Wymuszanie wiary 527.
 Oceń wpis
   
Wymuszanie wiary
527.

To zamach na wolność duchową i świadomość duchową, wolną wolę daną przez Stworzyciela duchowi i prawo jego wyboru, ponieważ to decyduje o możliwości odpracowania jak najlepiej karmy, gdyż duch po to właśnie przychodzi na Ziemię.

Wszystkie religie i różne środowiska, władza również w każdy możliwy sposób wymuszają na Ziemi wiarę, wręcz stało się to regułą, uczy się nawet małe dzieci wbrew ich woli złych nawyków i przymusu.

Na Ziemi przez takie wymuszanie duch karmę tylko sobie powiększa, a odpracowanie przenosi się na następne zejście w nowe ciało ziemskie, karma rośnie i obecnie tu i teraz następuje całkowite rozliczanie duchów z całego bytu po zakończeniu sądu ostatecznego.

Rozliczenie następuje, obojętnie gdzie jesteście i kim jesteście, tak samo prawa Stworzyciela rozliczają z pobytu na Ziemi każdego ducha.

Samo słowo; muszę, wypowiadane przez człowieka, to gwałt na sobie, każdy robi to bo chce, muszę, to zmuszanie siebie do czynów i rzeczy, które są złe i obce duchowi.

Każdy duch na Ziemi ma prawo do samodzielnego logicznego myślenia, do kojarzenia faktów i wyciągania wniosków ze swoich doświadczeń, ma prawo do wewnętrznej wiary, bez określania się w kogo i w co wierzy, gdyż on sam i tylko on ponosi konsekwencje swoich decyzji i swoich działań zgodnie z prawami Stworzyciela.

Tutaj na Ziemi jest Królestwo Tysiącletnie od 07 września 2007 roku działa bardzo precyzyjnie i z przyspieszeniem prawo Stworzyciela, dane duchom na Ziemię aby łatwiej im było odróżnić dobro od zła.

Z rozmysłem wprowadza się orkisz pozbawiony składników do trawienia aby wyprzeć doskonałą pszenicę, również chodzi o cenę, o wasze zdrowie zadbacie sami, bo inni dbają o swoje kieszenie, to jest tylko i wyłącznie waszym wyborem co będziecie jedli, to tak będziecie zdrowi lub po orkiszu będzie brak trawienia i choroby.

Wprowadzono taki proces negacji wszystkiego, że to co mówicie, to sami sobie zaprzeczacie i kasujecie dane wam przez Stworzyciela narzędzie w każdym wypowiadanym przez was Słowie, to moc Słowa.

Wymusza się na was prawem ziemskim różne dziwne sytuacje w waszym życiu ziemskim ale to za waszym przyzwoleniem, za waszą aprobatą.

Największym batem dla was jest strach o własne życie i tu stosuje się chwyty na których dobrze sobie żyje medycyna akademicka i religie, oraz władza ziemska, banki i różne instytucje, które was straszą prawem ziemskim łagodnym tylko dla wybrańców.

Uzależniono was; pracą, kredytami, rodziną ziemską, domem, samochodem, stacjami paliw do waszych samochodów, barami ze śmieciowym jedzeniem, kartami bankowymi aby móc zrealizować swoje potrzeby, religią która jest bagnem i patologią, mieszkaniami które są jak szuflady do spania i zmiany ubrania.

Dlatego nastał czas zapowiadany przez Stworzyciela, czas na zmiany na Ziemi, zadbajcie o siebie , stańcie się duchowi, a Ziemia się oczyści sama i zadba o to aby tu było czysto i ekologicznie.

Obecnie kłamiecie na każdym kroku, wszędzie, to stało się patologiczne, oszukujecie wszystkich ale zapominacie o skutkach zwrotnych, kłamiesz to dziś zostaniesz tysiąckrotnie okłamany, warto mówić PRAWDĘ, wtedy korzystacie ze wszystkiego co najlepsze, a jak kłamiecie to raz, że jesteście okłamywani przez innych, to jeszcze wszystko się wam skraca.

