Żywioły armia Pana, dają wam informację 529.
 Oceń wpis
   

 Żywioły armia Pana, dają wam informację

529.

Stworzyciel poprzez swoją armię żywioły pokazuje wam co jest dobre a co złe a wy musicie nauczyć się odczytywać te informacje gdyż stworzenie mową Pana, symbolicznie jecie ciało Jezusa Chrystusa w opłatku, jest to dla was bardzo złe, ale też dla was symbolicznie Stworzyciel pokazuje w stworzeniu jak jesteście oszukiwani albo gdzie najbardziej grozi wam niebezpieczeństwo lub zagrożenie waszego jestestwa duchowego tu na Ziemi.

Odczytywać stworzenie mową Pana jest łatwo ale trzeba chcieć się nauczyć i obserwować naturę która wam wszystko pokazuje, dlatego w szkole uczy się dzieci dużo bzdurnych rzeczy, a to co trzeba, nie!

Paląca się wieża kościoła i spadająca w dół symbolizuje już upadek tej fałszywej wiary w kościoły, symbol zagrożenia przez księży to jeden z ostatnich wypadków drogowych gdzie idąca ulicą z kościoła kobieta zostaje potrącona samochodem przez pijanego księdza, to bardzo wyraziste i do tego pokazuje jeden z nałogów jaki jest u tych ludzi żyjących w fałszywych poglądach i nakłaniający do fałszu innych.

Kolejny symbol jest wam ludzie pokazany jak żywioły łatwo mogą was pozbawić dóbr materialnych, cyklon na Filipinach skasował wszystko, jakie szkody są po halnym w Zakopanym, robienie tutaj wyliczanek z działania żywiołów jest bez potrzeby, sami za chwilę będziecie dostrzegać symboli jak to zacznie dotyczyć was.

STWORZYCIEL codziennie pokazuje wam dużo symboli, wokół was dotyczących tylko was i dotyczących małych społeczności, narodów, kontynentów i całej Ziemi.

Ezoteryka stworzona przez kościół jest sfałszowana po to tylko abyście błądzili, aby prawdziwe symbole pozostały tajemnicą a fałszywe symbole królowały, ale dla was fałszywe symbole prowadzą was w zatracenie ducha, chodzi tylko o władzę nad wami i wasze zarobione pieniądze.

Co ci ludzie wam dają? Czego was uczą?

Pozory mylą, trzeba nauczyć się odczytywać znaki płynące z PRAWDY od STWORZYCIELA, oparte tylko na waszym uczuciu, pozornie wam się wydaje że leczycie się za darmo, ogromne pieniądze są wam zabierane na ten cel, specjalnymi ustawami w podatkach i opłatach do ZUS, pozornie władza działa na waszą korzyść, gdyż działają ci ludzie tylko i wyłącznie na swoją korzyść.

Garbaty człowiek jest chory, skrzywienie kręgosłupa, jak może wam ktoś chory przynieść szczęście, jak się wdepnie w kupę to jest tylko bardzo duży smród, który przejawi się w waszym życiu, jemioła to pasożyt to symbol ze macie pasożyta wokół siebie, ktoś kto żyje na wasz koszt. Kościół i symbol znaku na którym ukrzyżowano Jezusa Chrystusa Nazarejczyka to symbol kłamstwa i cierpienia, dlatego cierpicie bo o to prosicie symbolicznie wieszając sobie taki krzyż w domu.

Wyliczanek byłoby dużo, wystarczy logicznie myśleć i przyjąć z wnętrza podpowiedzi Stworzyciela, zawsze kierować się tą pierwszą podpowiedzią każda następna jest rozumu a rozum to sługa ciemności, dlatego w szkole ćwiczą wasz rozum, zamiast was uczyć duchowego odczuwania.

Odczytywanie symboli to potężna wiedza i narzędzie dla ducha, to ogromny krok w rozwoju ducha, trzeba tylko chcieć odstawić rozum a zacząć słuchać podpowiedzi Stworzyciela gdyż Stworzyciel prowadzi na Ziemi ducha najlepszą drogą, oczywiście pomiędzy waszymi wyborami, bo przecież po to macie wolną wolę i prawo wyboru aby wybierać i to dobrze i właściwie wybierać.

Stworzyciel rzuca kłody pod nogi wtedy gdy źle wybieracie aby was naprowadzić na właściwą drogę, abyście przepracowali karmę, po to przychodzicie tu na Ziemię w gęstą materię, jak właściwie idziecie to sami wybieracie, sami odpracowujecie karmę.

Kierowanie się uczuciem, podpowiedziami Stworzyciela, darami i swoją wrażliwością pozwala duchowi na całkowity komfort życia, radość i szczęście, wtedy lekcje odbiera się z pokorą, bez pretensji i żalu do Stworzyciela, bo trzeba pamiętać że każdy duch na Ziemi jest całkowitym kreatorem swojej rzeczywistości tu i teraz.

 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Droga ducha na poziom duchowo istotny 342.
 Oceń wpis
   

 Droga ducha na poziom duchowo istotny

342.

Droga ducha na poziom duchowo istotny poprzez ziemskie przeżycia, jako doświadczenia dla ducha, to cała wiedza jaką duch się kieruje we wszystkich inkarnacjach, duch zna PRAWDĘ więc podpowiada poprzez prawa PANA, to logiczne kojarzenie i odczucia ducha.

To ciągłe dążenie do doskonałości poprzez Prawdę i prawa PANA dane ludzkim duchom w stworzenie, Siedem praw i trzy prawa zawarte w krzyżu Prawdy.

Duch schodząc na Ziemię otrzymuje za każdym razem nowe ziemskie ciało, nową otoczkę, ochronę, nowy pojazd, bo ciało to pojazd dla ducha, aby mógł poruszać się tu w najgęstszej materii, aby mógł na nowo doświadczać różnych sytuacji, uczyć się odróżniać dobro od zła, Światło od ciemności.

Duch nie może zejść na Ziemię w to samo ciało co było, ponieważ tamto ciało po odejściu ducha uległo rozkładowi, nigdy już nie powstanie, musi być całkowicie nowe ciało.

Nawet część  PANA na Ziemi zgodnie z prawami musi wejść w nowe ciało ziemskie, nie może być inaczej.

Dla ducha jest to droga, to tak jakbyście wsiedli do samochodu i jechali po drodze, tak duch wskakuje do ziemskiego ciała i podąża drogą do poziomu duchowego, do domu dla ducha.

Jadąc samochodem trzeba mieć prawo jazdy i trzeba nauczyć się jeździć, auto trzeba zatankować i o nie zadbać aby wam dobrze służyło, tak samo duch musi nauczyć się chodzić, jeść, mówić, musi nauczyć się wszystkiego co jemu jest potrzebne do egzystencji na Ziemi w nowym ciele, a wszystko zależy z jaką misją przybył.

