rodziną, każde włókno ciemności natychmiast podczas wydarzeń ściągnie was w ciemność, po fakcie nie ma odwrotu, tutaj nawet nie będzie żalu, bo już nie będzie świadomości.

W Polsce kraju wybranym przez Pana do budowy Królestwa Tysiącletniego na całej Ziemi, zostanie wybudowana ogromna wieża, w samym centrum zamku, która na zawsze pozostanie centrum duchowym, miejscem przemiany Siły, w tej wieży Jezus Chrystus, otoczony przez Ismanów, będzie w zamku na Ziemi przyjmował bezpośrednio promieniowania od PANA i przekazywał ludzkim duchom.

Takie centrum przemiany SIŁY stanie się dla ludzkich duchów inspiracją do dalszej pracy duchowej tu w gęstej materii, ciemny rozum upada całkowicie i na zawsze.

Pamiętajcie Jezus Chrystus, część Pana, ze mną Immanuelem czeka na was przygotowanych do rozwoju duchowego w Opolu, w Polsce, czas mija nieubłagalnie, więc nie zwlekajcie, bo potem będziecie żałowali.

 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Wszyscy przyjdziecie 348.
 Oceń wpis
   

 Wszyscy przyjdziecie

348.

Wszyscy przyjdziecie, nie macie wyjścia, musicie trafić do bramy dla duchów ludzkich, jaką jest JEZUS CHRYSTUS, choć dziś się upieracie, choć dziś jeszcze nie wierzycie, bo to nie mieści się w waszym ciemnym rozumie, a kościelnym nie pasuje, bo musieliby się natychmiast rozliczać z działalności na Ziemi, to i tak przyjdziecie wcześniej czy później, ale dla was lepiej jak wcześniej, im później tym gorzej.

Przejawi się na Ziemi taka jedna noc, która wszystko odmieni, dla was to będzie oznaczało jedno, kierunek lej rozkładu.

Wtedy nic już od was nie będzie zależało, choć dziś to jeszcze wy możecie samodzielnie wybrać swój rozwój duchowy z waszej dobrej woli i to by było dla was najbardziej korzystne.

Jak minie ta noc kulminacji wydarzeń, to już wtedy jak uwierzycie, to dla nielicznych będzie to oznaczało pozostanie, ale dla większości lej rozkładu i powrót, jako nieświadome zarodki.

Winda cały czas pracuje i zabiera do góry tych najciemniejszych, tych, którzy nie rokują już żadnej nadziei na rozwój, czy przyjęcie PRAWDY do swojego wnętrza, to są dla nich skutki zwrotne ich doświadczania ducha tu na Ziemi, choć wam się to nie podoba, to nie ważne, mieliście tyle czasu ile trzeba, abyście mogli to zrozumieć i odczuć, aby się zmienić i podążać drogą ŚWIATŁA, w waszym interesie było szukanie PRAWDY.

Każdy otrzymał informację o Jezusie Chrystusie będącym obecnie na Ziemi, więc każdy wybrał swoją drogę, duch doskonale wie, co się stanie, tylko wasz rozum nie chce wiedzieć i od razu produkuje wam milion wątpliwości i wpędza was w zakłamanie.

PAN ostrzega każdego cały czas, płyną z góry informacje, choć wy ich przyjąć nie chcecie to już wasz problem tu na Ziemi.

Bardziej was interesują pieniądze, samochody, domy, jedzenie i materia, zobaczymy, co zrobicie jak zostanie wam to zabrane, zostaniecie sami po wydarzeniach, zobaczycie wtedy jak byliście głupi i puści, jak ślepi i głusi na wołania PANA.

Wszyscy przyjdziecie i będziecie mieli pretensje, że was się nie przyciskało, abyście się obudzili, ale tu chodzi o to; abyście sami dobrowolnie i bez przymusu się budzili, to znowu byłaby ślepa wiara, a tu chodzi o wiarę, którą macie sobie wybudować na waszych przeżyciach i doświadczeniach, tu i teraz, w tej inkarnacji z doświadczeniami z całego bytu, ze wszystkich inkarnacji ducha.

Przyjdziecie, bo musicie, to tak jak musicie jeść i oddychać i wodę pić, bo inaczej z ciała odejdziecie, tutaj to jest obowiązek ducha wiara w Pana, korzystanie ze źródła, jakim jest sam PAN.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Rycerz ŚWIATŁA 347.
 Oceń wpis
   

 Rycerz ŚWIATŁA

347.

Rycerz ŚWIATŁA otrzymał zbroję, miecz i tarczę od PANA, lecz rozum jego sfiksował i posłuchał ciemności, nie uwierzył w swoje odbiory, nie uwierzył sobie duchowi, ciemności przez jego rozum ściągnęły jego do piwnicy.

Wiara tego ludzkiego ducha bardzo słaba, wierzy tylko w pomazańców. Pytał; czy chodzić do kościoła, przecież to wasz wybór, to wy musicie wybrać; czy wierzycie w STWORZYCIELA, czy wierzycie Szatanowi i jego sługom.

Walczył już z ciemnościami, lecz byle podmuch wiatru i już zmiana o 360 stopni, to oznacza, iż nie utrzymał ognia duchowego w sobie, zbyt słabo rozpalił iskrę jemu przydaną, więc natychmiast upadł, dziś to ostatnia szansa, to właśnie było najważniejsze dla tego ducha 5 minut, nie wykorzystał, odebrałam informacje; bardziej był Filip niż siła, no taki Filip z konopi, nie potrafił stanąć na wysokości zadania i kroczyć dumnie z podniesioną głową, dając przykład innym.