Życie jest zbyt piękne aby tracić choćby jedną minutę, trzeba z życia wyciągać to co najlepsze ale zawsze pamiętać, że Stworzyciel jest numer jeden, a prawa Stworzyciela na Ziemi działają samoczynnie.

Na Ziemi jest już ponad siedemdziesiąt procent ŚWIATŁA, ciemności są w odwrocie, są zaganiane do całkowitego unicestwienia, to koniec panowania ciemnych opasanych nierobów i pasibrzuchów, tu uszlachetnia praca uczciwa i tylko mówienie PRAWDY.

OJ LUDZIE, LUDZIE!!!! Budźcie się to już czas najwyższy, abyście swojego czasu wykorzystali jak najwięcej do swojego rozwoju, do rozwoju swojej świadomości duchowej, czas rozum zepchnąć na jego miejsce do służenia duchowi na poziom materii, bo duch jest w subtelnej materii, o poziom wyżej.

Wymusza się na was wiarę poprzez hipnozę, a to murowanie ducha i zamykanie duchowi drogi do rozwoju, zbrodnia na duchu, pamiętajcie, to ogromne skutki zwrotne dla każdego kto używa hipnozy do zniewolenia i podporządkowania sobie ducha ludzkiego.

Żywioły jak miecz sprawiedliwości zawieszony nad głową, tak wisi nad Ziemią i tam gdzie trzeba leje się wam woda, a tam gdzie trzeba ognia  jest ogień, coraz mocniej, a wy mówicie, że tak zawsze było, to się zaraz przekonacie o sile jaka jest w żywiołach i kto nimi zawiaduje, dojdą tam gdzie zostanie im pozwolone dojść.

Każdy człowiek na Ziemi ma prawo do wolnego wyboru wszystkiego, a szczególnie swojej wiary, to ważne jaką drogą będzie podążał, bo zgodnie ze swoim wyborem poniesie konsekwencje, dlatego musi być świadom siebie ducha, swojej wiary w Stworzyciela, swojego życia na Ziemi, swojej drogi duchowej i karmy, tego co ma odpracować na Ziemi.

Dzieci muszą dorastać w świadomości duchowej ale wyboru muszą dokonać same, chrzest noworodka, religia w przedszkolu i szkole, komunia dziesięciolatka, to wymuszanie wiary na duchu, który w takim stadium dorastania i doświadczania powinien zostać pozostawiony do dojrzałości duchowej i możliwości dokonania właściwego wyboru co do swojej wewnętrznej wiary i przekonania.

Dzieci emocjonalnie i duchowo dorastają w różnym wieku, ale trzeba pozostawić wybór już dla dorosłego człowieka aby na podstawie dobrych wzorów i doświadczeń wybrał to co dla niego będzie najbardziej korzystne.

Strachem i stresem na dziecku można wymusić wszystko i zablokować to dziecko duchowo jego rozumem na całe jego ziemskie życie, będzie to również blokowało doświadczenia duchowe i blokadę odpracowywania karmy, ciemnota się cieszy, że ludzie sami pakują się w pułapkę rozumu i swoje dzieci już od urodzenia blokują.

Obecnie jest na Ziemi ponad sześćdziesiąt procent ludzi nawiedzonych przez duchy, a w tych sześćdziesięciu procentach jest bardzo dużo ludzi dodatkowo opętanych, nawet do siedemdziesięciu procent, skala zjawiska ogromna, przez stresy i strach jakim raczy się ciągle człowieka tu i teraz.

 

Wybierajcie prostą drogę prowadzącą tylko i wyłącznie w stronę Stworzyciela, innej drogi brak, to jedyna droga słuszna i najbardziej dla ducha właściwa.