Jak wam się zużyje samochód, to wymieniacie na nowy, tak samo duch jak zużyje się jemu pojazd, ziemskie ciało musi zmienić je na nowe, wtedy narodzi się ponownie w nowe ciało i znów musi nauczyć się wszystkiego od nowa, jak mamy nowy samochód, to również mamy nową instrukcję obsługi.

Nie da się ze starego zdezelowanego samochodu zrobić nówki, zawsze będzie pomarszczona blacha i stare części, tak samo nie da się z osiemdziesięciolatka zrobić szesnastolatka choć w środku jest zawsze młody duch.

Droga jaką podążacie samochodem to wyboje, dziury, raz asfalt, innym razem zwykła polna droga, to stacja paliw - trzeba zatankować i u mechanika zrobić przegląd, od czasu do czasu jak się dużo jeździ to wymienia się różne części, natomiast duch ma doskonały pojazd, sam się regeneruje, sam się oczyszcza, ma samoleczenie poprzez systemy układu ostrzegania i odpornościowego wtedy gdy jesteście podłączeni do źródła, do PANA wszystkie układy samoczynnie pracują.

Potrzebne jest tylko bardzo czyste jedzenie, aby ciało mogło się odbudowywać poprzez podział komórki, otrzymało wszystkie składniki potrzebne do budowania i funkcjonowania tego ciała, niezbędne czyste powietrze i czysta woda, musicie robić przeglądy i utrzymywać połączenie energetyczne w czystości.

Do samochodu też musicie wlać najlepsze paliwo oraz najlepszy olej aby było dobre smarowanie wszystkich układów w samochodzie, tak samo w ciele ziemskim, wszystkie produkty muszą być jak najbardziej naturalne i żadne syntetyczne sztuczne jedzenie nie wchodzi w rachubę, bo natychmiast zachwiejemy całym układem samoregeneracji i samooczyszczania.

Samochód trzeba czyścić wewnątrz, myć na zewnątrz i tak samo trzeba myć ziemskie ciało, trzeba je ubrać w naturalne produkty i chronić przed zimnem oraz przed nadmiernym gorącem.

Oczyszczanie wewnętrzne ciała poprzez prawidłowe oczyszczanie i picie bardzo czystej wody.

Na drodze jak jedziemy samochodem trzeba stosować się do prawa drogowego i uważać na innych użytkowników, trzeba być w ciągłej czujności, jak to mówią; trzeba mieć oczy wokół głowy, tak samo duch musi stosować się do praw PANA i zachowywać ciągłą czujność duchową aby nic was nie atakowało w subtelnych energiach, aby nie zderzyć się z innymi ludźmi na drodze i zawsze wybierać zgodnie z intuicją, dać się prowadzić przez Pana najlepszą drogą dla ducha, aby jak najwięcej skorzystał duch będąc na Ziemi.

Jeżeli jedziecie zgodnie z przepisami prawa ziemskiego i jesteście czujni to dojeżdżacie bezpiecznie na miejsce, gdy duch podąża po swojej drodze na Ziemi zgodnie z prawami PANA, to dojdzie rozwojem duchowym do poziomu duchowego i nie będzie musiał schodzić duch na Ziemię.

Gdy rozrabia, nie żyje w prawach, na nowo wciąż musi schodzić na Ziemię by się nauczyć żyć duchowo i nie ściągać poprzez rozum ciemności, tworzyć ciemności, kłamać, oszukiwać i inne ciemne sposoby mordowania Słowa i nauczyć się żyć w Prawdzie lub jest pozbawiany wszystkich otoczek swojej świadomości duchowej, wraca na poziom duchowo istotny jako nieświadomy zarodek, aby ten zarodek na nowo zbudował nową świadomość.

Wszystko co duch czyni i prawa PANA są bardzo proste i jasne, tu nie może być żadnych wymyślonych przez kościół cudów, wszystko musi być zgodnie z prawami Pana i w Prawdzie, tylko wybujały rozum ludzki, bardzo zdeformowany zdegenerował odczuwanie i logiczne kojarzenie, wrażliwość duchową zepchnął do slumsów i sam zasiadł na tronie dla ducha, udaje duchowego, produkuje miliony wątpliwości tylko po to, by nie zostać zrzuconym przez ducha z tronu, dlatego iż ludzki duch na to przyzwolił, leniwie, wygodnie i martwo duchowo.

To wy wybieracie jaką drogą na Ziemi podążacie, nikt i nic nie może wam przepowiedzieć przyszłości, bo wszystko zależy od decyzji przez was podejmowanych, takie są konsekwencje, jeżeli radośnie podążacie w prawach PANA i w PRAWDZIE, to macie radosne szczęśliwe życie i zdrowie, gdy podążacie drogą cierpienia i drogą krzyżową, to chorujecie i jesteście nieszczęśliwi, smutni, nic was nie cieszy, nie ma w was PRAWDY i PANA, żyjecie w kłamstwie i fałszu prowadzeni przez ciemności do zatracenia.

Wy daliście swój pojazd zaprzęgnąć przez ciemności, nie prowadzicie sami swojego pojazdu, swojego ciała ziemskiego przez ducha, tylko poprzez rozum jesteście prowadzeni przez kościelnych na szafot, to tak jakbyście oddali swój portfel do rozporządzania sąsiadowi, a wy sami nie mogliście z tych pieniędzy skorzystać, bo zawsze wam sąsiad by zabierał wasze zarobione pieniądze.

Wy nie korzystacie z podpowiedzi PANA tylko kościelni wami rządzą, choć sami nie potrafią żyć w prawach PANA, są chorzy i zablokowani, ale chcą was nauczyć, jak ktoś sam nie żyje w prawach nikogo nie nauczy, a przy tym was okłamują, choć przecież wy sami pozwalacie się okłamywać, sami tam biegacie ze strachu i niewiedzy, wasza wina.

Z wami czy bez was PRAWDA przejawi się na Ziemi, buduje już odblask zapowiadanego przez Pana ludzkim duchom Królestwa Tysiącletniego, czy wy będziecie chcieli uczestniczyć w budowie zależy tylko od was samych, jaką decyzję podejmiecie takie konsekwencje tej decyzji poniesiecie.

Jeżeli podążając drogą upadniecie, wasze przekonania staną się nieprawdziwe, lub zostaniecie energetycznie odrzuceni, to natychmiast należy przestać się nad sobą litować i użalać, trzeba się natychmiast podnieść, otrzepać i podążać dalej właściwą drogą PRAWDY, ego nie może wam dyktować warunków, rozum wasz będzie wam podpowiadał różne bzdury, a wy słuchajcie siebie ducha i wracajcie jak najszybciej na drogę Światła, to jedyna słuszna droga prowadząca ducha prosto ku Panu.

