Czystość w Miłości 525.
 Oceń wpis
   

 Czystość w Miłości

525.

Przekazanie siły dla duchów, które w wielkiej Miłości do Stworzyciela oczekują w czystości na to wielkie święto aby móc przyjąć siłę, tu na Ziemi w gęstej materii.

Każdy tu na Ziemi ma otwarte drzwi do Miłości duchowej, to uczucie w waszych sercach, droga do PRAWDY i czystości duchowej, czystość ziemska przejawi się automatycznie jak będziecie czyści duchowo, zawsze wszystko dzieje się najpierw w duchu, potem przejawia się w ziemski sposób w ciele.

Powtarzam kolejny raz; wszystko się wzmacnia w was, to co macie do przepracowania mocno się manifestuje, dobre czy złe cechy też się mocno wzmacniają, jak ktoś ma dobro w sobie wzleci wysoko, jak ma zło szybko upadnie.

Na siłę wymuszanie rozwoju jest ogromnym błędem, gdyż to jest złe dla wszystkich, dla tych co na nich się wymusza, a dla tych co wymuszają tysiąckrotne skutki zwrotne, każdy duch na Ziemi ma prawo wybrania swojej drogi, gdyż to jego prawo wyboru i prawo doświadczania wszystkiego oraz odpracowania karmy, która na Ziemi jest źle zrozumiana.

Czystość przejawia się we wszystkim; w waszej pracy duchowej, w waszej pracy ziemskiej, w kontaktach z rodziną ziemską, dla tych ludzi wokół was macie być przykładem czystości oraz życia w prawach Pana.

To co się w was dzieje musi być tylko i wyłącznie waszym wyborem i wewnętrznym przekonaniem bez możliwości nakazywania przez kogokolwiek, to tylko może być waszym wyborem w dobrej woli.

Uzdrowiciel, bioenergoterapeuta, terapeuta, lub inna nazwa to ludzie, którzy sami są nisko energetycznie dlatego ściągają ze swoich pacjentów ciemną energię bo są jednorodni do nich, dlatego chorują ziemsko, po tej jednorodności płyną wszystkie ciemne energie, a ponieważ jesteście nisko, to też wszystko łapiecie do siebie.

Hipnoza to kaleczenie ducha ludzkiego, wszyscy z ezoteryki musicie być tego świadomi co czynicie tu w gęstej materii na Ziemi, jaką krzywdę wyrządzacie innym duchom, brak usprawiedliwienia na takie działania.

Czystość duchowa to działanie w prawach Pana i tylko w Prawdzie zawsze z korzyścią dla innych brak możliwości krzywdzenia innych.

Przekonanie rozwala wątpliwości i uprzedzenia, a buduje mosty łączące ducha z ciałem ziemskim, oraz buduje Miłość duchową miedzy ludźmi tu na Ziemi.

Wrażliwość duża to dar od Stworzyciela, a waszym obowiązkiem jest rozwijanie takiego daru i działanie na korzyść innych duchów tu i teraz.

Przemawiam do wszystkich, którzy używają hipnozy do manipulowania duchem ludzkim, czynicie zbrodnię przeciwko rozwijaniu się ducha na Ziemi, obojętnie kim jesteście i w jakiej intencji to czynicie, gdyż ta zbrodnia w prawach Pana, w skutku zwrotnym się mocno wam przejawi.

Wszelkiego rodzaju uzdrowiciele, znachorzy, bioenergoterapeuci i księża, jeżeli używacie hipnozy bez świadomości osoby, która do was przychodzi po pomoc, to oznacza iż działacie przeciwko prawom Stworzyciela, przeciwko wolności duchowej, to działacie na szkodę tych duchów, to skutek zwrotny idziecie od razu do rozliczenia ducha z Ziemi, zostajecie odwołani.

Hipnoza to zbrodnia jakiej się dopuszczacie na duchu, dlatego musi być surowo ukarana.

Na Ziemi obecnie jest już ponad pięćdziesiąt procent światła, a to oznacza iż ciemności są spychane w otchłań w miejsce z którego przyszły, na Ziemi już w większości panuje światło, dlatego szukajcie ludzie oparcia w Stworzycielu, żyjcie w prawach na Ziemi, wszystko się wam ułoży właściwe i zgodnie z Bożym planem.