Elżbieta Gas

Komentarze (0)
Ciemny to nie brat 323.
 Oceń wpis
   

 

Ciemny to nie brat

323.

Ciemny to nie brat, ciemny to nie żaden swat, to wróg ciebie ducha, bo to obcy duch dla każdego, choć to ziemski brat i swat, choć to tak zwana ziemska rodzina.

Duch jego czysty, lecz rozum jego wpuścił ciemności do ciała swego, nie przyjął do wnętrza swego Miłości duchowej, a wszedł w otwarte wrota Szatana, przyjął sobie ciemnego wroga poprzez rozum, a ten wróg wszystko zabija tylko wokół.

Tylko PAN daje Miłość duchową, a wy sądzicie, że ten ciemny to ktoś bardzo bliski, przecież to wasz wróg ciemny, choć wasz rozum wam podpowiada, że to rodzina, to wy to sami musicie odczuć i odciąć się od takich ciemnych, poprzez nich działa ciemność i natychmiast ściągnie was w otchłań, bo ich już ściągnęła.

Oni niczego już nie odczują, oni niczego już nie przyjmą i nie pojmą, bo nie przyjmują PRAWDY do swojego wnętrza, nic już zobaczyć nie chcą, idą bezmyślnie w czeluść ciemności.

Rodzina, to ktoś kto kroczy z tobą twoją drogą ku ŚWIATŁU, to ktoś kto tobie ufa, kocha cię prawdziwą Miłością duchową, dzieli z tobą twoje troski i sprawy jakie masz do przepracowania, to ktoś kto idzie ręka w rękę, ma wspólny wzniosły cel duchowy.

Jak z tobą nie kroczy razem, jest już pogrzebany, sam siebie pogrzebał w ciemnocie rozumu z braku zaufania do PRAWDY, do PANA, jedna jest droga życia na Ziemi tylko do Pana.

Ciemny tunel ich trzyma, z którego nie ma wyjścia, oni idą w zatracenie, a ty musisz podjąć właściwą decyzję, uratować siebie by pozostać na Ziemi i służyć wiernie PANU.

Wszystkie duchy schodzące na Ziemię to dzieci Pana, zapomniały o Panu, dlatego czas już najwyższy, aby sobie przypomniały po co tu przyszły, jeżeli są ciemne to muszą upaść, ale choć na chwilkę przed upadkiem muszą dowiedzieć się jaka jest PRAWDA, ponieść konsekwencje swoich niewłaściwych decyzji.

Aby duchy, które chcą się rozwijać na Ziemi, mogły budować swoje życie na Ziemi w Prawdzie i czystości, zawsze opierając się w wierze z przekonania w Pana i szacunku do swego duchowego pochodzenia.

Nigdy na Ziemi nie zapanuje ciemność, nigdy nie zapanuje rozum ludzki, dziś bez woli ludzki duch musi podporządkować się prawom PANA danym w stworzenie i żyć zgodnie z prawami, budować Królestwo Tysiącletnie Czystości i Trójjedyności.

Wszystkie duchy, które odejdą jako nieświadome zarodki, będą budować nową świadomość duchową jak zejdą na Ziemię po wydarzeniach, podporządkowaną całkowicie WOLI BOŻEJ.

Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Tysiąc dni 322.
 Oceń wpis
   

 

Tysiąc dni

322.

Lepiej tysiąc dni się codziennie przygotowywać do wydarzeń, niż ten jeden dzień przespać i zostać zaskoczonym przez żywioły.

Należy przygotowywać się zawsze na wszystko, żyjecie tu i teraz, ale przygotowujecie się duchowo i gęsto materialnie, aby wydarzenia odbyły się tak, by was to nie zaskoczyło na Ziemi.

Wiem, że zaskoczą was wydarzenia bardzo mocno, ponieważ w nic nie wierzycie, ponieważ tak wam zamieszano w głowach, tak wam kłamstwa wciśnięto, iż dziś nie wierzycie nawet sobie, lecz wy na takie traktowanie sobie całkowicie zasłużyliście swoim czynieniem.