Przecież jak idziecie na spacer i upadniecie, to natychmiast odruchowo się podnosicie i oczyszczacie się z tego upadku, duchowo to musi wyglądać tak samo, nie szlochajcie i nie płaczcie, narzekanie nic nie da, bierzcie się do roboty i wracajcie do żywych duchowo jak najszybciej, nie ma innej drogi i nigdy nie było, do góry i w dół na zatracenie.

To wszystko co się wokół was dzieje nie jest przypadkiem. jest tylko konsekwencją działania ciebie ducha na Ziemi, zgodnie z prawami PANA.

 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Kanibalizm energetyczny 528.
 Oceń wpis
   

 Kanibalizm energetyczny

528.

Jest wiele pytań na które musicie znaleźć odpowiedzi, to od was zależy co wybieracie, jak żyjecie, czy Prawdę mówicie, czy żyjecie zgodnie z prawami Stworzyciela, bo takie energie do was wracają jakie wysyłacie.

Duch ma wolną wolę i prawo wyboru zawsze i wszędzie, od was zależy jak żyjcie, co wybieracie,  co dajecie innym, to do was wraca, czy jesteście w ciele ziemskim czy już duch bez ciała ziemskiego.

To pytanie dlaczego dotyczy polityków, prawników, medyków, biznesmenów i was zwykłych ludzi, dotyczy to wszystkich duchów będących na Ziemi.

Czy to co robicie i to co mówicie jest zgodne z PRAWDĄ i prawami Stworzyciela???

Dlaczego niszczycie naturę i wszystko co naturalne na rzecz sztucznie wytworzonych produktów? To tak jakbyście podcinali gałąź na której sami siedzicie.

Dlaczego tolerujecie dosypywanie toksyn do żywności?, sami to też jecie i innym dosypujecie, to jest złe, to brak korzyści dla was i innych, to samo powietrze wdychacie, tą samą wodę pijecie co wszyscy, tylko się wam wydaje, że macie lepsze.

Dlaczego skrywa się PRAWDĘ przed ludźmi na całej Ziemi, dlaczego w polityce brak uczciwości i moralności opartej o prawa Stworzyciela, dlaczego ciągle pieniądze i dobra materialne przedkładacie ponad wszystko?

Energia ŚWIATŁA płynąca na Ziemię wzmacnia wszystkie duchy, wzmacnia ich dobre cechy lub złe, wszystko wychodzi na jaw, dlatego dotąd skrywane tajemnice stają się jawne by mogły się rozliczyć i to co złe musi upaść.

Biegacie po sklepach i nabywacie prezenty, przecież to tylko śmieci rynkowe zalegające półki sklepowe, ale wy bierzecie udział w tej gonitwie za niczym, potem niby sprawiacie radość rodzinie, a tak naprawdę to większość idzie do kosza, dlaczego tak robicie?

Zechciejcie sami w sobie rozbudzić piękno i dary, które pozwolą przestać biegać jak zwariowani za ułudą, a wreszcie zobaczcie i wskrzeszajcie w sobie tyle siły aby wykonać prezent samemu, na bazie tego co lubicie i potraficie, a taki prezent to radość dla obu stron, dla tego co jego otrzymuje i dla tego co go daje.

Moc ducha jest tak ogromna, a dajecie się wciągnąć w rytuały ciemnego kościoła i jego sług, które blokują ducha całkowicie, leniwe wygodne życie i strach, którym was karmią cały czas używając STWORZYCIELA jako tarczy, sami żyją perwersyjnie, dopuszczając tylko to co im pasuje, bez krzty PRAWDY w ich życiu.

Pomyślcie logicznie, gdyby dziś ktoś wam ugotował ludzkie ciało i powiedział jedz, czy jadłbyś?

A przecież w opłatku, którym dzielicie się z rodziną symbolicznie zjadacie ciało Jezusa Chrystusa, czy wiecie, że jest to kanibalizm energetyczny, tak samo zły jak byście spożywali ciało człowieka, typowy rytuał pogański.

Picie krwi to rytuał wampirów, a przecież również symbolicznie pijecie wino czerwone, które jest symbolem krwi Jezusa Chrystusa, brak logiki w tym działaniu powoduje, że ślepniecie, co byście zrobili naprawdę gdyby ktoś wam postawił kielich z krwią człowieka i kazał go wypić?

To kolejny rytuał typowo pogański włącznie z tym ściętym drzewkiem w domu, drzewo jest symbolem życia ale ścięte drzewo jest symbolem martwoty i te błyskotki to tylko ziemskie chciejstwa rozumu.

Natura jest najpiękniejsza i sama świeci, bez upiększania.

Same te fałszywe ziemskie święta, to typowe dla pogan czczenie jednostki, czczenie figur, bałwanów, bożków i obrazów, sam STWORZYCIEL widzi was tu na Ziemi wszystkich, manifestowanie na zewnątrz jest potrzebne tylko ego i rozumowi, a Stworzycielowi tylko wewnętrznie wiara z przekonania, czyste myśli, mowa i czyn, oraz życie ducha w prawach Pana wystarczy.

Bez potrzeby uzewnętrzniania w kładzeniu na ołtarze ofiar i tym podobnych, również w opłatkach symbolicznego jedzenia ciała Jezusa Chrystusa części Pana i piciem jego krwi, to jest bardzo złe dla każdego z was, którzy biorą udział w tych rytuałach pogańskich i czarnej czy białej magii.

Wymuszanie wiary w każdej postaci obciąża bardzo duchy, które wymuszają poprzez różne techniki i psychicznie przez straszenie ducha ludzkiego, skutki zwrotne będą tragiczne, dlatego musicie uczuciem sobie zarejestrować swoją wiarę i żyć w przekonaniu praw Stworzyciela.

 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Krytykujecie SŁOWO PANA 341.
 Oceń wpis
   

 Krytykujecie SŁOWO PANA

341.

Krytykujecie SŁOWO PANA, wyśmiewacie, wulgarnych słów używacie, oceniacie i szkalujecie, bardzo sobie tym szkodzicie, ze SŁOWEM PANA się nie dyskutuje, należy je przyjąć do swojego wnętrza i wprowadzić w swoje ziemskie życie.

Odbieram obrazy i objawienia dla was w formie tekstu, nie dyskutuję czy mi Elżbiecie Gas się podobają czy nie, nie oceniam i nie krytykuję, mam za zadanie przekazać dla ziemskich ludzi w formie takiej jak mam podane, tylko mam podane, co cały czas czynię.

Żaden ludzki duch nie może krytykować SŁOWA PANA, nie ma prawa zmieniać praw danych w stworzenie, musi każdy duch żyć w prawach PANA i odbierać wszystko co płynie z góry, tym żyć i korzystać z suto nakrytego stołu.