 
Immanuel  Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Gołe ciało rozkazywało 277.
 Oceń wpis
   

 Gołe ciało rozkazywało

277.

Gołe ciało rozkazywało, duch całkowicie zablokowany, im bardziej duch zablokowany, tym bardziej bełkoczące ciało, proces rozwoju ducha całkowicie uniemożliwiony, rozum żądzami ciała wykonuje żądania ciemności, pokusa tak wielka ciała iż duch nie ma zupełnie głosu, jest w pułapce rozumu, żądza goni żądze, wszystko przez ciemności wykorzystane.

Każda luka rozumu i ciała zagospodarowana przez ciemnotę, coraz bardziej wymyślane sytuacje, coraz bardziej mocne dla rozumu sceny grozy, aby dreszczyk emocji straszył rozum, duch cierpiał w klatce, w pułapce i nic nie mógł zrobić, bo ziemski człowiek wymyślił rozwijanie umysłu, a nie ducha, bez równowagi spada się na samo dno, nie ma odwrotu, ciemności krok po kroku coraz bardziej zakleszczały wokół szyi metalową obręcz, aby ciało chodziło w kieracie wymyślonych przez rozum, kierowanych przez was stworzonych demonów.

A tu musi być wszystko w należytej harmonii wewnętrznej, aby gołe i puste ciało nie rozkazywało rozumowo, co ma duch robić, bo to martwota duchowa i upadek, przyjdzie taki czas iż wszystko zrozumiecie i wtedy, gdy ciemności całkowicie upadną, duch musi poznać PRAWDĘ, aż do bólu rozumu, aby odejść do góry, do subtelnej energii, aby tam się rozwijać, ale martwi duchowo całkowicie zatracą swoją świadomość, to czego będziecie się bali najbardziej.

Gry i zabawy, żądze rozumu, tu ciemności mają największe pole do popisu, a wy dajecie się wpuścić w pułapkę, myślicie i mówicie; że gry edukują i uczą, że gry to taka niewinna zabawa, a brak wam logicznego myślenia i rozsądku, w takim nawyku tak łatwo zagubić się w małpim rozumie bez umiaru.

Wszystko można sobie podpasować jak się chce, pod wasze potrzeby, ale nigdy nie będzie to PRAWDĄ i nigdy nie będzie oczywiste, bo jest to kłamstwo i fałsz i nigdy nie będzie to logiczne ponieważ ciemności nie są logiczne same w sobie.

Gołe ciało bez ducha nie ma żadnej wartości światłej, bo rozum z ciałem, to tylko ciemności, wartość ma tylko duch i duchowa pamięć, a w tym musi być rozwój duchowy, praca duchowa.

Ciało to otoczka dla ducha, aby mógł funkcjonować tu na Ziemi w gęstej materii, pojazd który prowadzony jest przez ducha, duchowy człowiek, to zdrowe ciało, jak duch zablokowany, to chore zablokowane ciało ziemskie.

Gołe ciało nic nie bolało, duch wszystko odbiera i wszystko co was boli, to nie boli ciało, tylko ducha boli, a będzie rozumowców jeszcze bardziej bolało i piekło, bo wasza droga do PRAWDY jest skomplikowana i cierniowa, kręta i obłudna, jak wasze ziemskie życie.

Zmieńcie się natychmiast, bo droga do PANA jest jasna i prosta jak autostrada, życie wasze na Ziemi stanie się wtedy proste, jasne na luzie.

 Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Zwycięstwo PANA 274.
 Oceń wpis
   

 

Zwycięstwo PANA 

274.

Zwycięstwo PANA nad ciemnościami ostateczne, ciemności runą na zawsze, choć wy sobie z tego nie zdajecie sprawy, choć wy całkiem zapomnieliście po co przyszliście na Ziemię.

 Czy wy chcecie runąć z nimi na zawsze? To przecież od was zależy ludzkie duchy, każdy jest kowalem swojego losu.