Cały czas brniecie jeszcze bardziej w ciemność i zakopujecie swoją szansę systematycznie codziennie, nie zauważacie, że wszystko się zmieniło i teraz nie jest już tak samo jak było kiedyś, dziś jest bardzo duże przyspieszenie energetyczne, wydarzenia są codziennie choć trzeba się wysilić by o nich informacje otrzymać, media są manipulowane i nie podają wszystkich ważnych informacji.

Przyspieszenie jest potrzebne abyście skutki zwrotne odczuli na sobie natychmiast, a nie jak kiedyś za jakiś czas, tu i teraz, natychmiast, coś złego robicie i od razu zapłatę otrzymujecie.

Żywioły coraz mocniej czyszczą was z tych dóbr materialnych, choć wy tego nie dostrzegacie, choć wy nie chcecie tego widzieć, tak samo jak nie chcecie widzieć kłamstw kościelnych i vipów.

Zostaniecie wyrwani z tych ciemnych rozumowych dywagacji, ponieważ nie ma innego wyjścia, tylko poprzez wasze przeżycia mocne i wypalające wszystkie ciemności w was, można wam pomóc, abyście kroczyli prosto ku Panu.

Tylko ta droga jest w stanie was wyzwolić z kłamstw, z martwoty duchowej, ponieważ to właśnie takich martwych duchowo da się oszukiwać i manipulować nimi, ludzi którzy są żywi duchowo nie dają się oszukać, są bezpieczni jak pracują ze sobą.

Jeżeli wy tego nie widzicie, to PAN podejmuje takie decyzje, aby one były dla was korzystne i abyście powrócili na drogę do PRAWDY.

Dlatego musiał ponownie urodzić się Jezus Chrystus na Ziemi, aby wam ludzie pokazać jak należy żyć duchowo, musi budzić ducha, bo inaczej czeka was całkowita zagłada.

Hołdujecie tylko materialnym dobrom i pieniądzom, nic więcej się dla was ludzie ziemscy nie liczy, tylko dom, samochód i dużo na koncie, a to przestaje się już liczyć, natomiast ważne jest tylko i wyłącznie bogactwo duchowe, a martwota duchowa całkowicie już upada.

Zawsze lepiej wiedzieć co was czeka i się przygotować, niż dać się zaskoczyć i ciągle mówicie; co ma być, to będzie, to jest przyzwalanie na ciągłe was ogłupianie przez wszystkich, tutaj wszystko zależy od waszych decyzji i od waszych działań, od tego co myślicie i co mówicie, jaką drogę dla siebie wybierzecie, radosne podążanie drogą, czy upadek przez rozumowe służenie ciemnościom.

     PAN, pokazuje wam najlepszą drogę, a wy zawiedliście, nic nie odczuwacie, kierujecie się tylko rozumem, a uczucia odstawiliście całkowicie na bocznicę, nie macie już dość siły, aby zrozumieć co jest PRAWDZIWE i słuszne.

Już tylko PAN może was wyzwolić z tego zamroczenia rozumowego i tylko poprzez wasze mocne przeżycia, abyście nigdy tego nie zapomnieli i zawsze kierowali się wiedzą i wolnością duchową.

 Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Kawa to używka 321.
 Oceń wpis
   

 Kawa to używka

321.

Kawa czarna, zwana mała czarna, tylko używka zbyt często stosowana, codzienne picie powoduje bardzo mocne przekwaszenie organizmu, ogromną nadpobudliwość i problemy zdrowotne, senność i osłabienie.

A jednak każdy młody lub starszy codziennie nadużywa kawy, niektórzy rozpoczynają dzień kawą i papierosem, to już jakby od razu z założenia zatruwanie organizmu, świadome, codzienne, nie możecie powiedzieć, że nic o tym nie wiecie, na każdej paczce papierosów pisze; że to trucizna.