Nikt was nie zmusza do czytania czy słuchania, ale jak już weszliście na stronę i czytacie lub słuchacie, to zachowujcie się jak przystało na kulturalnego ludzkiego ducha, to szacunek do samego siebie, nie zapraszam nikogo kto nie chce ze sobą pracować, nie zapraszam tych co stają przeciwko PANU, nie zapraszam tych co oceniają i krytykują, zapraszam tylko tych co chcą się utożsamić ze SŁOWEM PANA, chcą wprowadzić w swoje życie i nim żyć aby stać się człowiekiem wierzącym z przekonania, ślepa wiara to kłamstwa i farsa na Ziemi.

Tu chodzi o znaki PRAWDY, a nie znak Szatana, który pokazuje wam wasze skutki zwrotne na Ziemi a znak PRAWDY, to znak krzyża równoramiennego, a w nim zawarte cztery zielone serca na znak Miłościzawartej w PRAWDZIE, nie ma i nie było innych znaków PANA na Ziemi, tylko religie przyjęły sobie fałsz na Ziemi, aby was ludzie ciemności kościelnych i różnych religii prowadziły prosto do ciemności, w żadnym kościele nie mówią wam PRAWDY, od powstania religii i różnych dziwnych organizacji.

To wy musicie odczuć co jest Prawdą, a co kłamstwem i jasno każdy się określić, od was zależy co się z wami w dniach rozliczenia ostatecznego dla każdego bytu stanie, czy odejdzie na poziom duchowo istotny jako nieświadomy sam siebie zarodek, czy pozostaniecie na Ziemi po wydarzeniach by budować Królestwo Tysiącletnie, to nie żarty tylko dla was ważna chwila, nie ma z czego kpić bo za chwilę będziecie panikować, widać to po grypie świńskiej, która jest też wydarzeniem apokaliptycznym dla wielu.

Nie ważne czy jesteście dorosłymi już ludzkimi duchami, czy dzieckiem, choć wy uważacie, że dziecko jest nie świadome siebie, ale ma w ciele ziemskim dorosłego ducha, który doskonale wie co jest prawdziwe, a co nie.

Dziś to rozliczenie wszystkich duchów, nawet tych co teraz schodzą na Ziemię z całego bytu ze wszystkich inkarnacji od początku tego bytu.

Oceniacie i krytykujecie, piszecie różne wulgaryzmy, musicie wiedzieć iż tylko i wyłącznie dotyczy to wszystko co piszecie was samych, ponieważ to co przeżywacie w swoich wnętrzach, to co w waszym sercu, to jest na waszych ustach, dotyczy tylko was samych, jest to informacja o was, jacy jesteście, co myślicie i co czynicie, nie ma to nic wspólnego z prawami PANA, pokazujecie swoje prawdziwe oblicze.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
 
Komentarze (0)
Ostateczne odliczanie 340.
 Oceń wpis
   

  

Ostateczne odliczanie
340.

Ostateczne odliczanie, na ścianie zegar minuty i sekundy odlicza, nic już tego nie cofnie, nikt was nie zmusza, więc się nie wysilajcie na te żałosne krytyki SŁOWA BOŻEGO, bo sobie szkodzicie, tu nie o mnie Elżbietę Gas chodzi, tylko o was, ja jestem już na drodze, a wy nie.

Odliczanie już tak mocno tyka, iż w głowie się czuję jak każde uderzenie mocno się odbija, jak blisko już do tego ostatniego akordu żywiołów, aż dreszcz przepływa przez plecy, a wy patrzycie na ciemnego brata, ciągniecie ciemne partnerki za sobą, to jak smród się za wami ciągnie i już was topi w tym bagnie, wreszcie odetnijcie się od nich, ruszcie do przodu, jak nie chcieliście słuchać podpowiedzi, to teraz sami o własnych siłach podążajcie dalej, wszystkie podpowiedzi płynęły prosto z góry do was, lecz wy boicie się co powiedzą sąsiedzi, a Słowo PANA lekceważycie.

Partnerka przygarnięta rozumowo, brak miłości duchowej powoduje upadek całkowity ducha nietuzinkowego, ale rozmienił się na drobne, nie współbrzmi w prawach to nerki chłodzi. Oj partnerka nie jego, nie rozliczyła się ze starych włókien z poprzednim partnerem, a to oznacza iż nie żyjecie zgodnie z prawami PANA, to jak można mówić o rozwoju duchowym jak się kłamie nadal, nie wyciąga się wniosków ze swojego postępowania i te same błędy popełniane.

Każdy duch musi poznać PRAWDĘ przed jego ostatecznym rozliczeniem, każdy miał swoje pięć minut, czasami trochę więcej, wiara wasza bardzo słaba, bo i słabe mosty budowaliście, chcieliście po linie przechodzić, a nie po moście, nie da się tak troszkę wierzyć w Pana, a troszkę nie wierzyć, bo to automatycznie kasuje wszystko co pozytywne, zostaje sama negacja, wiara musi być przekonaniem, nie da się nikogo popychać by coś zrobił, musicie sami zrozumieć poprzez swoje przeżycia, albo zrozumiecie, albo nie, wszystko od was zależy, od waszej pracy duchowej, od waszej intuicji.

Każdy może upaść, ale należy natychmiast się pozbierać, otrzepać z tych ciemności i nadal podążać właściwą drogą, bo jeżeli się nie podniesiecie i nie będziecie podążali dalej, to koniec murowany i nic was przed tym nie uchroni, najwyżej zaszeregujecie się gdzieś dalej, nie będziecie blisko Króla, a mogliście być blisko, lecz to już nie możliwe, pamiętajcie; każdy jest kowalem swojego losu.

Kolejny raz myślicie; że znowu się uda, nie tym razem, powtórek już nie ma i nigdy nie będzie.

Jeden dzień dla PANA, to tu na Ziemi 1000 lat, to kilka inkarnacji, choć jak duch żyje w prawach PANA nie musi przychodzić na Ziemię, a teraz przyszliście budować odblask Królestwa tu na Ziemi i co?

Co się z wami dzieje, dla jakichś tam drobnych i cielesnych doznań zapomnieliście o duchu, zapomnieliście przestrzegać praw PANA, tak szybko zapomnieliście o PRAWDZIE na Ziemi, tylko dlatego iż nie współbrzmicie w prawach nic wam się nie układa, ciemności dają wam na pocieszenie was trochę pieniędzy, trochę ciemnej siły i to was zadowala, za to ciężar jaki wam zrzucą ciemnych energii do przepracowania utopi was całkowicie, energie te jak duży kamień przywiązany do szyi i wy chcecie z nim pływać po rzece? Nie ma takiej możliwości i już toniecie w ciemnościach, nawet tego nie dostrzegacie.