Ciemności nie mogą tu na Ziemi pozostać, nawet odrobinkę, wszystko zostanie Światłem rozjaśnione, wszystko rozbłyśnie ostatecznie kolorami tęczy.

Połączenie ze stworzeniem musi być bardzo mocne i nieprzerywalne oraz ciągłe, nigdy już się nie przerwie, wszystkie duchy, istoty, nurty sił i formy muszą wiedzieć co to jest Miłość duchowa i służba PANU, gdy zejdą na Ziemię.

Żywioły już coraz mocniej wam przypominają, że spełnia się czas apokalipsy, zgodnie z prawami PANA na Ziemi.

A wy wyszydzacie, w ciemne nurty wchodzicie, krytykujecie, kłamiecie, sami sobie szkodzicie, to że nic o energiach nie wiecie, to już możecie mieć pretensje tylko do siebie, do swojego wyrośniętego ponad miarę rozumu, nie zwalnia to was od konsekwencji jakie ponosicie, wchodząc w tak wysokie wibracje energetyczne natychmiast wracają do was skutki zwrotne waszych myśli, słów i czynów.

Zwycięstwo Miłości duchowej i Prawdy nad rozumem i jego umysłowymi twierdzeniami, nad autorytetami ciemności, nad złem, które panoszy się wszędzie, nad ciemnymi kanałami, demonami wymyślonymi przez rozumowców i wszystkim co ciemne.

Ludzkie duchy przegrywacie swoje istnienie w całym bycie ducha na Ziemi, przegrywacie wszystko dla ciemności, zastanówcie się czy warto?

Zawołania PANA są jak kotwice wam rzucone ze Światła abyście zakotwiczyli w wierze w Pana i wspinali się w rozwoju ducha wysoko, najwyżej jak się da dla ducha ludzkiego.

 Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Polacy inwestujcie w Polsce 273.
 Oceń wpis
   

 

Polacy inwestujcie w Polsce

273.

Polacy inwestujcie w Polsce, to jest dla was najlepsza i najbardziej intratna decyzja, lepszej alternatywy nie ma, wszystko co zrobicie poza granicami Polski, kraju wybranego nie uda się, natychmiast upadnie lub będzie bardzo kulało, to z waszej winy mocarstwem stają się Chiny, dajecie im produkcję, a to przecież kręgosłup każdego państwa, na zasadzie dorobkiewiczostwa, szybko do góry, ale upadek jest tym bardziej bolesny, paru którzy wymyślili, dużo mniejsze pensje i słabsze dużo materiały, cena idzie w dół, ale towar to rynkowe śmieci, coraz gorsze gatunkowo, ubrania do pierwszego prania, obuwie jednorazowe, toksyczne i wybuchowe, ale dziś w hipermarketach nie znajdziesz polskich wyrobów tylko chińszczyzna, oddajecie walkowerem rynki zbytu i produkcję.

Macie coraz więcej problemów z tymi bublami, każdy kraj musi mieć swoją produkcję, można wymieniać się towarowo, jeżeli czegoś brakuje na rynku, ale wy na żądzy zarabiania pieniędzy straciliście logiczne myślenie i duchowe odczuwanie, bo przenosicie całą produkcję do Chin, co skutkuje upadkiem gospodarki na świecie, a Chiny rosną w mocarstwo, potęgę światową, za chwilę przekonacie się jaki błąd popełniliście i oby nie było za późno. Chińczycy nabywają na Ziemi co się da, zaraz będą dyktować warunki całej Ziemi, to produkcja jest kręgosłupem każdego państwa, nie ma produkcji, nie ma pieniędzy w budżecie.

Ma kraj swoją produkcję ma pieniądze, to ludzie żyją dostatniej, proste zasady rynkowe, a wy dajecie zniszczyć bogactwo narodowe, fabryki i zakłady produkcyjne, to produkty najlepsze na świecie, bo polskie to najlepsze.

Chińczycy za chwilę będą dyktować warunki, bo wy już nie macie produkcji, a oni mają wszystko, to głupota, niewiedza i niekompetencja ludzi przy władzy, brak dobrych doradców, dobrych ekonomistów i uczciwych polityków.