Kawa w połączeniu z lekami to bezsenność i zawroty głowy, to bardzo poważne schorzenia stawów oraz kręgosłupa, brak wapna w organizmie, a to już tak zwana przez medycynę akademicką osteoporoza.

Pita z mlekiem czy bez, z cukrem, czy bez cukru, szkodzi tak samo, sami się przekonacie jak kawę przestaniecie codziennie używać.

Jak już bardzo chcecie to raz na kwartał, to w zupełności wystarczy, więcej to już nie wskazane, reaguje bardzo w organizmie z toksynami tworząc bardzo trujące związki.

Kawa to nie jest lekarstwo na podniesienie ciśnienia, to jest tylko taki afrodyzjak medycyny akademickiej, jak nie wiedzą co powiedzieć jak ktoś ma niskie ciśnienie, to polecają picie kawy i tak uczą ludzi popadania w nałóg.

Codziennie tylko jedna kawa i ciastko do tego i już macie bardzo poważne problemy zdrowotne z kręgosłupem, układem kostnym, układem trawienia, układem krwionośnym oraz nerkami i wątrobą, do tego jeszcze dodamy skutki i już ludzki duch biega od lekarz do lekarza, a medycyna akademicka nie potrafi powiedzieć co jemu jest.

Przekwaszenie organizmu jest ogromne, nawet po wypiciu jednej kawy dziennie przez rok, to już dla ciała ziemskiego szkodliwe.

Jeżeli w wodzie, którą pijecie są ciężkie metale, a w połączeniu z kawą dla układu krążenia są to zatory, zawały serca, rany i poważne uszkodzenia trzustki i wątroby.

Ludzie są bardzo dobre herbaty ziołowe zamiast kawy.
 Elżbieta Gas
Komentarze (0)
KOMPROMITACJA, ludzie KOMPROMITACJA! 320.
 Oceń wpis
   

 

KOMPROMITACJA, ludzie KOMPROMITACJA!

320.

Ludzie, to kompromitacja waszego rozumu, brak w was Prawdy bo zajmujecie się innymi, brak w was uczuć, to opluwacie innych, nie szanujecie siebie, jak brak wam szacunku do siebie, to też nie szanujecie nikogo.

Wasze ego wyprodukowało wam wasze rozumowe racje, dlatego musicie dowiedzieć się jaka jest Prawda, choćby dla was była najbardziej nieprawdopodobna.

Zawsze PAN prowadzi każdego ducha na Ziemi najlepszą drogą, zawsze daje najlepsze rozwiązania waszych problemów i kłopotów, lecz wy nie chcecie tych podpowiedzi słuchać, dlatego ciągle rozumowo błądzicie.

Dla was ta droga jest najlepsza i zawsze macie oparcie w PANU, zawsze macie zdrowie i ochronę, szczęście i radość w was gości.

A tak, wasza wersja rozumowa jest bardzo schorowana, zatruta, ciągły stres, strach, wieczne problemy i kłopoty, ciągły brak szczęścia i radości, gości w was złość i nienawiść.

Kompromitujecie ducha przed Panem, kompromitujecie się przed ludźmi ziemskimi, a już fakt, że nie żyjecie na Ziemi zgodnie z prawami PANA, to już was całkowicie dyskwalifikuje we wszystkim, wtedy nazywacie się duchy ziemskie, a dopiero poprzez przyjęcie PRAWDY i życie w prawach możecie sobie zasłużyć na miano człowiek.

Rozumem Pana nie pojmiecie, możecie tylko poprzez uczucia i poprzez subtelne odczuwanie, logiczne myślenie i kojarzenie faktów.

Można jeszcze zobaczyć trzecim okiem, lub w wizji sennej, oczywiście wtedy, gdy ze sobą pracujecie, odkrywacie i pielęgnujecie swoje dary.