Zbliżamy się do tej ostatecznej chwili, wy myślicie; że to koniec świata. Nie! To tylko koniec ciemnego rozumu i rozumowców, koniec ciemności, religie upadają gdyż PRAWDY u nich mało, to tylko oczyszczenie Ziemi, aby więcej nie powtórzył się pęd w materię, Ziemia i jej mieszkańcy będą duchowi, szczęśliwi i zdrowi.

Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Komentarze (0)
Szczepionki 339.
 Oceń wpis
   

 Szczepionki

339.

Szczepionki przeciwko chorobom wymyślonym przez ziemskich rozumowych ludzi, medycynę akademicką, tylko po to by zarobić miliardy, by was doprowadzić do poważnych chorób, by interes lekowy kręcił się dalej, a wy wpędzeni w choroby byście jak najczęściej nabywali leki.

Tym sposobem duch opuszcza wasze ziemskie ciało, bo duch i tak odchodzi zdrowy i czysty, wolny od takich śmieci, wolny od rozumowej ciemnej świadomości.

Szczepionki i przeciwciała są w was, wszystko co jest niezbędne, aby wasz system odpornościowy was ochronił, jest w was, nic syntetycznego w was nie zadziała tylko może was wpędzić w kłopoty zdrowotne, a o to chodziło właśnie pomysłodawcom.

System odpornościowy jest układem, który działa samodzielnie i samoczynnie, natychmiast jak jest zagrożenie w organizmie, uruchamia wszystko co jest niezbędne, aby was ochronić przed wszystkimi chorobami.

Łykając antybiotyki osłabiacie system odpornościowy tak dalece, iż całkowicie przestaje pracować, nie chroni was przed niczym, wtedy takie choroby jak świńska grypa, was atakują i wygrywają.

Nie były nigdy i nie są potrzebne żadne leki i szczepionki wyprodukowane syntetycznie, medycyna akademicka was okłamuje od wieków, wszystko tylko po to, by od was wyciągnąć wasze zarobione pieniądze, jak nie wiecie o co chodzi, to chodzi właśnie o pieniądze, ten przemysł jest najbardziej opłacalny, ponieważ wy nic o sobie nie wiecie i wiedzieć nie chcecie, dlatego zawsze wpadacie w panikę i natychmiast biegniecie do medyków akademickich i oddajecie się w ich ręce, a oni już was kaleczą i odbierają wam to co macie najcenniejsze.

PAN dał duchowi doskonale stworzone ciało ziemskie, otoczka dla ducha, taki wspaniały płaszcz ze wszystkimi systemami, zapobiegania, ostrzegania, samoleczenia, samooczyszczania i wytwarzania antidotum na wszystko, to wszystko działa tylko u tych, którzy rozwijają się duchowo, prawidłowo się odżywiają, dbają prawidłowo oducha i o swoją otoczkę duchową.

PAN dał wam zioła, abyście mogli się wspomagać w nie domaganiach waszego ciała ziemskiego, a medycyna akademicka chce całkowicie zakazać stosowania ziół, eliminują swoją naturalną konkurencję, a wy na to przyzwalacie, bo ziół nie stosujecie, choć jest to apteka od PANA od zarania dziejów, nie chodzi o suplementy diety, chodzi tylko i wyłącznie o zbierane na łąkach przez was samych zioła.

To duch jest zablokowany i podpowiada wam abyście przestali grać, a wzięli się do pracy duchowej, bo wam podkładają świnię, pożegnajcie te wasze gry i hazardy na Ziemi, a wasze problemy zaczną się rozwiązywać, choć wy już tego nie widzicie.

Żądajcie od medyków i lekarzy zaświadczeń przed szczepieniem dla was i waszych dzieci, że wy i wasze dzieci są zdrowe, aby można było was zaszczepić, nikt wam takiego zaświadczenia nie wyda, ponieważ nigdy nie można powiedzieć w 100%, że jesteście zdrowi, w momencie szczepienia, jest to ogromne zagrożenie dla każdego, szczególnie dla dzieci, żaden lekarz nie wyda takiego zaświadczenia, a to oznacza iż mają świadomość zagrożenia ze strony wszystkich szczepionek, nigdy nie dawały zdrowia. Polski minister ma rację odrzucając szczepionki, ale wy ludzie ją krytykujecie i oceniacie choć racji nie macie.

To też są dla was skutki zwrotne, ponieważ nie przyjmujecie prowadzenia PANA, ponieważ nie kierujecie się do PANA, cały czas uparcie hołdujecie martwocie, licznie odwiedzacie cmentarze i tam płaczecie nad martwym ciałem, choć duch z tego ciała stoi obok was i wam pokazuje, że jest, to wy jego nie rejestrujecie, bo się duchowo nie rozwijacie, tylko rozumowo idziecie w zatracenie, do kościelnych i ich dogmatów, trzymacie się nielogicznej martwoty i ciemności, bo o życiu nic nie wiecie, a to tylko wasza wina, bo życie to PAN.

Dla żywych duchowo nie są potrzebne żadne szczepionki ani leki, doskonale poradzi sobie jego system odpornościowy z takimi chorobami, sama świadomość i wiedza duchowa leczy, bo zdrowy duch, to zdrowe ciało ziemskie.

 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Grypa świńska, pandemia 338.
 Oceń wpis
   

 Grypa świńska, pandemia

338.

Grypa świńska i pandemia, strach dla ziemskich ludzi, dużo więcej dziś ginie na drogach ludzi ziemskich, dużo więcej duchów odchodzi z ciał ziemskich w szpitalach z powodu błędów lekarskich i nikt tego nie rejestruje, nikt nie chce znać Prawdy.

To wy ludzie musicie zakończyć te ciemne gry, aby wam nikt nie podkładał w skutku zwrotnym świni, dlatego jest nazwa gry-pa, stworzenie mową Pana, to jasne i oczywiste, ale wy się nie rozwijacie duchowo, to czytać i interpretować obrazów od PANA nie potraficie.

Niszczyciel zawitał u wybrzeży Polski, to informacja iż wydarzenia bardzo blisko, do tego jeszcze strzela z broni palnej, kolejna informacja dla was, że to się już dzieje tylko wy tych wydarzeń nie rejestrujecie, informacji ode mnie Immanuela nie przyjmujecie, więc czeka was niemiła niespodzianka, trzeba się przemieścić w głąb Polski bo inaczej czeka was zalanie, fala 60 metrowa wody, zmieli wszystko co stanie jej na drodze.

Jak nie wierzycie to wasza sprawa, ale lepiej rok wcześniej się wyprowadzić z tego terenu niż o godzinę za późno, choćby nawet o minutę za późno poznać PRAWDĘ i upaść, lepiej się rozwijać duchowo i pozostać tu na Ziemi w nowym Królestwie Tysiącletnim.