Żądze rządzących zarobienia dużych pieniędzy, doprowadzi do zniszczenia gospodarki Polskiej co będzie skutkować zniszczeniem ich samych w skutkach zwrotnych, bo co zasiejesz to zbierzesz.

Dla Polaka najlepsze energetycznie są polskie produkty, wykonane przez Polaków, a przecież Polska, to kraj dobrobytu, nie ma na świecie lepszych produktów, Polska jest krajem wybranym przez Pana, a Polacy narodem wybranym z taką siłą tylko się wygrywa, ale tylko w Polsce.

Polacy mają najlepsze wibracje, mają siłę i złote ręce, potrafią wszystko zrobić, a rozwinięci duchowo wiedzą jaka droga dla nich jest najlepsza i jaka produkcja, co zrobić aby wszystko wokół wesprzeć energetycznie, wtedy wszystko kwitnie w prawach PANA.

Polacy popierajcie tylko polską produkcję, nabywajcie polskie produkty, żądajcie w sklepach polskich produktów, wtedy nikt tych bubli nie zamówi i urwie się ten proceder.

To bankowcy, analitycy, rządzący muszą to dostrzec, ustanowić prawo ochrony rynku polskiego, wprowadzić to w życie, bo konkurencja cieszy się, że nie ma już polskich towarów, bo wszyscy wiedzą doskonale jak dobre jakościowo są polskie produkty.

Dziś w Polsce wszystko opiera się o handel, nie ma produkcji, nie ma kręgosłupa, to kolos który runie i wtedy przejrzycie na oczy, ale wtedy będzie za późno.

Te kłótnie polityków pokazują jak słabi są politycy, jak słabi są rządzący, brak im siły, bo nie żyją sami zgodnie z prawami PANA, nie ma w nich pokory, a są w nich żądze rozumu, pieniądza i władzy.

Wybierzcie wreszcie ludzkie duchy, które będą godnie reprezentować naród, ludzi o światłych wartościach, prawych i mówiących PRAWDĘ, takich poznaje się po ich czystych czynach, przestańcie kierować się kiełbasą wyborczą, pamiętajcie, POLSKA to kraj najwspanialszy na Ziemi, tu są podstawy do budowy nowego Królestwa Tysiącletniego.

Mnie Immanuela prowadzi Prawda, a was kto prowadzi?

 Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Niepokalane poczęcie 272.
 Oceń wpis
   

 Niepokalane poczęcie

272.

Religie wypaczyły całkowicie Prawdę i sens niepokalanego poczęcia, rozbierano rozumowo i komercyjnie, co spowodowało iż tak dalece zmieniono prosty i jasny, zgodny z prawami PANA proces poczęcia części Pana, Jezusa Chrystusa Nazarejczyka.

Dając pod potrzeby rozumowe i komercyjne cudowne zapylenie przez wiatr, kłamliwe i fałszywe, niezgodne z prawami PANA. Niepokalane, to nie znaczy poczęte bez aktu współżycia płciowego, a tak sugeruje i podaje kościół i religie, brak im wiary w doskonałość praw PANA, ponieważ sami nie żyją zgodnie z prawami i sami się izolowali od normalnego życia na Ziemi między duchami ludzkimi.

Niepokalane poczęcie, to przygotowane czyste wnętrze ducha ludzkiego w tym przypadku Marii i Rzymianina Kreolusa, ponieważ w poczęciu w czystości z Miłości duchowej muszą uczestniczyć kobieta i mężczyzna, bo inaczej nie będzie poczęcia jak nie będzie zapłodnienia, musi być akt płciowy, aby po moście duchowym mogła zejść z poziomu Bożego, część PANA.

Tu nie chodzi o wstrzemięźliwość płciową, ponieważ wstrzymywanie naturalnego popędu powoduje chorobę i zboczenia seksualne, nie jest to naturalne wstrzymywanie się w rozumowy sposób od naturalnych instynktów, tylko nadmierne rozbudowywanie w sztuczny sposób, szukanie i wywoływanie pożądania rozumowego powoduje żądze, które akt Miłości duchowej ściągają w ciemne nurty.