Dał się pogrzebać żywcem za jakieś dziwne rozumowe poglądy innych duchów ludzkich, bo nie można powiedzieć ludzi, jeżeli wierzą innym, a nie sobie.

Kim jesteś puchu marny, iż chcesz się wywyższać ponad stan twój na Ziemi, trzeba najpierw zbudować w swoim wnętrzu świątynię dla PANA i uwierzyć mocno w swoje odbiory, aby opierać się o nie w chwili zwątpienia rozumu waszego.

Inaczej bez wiary jesteście zgubieni, nic o duchu nie wiecie, byle jakiś człowieczyna może was ściągnąć, książki napisane ciemnym pismem są ciemne i łatwo to odczuć, ale rozwój duchowy, to proces trwający całe ziemskie życie ducha, uczy się cały czas, nie może być zwątpienia, bo to już rozum wam płata figle, to oznacza, iż jesteście niestali w uczuciach; co innego mówicie i co innego robicie, nie żyjecie zgodnie z prawami PANA.

Więc sami się pchacie wręcz do leja rozkładu.

Choć sam tego nie zauważył, to stał się z rycerza ŚWIATŁA, rycerzem ciemności.

 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Nadzieja to tylko odmiana litości 531.
 Oceń wpis
   

 Nadzieja to tylko odmiana litości

531.

Zawrzało i Gender powstało, tak po prostu nagle wyrosło z pod Ziemi, w Polsce kraju wybranym kobieta jest nadal dyskryminowana, ale gender to tylko temat zastępczy, aby odwrócić uwagę od problemów, jakie drążą kleryków i ich sympatyków.

Uczcie ludzi duchowego życia, radości i uśmiechu, uczcie życia w prawach Stworzyciela, odkrywania PRAWDY i MIŁOŚCI duchowej na nowo, lecz najpierw zacznijcie naukę od siebie.

Żeby uczyć kogoś trzeba najpierw nauczyć się samemu i doświadczyć tą wiedzę, gdyż wiedza bez przeżycia jej i bez doświadczenia jej pozostaje w rozumie i jest bez żadnej wartości, to tylko TEORIA, a liczy się tylko DOŚWIADCZENIE.

Uczenie umierania, pozbawiania ducha ciała ziemskiego? To wy sami zaraz będziecie mieli skutek zwrotny dokładnie taki sam, odejście z ciała.

Pozbawienia ducha otoczki gęstomaterialnej, to jest bardzo naganne i złe.

Życie ducha na Ziemi, jest wartością bezcenną dla tego ducha, dlatego że przychodzi na Ziemię uczyć się odpracowywać karmę, duch wie, kiedy chce tu być, a kiedy jego czas odejścia z ciała jest właściwy i dla tego ducha korzystny.

Przez stres i strach, jakim was cały czas się karmi, fałszywe poglądy wbrew PRAWDZIE najczęściej powodują nawiedzenie lub opętanie,

Wejść do aury łatwo, ale wyjść to już jest bez możliwości samodzielnego wyjścia dla ducha bez ciała ziemskiego, trzeba takiego ducha odprowadzić, otworzyć jemu aurę by miał możliwość pozostawić to ciało i energię, jaka tu płynie dla ducha, który jest właścicielem tego ciała.

Nadzieja to rozum, bez pracy duchowej to dla was tylko upadek i karmienie was czymś, co może pozostać tylko w sferze marzeń, w rozumie, odczucia wasze wskażą wam właściwą drogę na Ziemi.

Musicie odczuć zaufanie partnera i waszej rodziny ziemskiej, tylko po to by doświadczyć prawdziwego uczucia MIŁOŚCI duchowej.

Zaufanie, uczucia i wiara z przekonania, wtedy czujecie, że w tym związku panuje Miłość, rozum to logiczne myślenie, pomoc w kojarzeniu faktów, dlatego wyciągajcie wnioski ze swoich doświadczeń i bądźcie czujni 24 godziny na dobę.

Jeżeli wasz związek opiera się tylko na rozumowych wrażeniach mózgu, to wtedy natychmiast wasze uczucia spowodują spiętrzenie się problemów i rozpad takiego związku.

Każdy związek musi być oparty o MIŁOŚĆ STWORZYCIELA i MIŁOŚĆ duchową, inaczej to wszystko tylko koszmarny sen, który się wam przydarzył w tej inkarnacji.

Nadchodzi era uczuć i współpracy duchowej, koniec z rozumem i ślepą wiarą kościoła katolickiego, teraz wszystko musi być oparte tylko na PRAWDZIE, uczuciach, Miłości, szacunku i zaufaniu, jak ktoś powie; że tak jest, to w życiu tak się potwierdzi gdyż PRAWDA jest SIŁĄ PRZEWODNIĄ.

Wszystko będziecie odczuwali, a rozum posłuży wam, jako doskonałe narzędzie do logicznego myślenia, kojarzenia faktów i wyciągania wniosków z waszych doświadczeń na Ziemi, ataki czarnych myśli i koszmary odejdą wraz z ciemnotą rozumu.

Człowiek na Ziemi stanie się wierzący z przekonania w Stworzyciela, żyjący w prawach Pana tu na Ziemi będąc, pewny siebie, doceniający siebie, odważny, bezpieczny, korzystający z suto nakrytego stołu przez Stworzyciela, pokorny, czujny, oddacie się w opiekę i prowadzenie na Ziemi przez Pana BOGA.

Wtedy wiedza duchowa i narzędzia staną się dla was pomocne tu i teraz na Ziemi, aby zapanowała odwieczna naturalna równowaga duchowego życia z ziemskim.

 Uzdrowiciel Immanuel  Elżbieta Gas
Komentarze (0)
1 | 2 |