Grypa jest przenoszona przez chemitrale, rozpylane wszędzie, gdzie są duże aglomeracje miejskie, a resztę ludzie sami przeniosą poprzez podawanie dłoni na przywitanie, już zapowiadana od dawna, ale jeszcze iluminatom się nie udało wywołać dużej epidemii, wszystko odbywa się na razie na straszeniu, więcej duchów odchodzi z ciała, gdy się szczepią i następuje poszczepienne zapalenie płuc, lub zawarta w szczepionce rtęć po prostu zatruwa, już oficjalnie powiedziano; iż rządy i obsługa mają inne szczepionki, to też dla was informacja, aby się nie szczepić, to nic nie daje, a ryzyko jeszcze większe.

Prawda jak oliwa na wierzch wypływa, a wy tą PRAWDĘ ukrywacie sami do swojej świadomości nie wpuszczacie, po prostu nie chcecie wiedzieć, tego że wam ktoś może coś złego zrobić, a ja Immanuel wam powiem; że cały czas jesteście zatruwani i cały czas się na to zgadzacie, żujecie gumy, które zawierają najbardziej trującą substancję na Ziemi tak zwany słodzik, o nazwie prawidłowej aspartam, w pożywieniu cały czas od wielu lat jecie trujące substancje dodawane do żywności, dlatego też chorujecie, w wodzie w kranie macie inne substancje trujące z chlorem i fluorem włącznie, do tego jeszcze opryski z samolotów, zrzucane na was z powietrza, grzyby, wirusy, bakterie, metale ciężkie.

Czy ktoś wam to robi?

Czy wy sami na to przyzwalacie i tak samo czynicie, wszystkich wokół okłamujecie i takie produkty sprzedajecie, albo produkujecie, nic ująć, nic dodać.

Wszystko tylko po to, by zarobić dużo pieniędzy, rozum was do tego nakłania, ale wy do tego sami stworzyliście swojemu rozumowi takie cieplarniane warunki, rozum wasz was okłamuje i skazuje na całkowity rozumowy upadek.

To są skutki zwrotne kierowania się rozumem, a nie duchem, dlatego im wy wcześniej skończycie grę o własne duchowe życie, zakończycie tą martwotę duchową będziecie świadomi co się wokół was dzieje, co wkładacie do ust jako pożywienie, skończycie z jakimiś suplementami diety, zaczniecie się prawidłowo odżywiać, to wtedy nikt was nie oszuka, bo wy sami nie będziecie oszukiwać, nikt wam nie poda trucizny w pożywieniu, bo wy jej nikomu nie podacie, wasza świadomość duchowa wam na to nie pozwoli, jak będziecie mieli zdrowego i mocnego ducha, to i wasze ciało ziemskie będzie zdrowe i mocne, takie chemitrale nie wyrządzą wam żadnej szkody.

Gdy system odpornościowy osłabiony; złym odżywianiem, metalami w wodzie, suplementami diety, medykamentami, antybiotykami, aspartanem i nie widomo czym jeszcze, to wtedy właśnie chorujecie i ściągacie ciało z ducha jak płaszcz w młodym jeszcze wieku, nic o duchu nie wiedząc, tylko strach w was gości, bo wiedza wasza jest zerowa, poza śmieciami z różnych ciemnych książek, dlatego boicie się cokolwiek powiedzieć i komukolwiek się sprzeciwić, bo tylko martwota w was i zgnilizna.

Pandemii nie da się wywołać dekretami, nie da się na papierze, czy w dyskusjach, ale wasz strach może ją spotęgować wielokrotnie, ponieważ strach to wasz wróg nr 1, również roznosicie zarazki poprzez podawanie dłoni na przywitanie.

Tutaj aby się uchronić trzeba zastosować się do zaleceń; bez strachu i stresu, przekażcie innym, aby przestali się bać, a zastosowali naturalne zioła i najlepsze od zawsze przepisy domowe, a zaprzestali brania sztucznych witamin łącznie z witaminą C.

Tylko natura, spokój i rozwój ducha, abyście nauczyli się kierować tylko intuicją, a nie rozumem, może was uratować.

 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Tylko dla vipów 337.
 Oceń wpis
   

 Tylko dla vipów

337.

Tylko dla vipów, to osobna kategoria duchów ludzkich dużo bardziej zamkniętych, które z powodu działalności gospodarczych, inaczej mówiąc; dużego biznesu, całkowicie zatracili połączenie z duchem, tutaj liczy się tylko materia i bardzo ponad miarę rozbudowane ego, choć tak naprawdę w środku w tym pojeździe jest trzęsący się jak galareta duch, który nie potrafi się przebić poprzez żądze rozumu do gromadzenia dóbr materialnych i rządzenia Ziemią, wszystkimi ludzkimi duchami na Ziemi będącymi obecnie tutaj w gęstej materii.

Wszystko co najlepsze, wszystko tylko im się należy, nikomu innemu, tak uważają te martwe duchy, na pieniądze i bogactwo ziemskie nastawione, nic co duchowe nie jest im znane, uważają że to też można nabyć.

Prawdziwego rozwoju duchowego nie da się nabyć, tutaj króluje tylko duch, pieniądze są ale nie są celem, ani czymś co się zdobywa, solidnie pracujący nad sobą duch przyciąga swoim pozytywnym promieniowaniem tyle pieniędzy ile potrzebuje, aby żyć dostatnio, aby mieć wszystko co jest dla ducha tu na Ziemi potrzebne, aby iść drogą do Prawdy.

Tak mocno niektórzy zablokowani, a z tego powodu chorzy, że nie korzystają z tych nagromadzonych ponad miarę dóbr ziemskich, ochroniarze wsadzają do samochodu bo nie potrafią już o własnych siłach wejść i wyciągają z samochodu, bo o własnych siłach już nie może sam, cóż za marne ziemskie życie tego ducha, cóż za marny będzie koniec jak się nie ma informacji o duchu, gdzie odejdzie duch jak wyjdzie z ciała ziemskiego.

W oczach złotówki, brak uczuć i taki ktoś mówi; że ja jestem dobry, ja jestem wspaniały, bo mam dużo pieniędzy, nic to, gdy brak Miłości duchowej, nic to, gdy choroba drąży ciało ziemskie, a rozum zawęża tylko do gromadzenia więcej i jeszcze więcej pieniędzy.

Tacy uważają iż można naginać prawo ziemskie, a tym samym dają informacje, że nie żyją zgodnie z Bożymi prawami, nie w głowie im PAN, martwią się tylko o swoje dobra materialne, na pokaz, dla szpanu, czasami jakiś gest dobroczynny w postaci drobnej kwoty przeznaczonej na cel charytatywny, nic więcej.

Uważają, że zdrowo się odżywiają bo nabywają najdroższe produkty, nie chce się nic robić, to je się posiłki w restauracji i dużo słodyczy, prawidłowe odżywianie mówią; to dla biednych, nas stać na najlepsze, lecz to wszystko co spożywają, to są najgorsze śmieci, najbardziej niezdrowe produkty za duże pieniądze.