Sam akt płodzenia w Miłości duchowej i czystości jest niepokalany, ponieważ seks jest częścią Miłości duchowej, ale nie może być celem, ani żądzą rozumu, tu nie chodzi o przygodny akt, tylko i wyłącznie połączenie i współbrzmienie kobiety i mężczyzny w prawach PANA, jest to wymiana nurtów sił, potrzebny akt we wszechświecie.

Zgadzacie się duchy ziemskie na fałsz i obłudę, na kłamstwa i dogmaty, zgadzacie się na takie fałszywe prowadzenie przez ciemnych kościelnych, ich religie i sekty, wasza wina, iż nie szukacie i nie przyjmujecie Prawdy do swojego wnętrza, wasza wina, że nie żyjecie zgodnie z Prawami Pana i PRAWDĄ.

Wątpicie całkowicie w prawa PANA, doskonałe i niezmienne, sam PAN ich zmienić nie może, schodząc w gęstą materię nawet części Pana, muszą żyć zgodnie z prawami obowiązującymi na Ziemi, są tak doskonałe i precyzyjne, że tu brak możliwości pomyłki.

Czystość wewnętrzna, to czysty duch, jego czyste myśli, słowa i czyny, to działanie na Ziemi w prawach PANA zgodne z Siedmioma prawami i trzema prawami zawartymi w krzyżu Prawdy, zawsze z korzyścią dla innych duchów, ale przede wszystkim szacunek i podporządkowanie się PANU, oddanie się w Boże prowadzenie najlepszą dla was drogą.

To wy zgadzacie się na te cuda i cudeńka kościelnych i religii, ponieważ nie chcecie podążać drogą PRAWDY, łatwiej wam iść znaną dla was drogą, bo tak samo żyjecie w fałszu i obłudzie, wygodnie i leniwie, nie potraficie już odróżnić Prawdy od fałszu.

Wszystko na opak rozumiecie, bo nic nie chcecie słyszeć ani widzieć, tylko dlatego, że to wy też kierujecie się rozumem i dzikimi żądzami kierowanymi przez ciemności, musicie na stałe zmienić swoje poglądy ciemne na Prawdę i tylko jasne energie.

Mądrość Bożej Woli pokazuje wam w obrazach takie jakie wszystko jest prawdziwe, kieruje was do rozwoju ducha, lecz wy nie rozumiecie o co chodzi, wy tego co płynie z góry nie potraficie odczytać, nie możecie nic odczuć, bo jesteście rozumowo zablokowani, nie kierujecie się intuicją, lecz tylko i wyłącznie rozumem, który prowadzi was do całkowitej zagłady, ponieważ wszystko w waszym życiu ziemskim opiera się o kłamstwo.

Prawda była, jest i będzie zawsze taka sama, dla was jest to najważniejsze, aby Prawdą się kierować i Prawdą żyć, PRAWDA dla was to czystość.

Elżbieta Gas

Komentarze (0)
„Cuda” i dogmaty 271.
 Oceń wpis
   

  

Cuda i dogmaty 

271.

Cuda i dogmaty, specjalność kościelnych, musieli coś ziemskim duchom wymyślać na usprawiedliwienie, aby z siebie zrzucić winę za zamordowanie Jezusa Chrystusa Nazarejczyka, za ten czyn zawiesili nad całą Ziemią miecz Sprawiedliwości w skutkach zwrotnych.

Tak was rzucili na kolana, że dziś bez pomocy PANA nie potraficie powstać, tak wam cuda przez 2000 lat wmówiono, iż dziś nikt nie wie co to są prawa PANA, po co one są i kto to jest sam PAN.

Zamieszali wam tam mocno w głowach, iż zeszli ludzie ziemscy całkowicie z drogi Prawdy, ale wy nie możecie mieć do nich pretensji, ponieważ to było na wasze życzenie.

Jakże łatwo uwierzyliście w takie wielkie kłamstwa, w takie opisywane bałwochwalstwo, jak trudno wam uwierzyć w PRAWDĘ, jak trudno wam uwierzyć, że Jezus Chrystus jest po raz drugi na Ziemi, przecież prawa PANA obowiązują wszystkich i cudów nie ma i nie było nigdy, są tylko normalne procesy energetyczne i przepływy przez wasze ciało ziemskie, energii płynącej od PANA.