W wyniku waszego fałszywego pojmowania PRAWDY, zostaliście przez ciemności ściągnięci w najgłębszą energetyczną przepaść, zakopani jesteście w energetycznych śmieciach, to wy sami sobie gotujecie taki los.

Nikt wam tu nie ingeruje, sami sobie tworzycie takie bagno, sami sobie tworzycie skutki zwrotne swoim działaniem, gdy czynisz dobro dostajesz 10 razy tyle dobrej energii, gdy czynisz zło dostajesz 1000 razy tyle negatywnej energii, odbieracie wtedy samo zło.

Gdy produkujecie, macie usługi lub sprzedajecie coś co szkodzi drugiemu człowiekowi ziemskiemu, to natychmiast dostajecie to samo tylko kilka razy więcej, adekwatnie do waszej winy.

Nikt inny, tylko ludzie ludziom produkują skażoną żywność, dosypują do wody różne środki toksyczne, sypią na pole sztuczne nawozy, zaśmiecają naturę różnymi truciznami, powietrze jakim oddychamy też jest skażone, meble ubrania i różne sprzęty emitują różne związki bardzo toksyczne dla człowieka. 

Nikt inny tego nie czyni jak tylko i wyłącznie wy sami sobie nawzajem czynicie takie produkty, dlatego wołam do was; opamiętajcie się i zacznijcie od siebie, WSZYSTKO MUSI BYĆ NATURALNE!!!!!!

Zobaczcie ile w żywności jest związków toksycznych kompletnie tam niepotrzebnych, a bardzo szkodzących waszemu zdrowiu i zagrażających waszemu ziemskiemu życiu.

Dlatego dziś tak dużo jest młodzieży bardzo chorej i zdegenerowanej zdrowotnie, dlatego dziś tak dużo na cmentarzach widać od 40 do 50 roku życia ludzi pozostawiających swoje ziemskie ciało.

Od was samych zależy czy wy będziecie zabiegać o zdrową żywność, oto prosty przykład; przecież każdy z was pamięta rosół z kury biegającej wolno w gospodarstwie rolnym, jeżeli taka kura jest odżywiana prawidło, a nie paszami, ten rosół jest żółty i nie potrzebuje polepszaczy smaku i zapachu z jakimiś spreparowanymi warzywami, do naturalnego rosołu dodaje się marchewkę i pietruszkę oraz jak ktoś lubi lubczyk, można jeszcze inne zdrowo wyhodowane warzywa.

Ale jak ugotujecie rosół z tej kury z chorej fermy, to tutaj nie obejdzie się bez dodatków, bo nie ma smaku żadnego, jak wygotowana brudna ścierka od podłogi.

Od was zależy czy wy będziecie nabywać i wymagać w sklepach zdrowej kury, czy tej z fermy, tanie mięso nawet psy nie chcą jeść, bo też im szkodzi.

Od was zależy co będzie w sklepie, zdrowe owoce i warzywa czy chipsy i szkodzące wam słodycze bardzo zaśmiecone różnymi toksycznymi związkami, to co wy będziecie nabywali, to taki towar wam sprowadzą, holenderskie marchewki i pomidory szklarniowe, gdzie wielu Polaków tam pracowało i przyjeżdżali bardzo chorzy, mocno zatruci, czy nabędziecie marchewki i pomidory polskie gruntowe bez nawozów.

To jest kompromitacja człowieka przed człowiekiem, że was okłamują, że taką toksyczną żywność wam podają.

To wasza wina jedyna, co dajesz to dostajesz, to jest mordowanie pomału ale systematycznie.

Medycyna akademicka to świadome trucie lekami, bo nie podając wam przyczyny waszych schorzeń, skazuje się was świadomie na ciągłe dożywotnie branie lekarstw i to w bardzo dużych ilościach, to lekomania na szeroką skalę poparta prawami ziemskimi.