Zawsze był i jest najlepszy złoty środek, nie da się wszystkiego nabyć, nie jest bogaty i szczęśliwy ten kto ma dużo pieniędzy, wręcz odwrotnie, bogaty i szczęśliwy jest ten kto nie musi pilnować pieniędzy, martwić się; czy są dobrze zabezpieczone, czy dom jego jest bezpieczny, czy ktoś go nie okradnie, martwić się; czy jestem bezpieczny.

Zakładać alarmy i zatrudniać ochroniarzy, bogaty jest ten co jest duchowo rozwinięty, ma świadomość swojej siły poprzez wiedzę duchową i PRAWDĘ, ktoś co bogactwo ma w swoim wnętrzu, nie musi pilnować majątku, zajmuje się tylko sobą.

Nie ochronią ich przed żywiołami żadne bunkry, pływające fortece, czy inne wymyślone budowle, ponieważ PAN wszystko widzi, zna słabe punkty każdej budowli, może działać przeciwko ciemnocie i ciemnościom w każdy zgodny z prawami sposób, aby wam ludzkie duchy dać to co korzystne dla was choć wam się to nie podoba.

Choć chemitrale rozpylane bardzo intensywnie, choć są specjalne szczepionki dla vipów, choć specjalne metody leczenia dla vipów, choć dla nich wszystko co im się wydaje najlepsze, nie uchroni tych duchów ludzkich nic, żadne pieniądze nic nie dadzą. Król jest jeden Jedyny na Ziemi, po wydarzeniach zrozumiecie, że najważniejszy był, jest i będzie tylko wasz rozwój duchowy, priorytet to wiara w Pana.

Choć grypą chcecie zabić większość ludzi na Ziemi, to i tak wam się to nie uda dojść do władzy nad Ziemią ponieważ PAN czuwa.

Pandemia wywoływana dekretami i ustawami, choć wszystko przygotowane do wyprowadzenia was ducha z ciał ziemskich na szeroką skalę, to wy ludzkie duchy sami swoim czynieniem pozwalacie, aby te choroby się rozprzestrzeniały, to wy narzekacie na lekarzy, ale jak coś się z wami dzieje, to szybko biegniecie do medyków akademickich i dajecie się okłamywać, dajecie im wiarę.

Nie można w żaden sposób mówić o sprawiedliwości, o prawie ziemskim jak dzieją się takie rzeczy przeciwko ludziom ziemskim, to jawne zabijanie, reszta jest po prostu śmieszna.

Choć wiadomo nie od dziś; iż medykamenty mają więcej skutków ubocznych i przeciwwskazań, bez jakiegokolwiek leczenia, wiadomo nie od dziś; że najwięcej duchów odchodzi z ciała w szpitalach po tak zwanych operacjach, często sami mówicie; operacja się udała tylko pacjent nie wytrzymał, często sami pokazujecie błędy lekarzy na sobie i co z tego jak wy nie wyciągacie wniosków z takich działań i szybko robicie to samo, możecie mieć pretensję tylko do siebie.

Należy koniecznie zaprzestania podawania dłoni do witania, koniecznie zaprzestania osłabiania sobie i swojej rodzinie systemu odpornościowego ciągłym podawaniem antybiotyków, rozpocznijcie natychmiast prawidłowo się odżywiać, czyste ekologicznie, warzywa, kasze, czyste mięso, owoce rosnące w tym klimacie do rozgrzewania organizmu, bez cukru, słodyczy, produktów na drożdżach, bez żadnych polepszaczy smaku i zapachu, bez konserwantów, bez sztucznej chemii, tylko czyste i jak najprostsze produkty, picie czystej wody osmotycznej, bezwzględny zakaz spożywania jakichkolwiek leków i korzystania ze szczepionek sztucznie wyprodukowanych.

Natychmiast przyjęcie PRAWDY i rozwijanie się duchowo, oparte o Wielką Księgę Objawień i Objawienia Woli Bożej zgodnie z Siedmioma Prawami Pana i trzema prawami zawartymi w krzyżu Prawdy, to jak natychmiast skierujecie się do PANA uchroni was od zagłady.

Wy płacicie podatki, a rządzący skazują was na zagładę poprzez utratę gęsto materialnego ciała, opryskując was chemitralami, mówiąc; iż jest to tylko odkażanie, to farsa czy PRAWDA, musicie sobie sami odpowiedzieć, a przecież brakuje pieniędzy w szpitalach, szkołach, wielu budżetach gminnych.

Dziś żaden prywatny interes nie jest wart waszego upadku, żadne pieniądze nie są warte czeluści jaka was tam czeka, nic wam nie dadzą prośby jak dziś jeszcze nie skierujecie się do przyjęcia Jezusa Chrystusa na Ziemi, przyjęcie PRAWDY jaką jest część Pana.

Najbogatsi na Ziemi, dali sobie prawo decydowania co się ludzie z wami stanie, weźcie wreszcie ster wasz w swoje ręce i pokażcie im co to jest rozwój duchowy, przecież wy nie przypadkowo urodziliście się w Polsce, przecież wasze duchy są przygotowane do rozwoju, przygotowane do budowy nowego Królestwa Tysiącletniego tu na Ziemi.

 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
„Co łaska” 336.
 Oceń wpis
   

 Co łaska

336.

Co łaska, to slogan kościelnych, choć oni swoje usługi bardzo drogo wyceniają, lecz dla tych co dar od PANA otrzymali, mówią; że za darmo powinni pracować.

Kłamstwo w nich i w was króluje, dlatego biegniecie do jednorodnych i przyjmujecie kościelnych slogany, bo Prawda natychmiast was rozlicza, a kościelni was głaszczą, dlatego łatwiej wam przyjąć ich kłamstwa niż PRAWDĘ jasną, świetlistą, wymagającą i sprawiedliwą.

Nigdy nie żyliście w Prawdzie, to nie macie porównania, biegniecie do kościelnych i myślicie; że oni wam powiedzą Prawdę i tylko Prawdę, a oni o Prawdzie nie mają pojęcia i nie chcą mieć, żyli i żyją w kłamstwie skalani wojnami, mordowaniem, klątwami, ekskomunikami i największym morderstwem na Ziemi, które stało się skutkami zwrotnymi dla Ziemi, za zamordowanie części Pana, dajecie się im ludzie ziemscy prowadzić jak barany na rzeź, wasza wina.

Nie potraficie logicznie pomyśleć i poprzez skojarzenia odczuć, co jest Prawdziwe, a co fałszywe, żyjecie dokładnie tak jak te ich co łaska.

Tu się wam zamyka bramę do ciemności, a wy szybko biegniecie by ją na nowo otworzyć i znowu płaczecie; że wam niedobrze, przepraszacie i prosicie o pomoc.