Zawsze w wielkiej waszej wierze w Pana mogą wydarzyć się uzdrowienia, ale i tak musi być to zgodne z prawami PANA niezmiennymi i doskonałymi, ale tu ogromną rolę sami spełniacie swoją wielką wiarą z przekonania, bo w ślepej wierze nic wydarzyć się nie ma prawa.

Wszystko co się z wami dzieje i wokół was można porównać do normalnego działania energetycznego w prawach Stworzyciela i nie ma tu nic cudownego, ale brak waszej wiedzy w temacie procesów energetycznych powoduje, iż kościół wmawia wam, że uzdrawianie energetyczne jest nienormalne, a wy w to wierzycie, choć jest to nielogiczne i kłamliwe, ponieważ każda wiedza duchowa opiera się o Prawdę oczywistą, więc zdrowie oparte jest tylko i wyłącznie na procesach i przepływach energetycznych i to jest PRAWDA.

Medycyna akademicka tak dalece zapędziła się w lekomanię, iż zapomniano, że ciało człowieka ziemskiego ma wszystko co jest potrzebne do samoleczenia i samouzdrawiania, do zregenerowania się wszystkich komórek w organizmie bez żadnych leków tylko i wyłącznie poprzez przepływy energetyczne i oczyszczenie ducha, wtedy ciało zacznie oczyszczać się z toksyn i trucizn jakie podaje wam cywilizacja.

To jest być albo nie być dla ducha i ciała ziemskiego, pojazdu dla ducha, wszystkim wiadomo z przysięgi Hipokratesa, że jest soma i psyche, ciało i duch, a wmówiono wam, że jest tylko ciało ziemskie, to wasz poważny błąd, iż przyjęliście do siebie takie wielkie brednie, to w szkole podstawowej dzieci uczą się o komórkach ludzkich i taką podstawową wiedzę mają.

Tak mocno w te cuda i dogmaty uwierzyliście, iż dziś w waszym rozumie nie ma miejsca na Prawdę, nie ma miejsca dla PANA, wszystko co jest w was, to tylko ciemność i musicie sobie uświadomić, iż tylko i wyłącznie poprzez pracę nad sobą, eliminowaniem ciemnych nurtów i ciemnych myśli, przyjęciem PRAWDY, pracą ze sobą, aby eliminować swoje słabości, przepracowaniem słów, które się wypowiada, zawsze PRAWDA i tylko PRAWDA.

W naturze wszystko co jest, to nie cuda, ale doskonale stworzone przez Pana w stworzeniu, są duchy ludzkie, duchy, istoty, nurty sił i formy, a to jest ogromna różnica i wy musicie tą różnicę subtelnie zarejestrować swoim wnętrzem.

Wszystko w stworzeniu jest tak doskonale, tak prosto stworzone, iż jest perfekcją samą w sobie.

Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Oczyszczanie Ziemi następuje 269.
 Oceń wpis
   

 

Oczyszczanie Ziemi następuje

269.

Oczyszczanie Ziemi następuje, to już ten czas nastał, abyście z nakazu PANA samodzielnie poddali się oczyszczeniu energetycznemu, jeżeli dobrowolnie z waszej woli przejdziecie do życia w prawach, po oczyszczeniu ducha, będziecie się rozwijać duchowo, podporządkujecie się PANU i będziecie dobrowolnie służyć ŚWIATŁU, będziecie oczyszczeni i uwolnieni od energii z całego bytu, ze wszystkich inkarnacji, dostaniecie pomoc, aby podnieść się na wyższy poziom duchowy, wasza karma zostanie przepracowana zgodnie z prawami PANA, ale dużo, dużo lżej, wy prawie tego nie odczujecie.

Otworzy się dla was brama ze Światła do nowego Królestwa Tysiącletniego, musicie przejść przez tą bramę, a jest tą bramą część Pana, Jezus Chrystus i ja Elżbieta Gas, wszystko już przygotowane do przyjęcia duchów do Królestwa na Ziemi.