Kościelni w ciemnych szatach chodzą i choć na szyi koloratka biała, to w środku martwy duch całkowicie, na Prawdę zablokowany, nauczyli się na pamięć modlitw kościelnych, to sądzą, że znają Prawdę i Miłość duchową, a tu ani jedno, ani drugie nie gości w ich sercach, a w głowie tylko rozum króluje i diabelskie harce prowokuje i choć na te swoje uroczystości jasne szaty ubierają, to w środku zgnilizna i ciemnota.

Sami by chcieli żyć ponad stan, nie żyjąc w prawach PANA, opływać w bogactwa ziemskie, a resztę ludzi ziemskich, rzucili by na kolana, wysłali do najcięższej pracy do służenia im, każą dzielić się ostatnią kromką i chodzić najlepiej w jednej sukience, wszystko co się ma najlepiej zanieść im do kościoła, aby lepiej mogli żyć, to ślepa wiara w ołtarze tak ich prowadzi w najciemniejsze czeluście, poprzez rozumowe żądze władzy i pieniędzy.

Prawdziwa wiara z przekonania i wiedzy duchowej osiągniętej poprzez rozwój duchowy, to radosne i szczere z uczuciem dziękczynne wyrażanie uczuć w słowach z wnętrza płynące prosto do PANA, co w sercu to na ustach, zawsze bogactwo duchowe, wszystko co jest potrzebne do życia tu na Ziemi jest i jest dostatek wszystkiego.

Brakuje tylko tym, co wierzą w kłamstwa i w kościelnych, w ich religie i dogmaty, dlatego te duchy są chore i ze strachu chodzą do kościelnych.

Kto kieruje się do PANA, żyje w spokoju, w prawach PANA, żyje w bogactwie duchowym i ziemskim, odrzuca sam takie slogany jak; co łaska, wie że należy wszystko wyrównać energetycznie, zapłacić za uzdrawianie tyle ile zostanie jemu powiedziane, tak jak w sam raz, nie za dużo i nie za mało.

Zawsze niech was prowadzi PRAWDA, a wtedy nie będziecie mieli żadnych wątpliwości.

 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Małe przyczyny, duże skutki 335.
 Oceń wpis
   

 Małe przyczyny, duże skutki

335.

Małe przyczyny, duże skutki, to dla was informacja o prawie PANA obowiązującym na Ziemi, każda myśl, każda podjęta decyzja i każdy czyn jest przyczyną, a z tego powstają skutki, wszystko zależy od was czy wy myślicie, mówicie i czynicie czysto, wszystko działa tu w gęstej materii na prawie skutku zwrotnego.

Prawa PANA cechuje doskonałość i niezmienność, dlatego nic nikogo nie ominie, nic nikomu nie zostanie zapomniane, wszystko musi się wyrównać, dla pojedynczego ducha, dla rodziny ziemskiej, dla miejscowości, narodu i kontynentu i dla całej ludzkości na Ziemi.

Prawa dotyczą każdego ducha będącego na Ziemi bez wyjątku, nikt z duchów nie ma takiej władzy, aby komukolwiek odpuścić jego niewłaściwe czyny, aby kogokolwiek mianować w rozwoju duchowym, nie ma takiej możliwości, tylko podczas rozwoju duchowego, gdy duch wchodzi na wyższe poziomy duchowe otrzymuje osobiście informacje o swoim rozwoju i wszystkie jego mianowania.

Im wyżej jesteście w rozwoju duchowym tym bardziej działa w was najmniejsza wasza słabość, to są małe przyczyny, a skutki są bardzo duże im bardziej jesteście świadomi praw Bożych, tym bardziej musicie się pilnować, aby sobie poprzez rozum nie wpuścić ciemności, choćby najmniejszy kanał, jest w stanie po nim wejść demon i was całkowicie obezwładnić i opętać.

Wszystko co czynicie dobrze czy źle, to do was wraca energia, dobra lub zła, jeżeli wy nie stosujecie się na Ziemi do praw ziemskich, to oznacza iż nie żyjecie zgodnie z prawami PANA, tu w gęstej materii to pokazujecie.

Intuicja wam wszystko podpowiada jak macie czynić, aby wszystko było zgodne z prawami PANA, lecz w wasz rozum wkradł się chochlik i wam podpowiada, ale te podpowiedzi sprowadzają was w przepaść, jak ktoś jest w przepaści, a wy chcecie jemu pomóc wyjść, to nie możecie jemu podać ręki bo on was od razu tam wciągnie i nie pomożecie, a jeszcze sami tam wpadniecie, a jak sformujecie linę ze Słowa Bożego wtedy ten duch ludzki sam o własnych siłach wyjdzie z tej przepaści rozumowej, a wy tam nie wpadniecie.

Przyspieszenie dziś jest bardzo duże, wasz czas na zmiany ucieka wam między palcami, odchodzą ciemni partiami, nie wyjdzie ciemny z Ziemi jak nie zostanie oczyszczony ze wszystkich ciemnych otoczek, ciemność jest w całkowitej pułapce, bez możliwości ominięcia leja rozkładu.

Przy tak dużym przyspieszeniu skutki zwrotne przejawiają się natychmiast, jedno słowo wypowiedziane przeciwko drugiemu ludzkiemu duchowi, krytyka lub ocenianie niezgodne całkowicie z prawami PANA, może spowodować bardzo poważne dla was skutki zwrotne, może was to drogo kosztować, nawet z utratą gęstomaterialnego ciała i powrotem ku Światłu jako nieświadomy zarodek.

Małe przyczyny, duże skutki, im bliżej wydarzeń na Ziemi, tym bardziej skutki zwrotne się potęgują i tym bardziej się przyspieszają, zrobicie coś niewłaściwego nawet przeciwko sobie, a kara jaka was czeka za to jest ogromna.

Litość jaką okazujecie innym i sobie, również może spowodować skutki zwrotne, bo tylko wam się wydaje, że wy pomagacie innym, wy im bardzo szkodzicie litością, a za to dostajecie po głowie abyście nigdy więcej tego nie czynili, a wy nie potraficie odczytywać lekcji jakie w swoim życiu ziemskim macie, nie wyciągacie odpowiednich wniosków z tych lekcji, dlatego ciągle jesteście coraz mocniej przyciskani do ziemi, baty są coraz mocniejsze i ciągle upadacie.

Nie odrabiacie lekcji z życia, jesteście złymi uczniami, z wniosków nie korzystacie, więc musicie wrócić na poziom duchowo istotny, choć schodząc na Ziemię duch przysięgał; że będzie służył PANU i się uczył oraz rozwijał dane dary przez Pana, to wszystko zapomnieliście i dlatego w skutku zwrotnym musicie odejść jak najszybciej, by już sobie duchowi nie szkodzić.

 Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas
Komentarze (0)
1 | 2 | 3 |