Kto nie przyjmie Żywego Słowa i nie przejdzie przez bramę Świetlistą, nie uzyska duch prawa pozostania na Ziemi.

A my mamy wzmożoną czujność związaną z duchami, które przychodzą po pomoc, są tacy co kłamią i są tacy którzy ze sobą nic nie robią, nie pracują duchowo, a duże wymagania mają i chcą natychmiast cudów, żeby im wszystko zabrać to, co do tej pory duch na przyciągał, swoim myśleniem, mówieniem i czynieniem, a nie chce im się ze sobą pracować, są zbyt leniwi i strach im zasłania PRAWDĘ, ale to już ich wysiłek, choć tak ich nauczono, że wszystko dostaje się za darmo, bez pracy i bez wysiłku.

Staje się na ulicy i prosi się o pieniądze, a wy im dajecie, to wieka krzywda dla tych ludzi ziemskich i dla tych duchów, ponieważ przez to, że im dajecie pieniądze rozleniwiają się jeszcze bardziej i popadają w wygodne leniwe życie bez pracy, a przecież praca uszlachetnia człowieka ziemskiego, jeżeli z tego powodu waszego daru i litości im się coś stanie, to wy poniesiecie konsekwencje tego, mocno zwielokrotnioną, ponieważ zabieracie doświadczenia temu duchowi, niezbędne w jego pobycie na Ziemi.

Można winić wszystkich i wszystko, ale przede wszystkim winni jesteście sami, iż wy nie szukacie PRAWDY, tylko przyjmujecie wszystko jak wam podają, prawda czy nie i tak wy to nie sprawdzacie, we wszystko ślepo wierzycie.

To wy sami dobrowolnie i bez przymusu macie szukać Prawdy i doświadczać odczuwania i wiary z przekonania waszej wiedzy duchowej, w szkole uczą was teorii, która nie przydaje się duchowi w jego ziemskim rozwoju, w życiu ducha na Ziemi.

To zaraza cywilizacji, rozumowe rozbieranie wszystkiego ze strachu i stresu, przez ciągłą gonitwą za pieniędzmi i rywalizacji między rozumową wiedzą i waszym umysłowym rozwijaniem żądz ziemskich, to wszystko ściąga was w ciemność, a powinniście być czujni i na luzie, nie ma gonitwy, wszystko co jest niezbędne i tak przyjdzie, ale tylko do wolnego ducha i żyjącego w prawach PANA.

Wasze ziemskie życie to sterta kłamstw i oszustw, jak się wam to pokazuje, to wcale nie wyciągacie wniosków, dalej idziecie w to samo, w fałsz i obłudę, ciągle macie żądania nie do zrealizowania, a wy z siebie nic nie chcecie dać tylko ciągle żądacie, ale to wszystko do was wróci, to co czynicie zatoczy koło, pozbiera podobne energie i uderzy w was z ogromną siłą, w ten wasz fałsz i w tą waszą obłudę, w te wasze kłamstewka.

Wszystkie otoczki fałszu i obłudy zostaną zdarte i pozostanie tylko duch prawdziwy, taki jaki jest, czy to akceptujecie, czy nie i tak oczyszczenie następuje całej Ziemi z wszelkich ciemności i ciemnoty rozumu waszego.

Prawdy nie znacie z waszej winy, idziecie ciągle w te same ciemne kanały, idziecie do takich samych ciemnych jak wy.

Tysiące, miliony istnień jak masa ciemnej energii mieszana jak ciasto, razem w jednolite jednorodne ciało, zupełnie ciemne, już maleje, bo ciemności giną coraz szybciej i więcej, ostateczne rozliczenie dla ciemnych się zbliża.

Jak chcecie się uratować w wydarzeniach, to musicie natychmiast rozwijać się duchowo i zacząć żyć tylko w prawach PANA, duchowo, nie rozumowo, rozum należy wyłączyć całkowicie i podporządkować duchowi, tylko czujne i wrażliwe duchy dadzą sobie doskonale radę w rozwoju, a nie rozumowe lejce fałszu i obłudy, tylko PRAWDA was wyzwoli z tego dołu energetycznego.

 Elżbieta Gas
Komentarze (0)