To całkowita kompromitacja naukowej medycyny, leczącej latami skutki, to świadome kaleczenie ludzi, to świadome zabijanie pomału, świadome podawanie aspartamu trującej substancji do leków dla dzieci, wskazuje na to iż od dziecka tworzy się klientów aptecznych.

Jadąc z samochodem do mechanika szuka się najpierw przyczyny, bo każdy wie jak się usunie przyczynę, to skutki ustaną.

Lecz ludzie nie stosujecie to u siebie, nie szukacie przyczyny, nic w sobie nie zmieniacie, a powielacie stary zdegenerowany system chorej medycyny akademickiej.

Do baku swojego samochodu lejecie najlepsze paliwo, a do swojego żołądka ciągle wrzucacie toksyny i związki trujące, dziwcie się potem że chorujecie, wasz samochód ma luz, a wy się ciągle stresujecie i blokujecie oczyszczanie.

Tu ludzie ziemscy się wszędzie kompromitujecie, podając sobie nawzajem trujące produkty i trujące leki, okłamujecie siebie i innych mówiąc; że to dobre, że tak ma być, jest to jawne i świadome zabijanie.

Spróbujcie udowodnić, że to nie jest PRAWDĄ.
 
 Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Nieprawdopodobne, ale prawdziwe 319.
 Oceń wpis
   

 Nieprawdopodobne, ale prawdziwe

319.

Najprawdziwsze choć nieprawdopodobne, to tylko wasz rozum nie jest w stanie PRAWDY przyjąć i choć się wysilacie, to wasz mózg tak został przenicowany, iż dziś nie umiecie myśleć logicznie i kojarzyć faktów jakie na Ziemi mają miejsce tu i teraz, przeciwko wam ludzie, ludzie wytoczyli najcięższe działa i was mordują, systematycznie pomału za waszym przyzwoleniem, ponieważ wy tego nie chcecie widzieć.

Wszystko to co się wokół was dzieje jest bardziej prawdziwe niż wy możecie sobie to wyobrazić, im bardziej myślicie, że jest to nieprawdopodobne, tym bardziej prawdziwe, to PRAWDA się przejawia wokół was, tym bardziej przeżyjecie to wszystko na duchu, im bardziej nie chcecie przyjąć PRAWDY.

Nieprawdopodobne historie są zawsze prawdziwe sami powtarzacie; nieprawdopodobne, sami już tego nie rejestrujecie, ponieważ wasze pragnienia są dziwne i ciemne, nie służycie Światłu na Ziemi, więc duch nie ma możliwości się przejawić.

Nie można szeptać pokątnie o PRAWDZIE, należy głośno krzyczeć, abyście jeszcze zrozumieli swój błąd i skierowali się natychmiast do PANA, bo inaczej to dla was będzie tragedia.

Medycyna akademicka świadomie was truje, nie łykajcie tej chemii, bo to was zabija, patrzcie co pijecie i czym oddychacie, to dla was jest ważne nie dla kogoś innego, ale wtedy, gdy wy przestaniecie brać w tym udział zaczniecie zdrowieć, wtedy zrozumiecie co to jest PRAWDA.

Dziś obok kłamstw podają wam PRAWDĘ o wielu toksycznych substancjach i o toksycznej żywności, podają wam składniki jakie zawierają, lecz wy myślicie, że nikt wam nic złego nie chce uczynić, tu bardzo się mylicie, przecież patrząc na was, to wy sami siebie krzywdzicie i swoją ziemską rodzinę.

Wy też wykonujecie różne rzeczy, które są toksyczne, zacznijcie od siebie, sprawdźcie co wykonujecie i jakie są to produkty, dają zdrowie czy chorobę innym ludzkim duchom, zapytajcie się siebie; czy wy mówicie PRAWDĘ, jak wy się zmienicie i wrócicie do natury i naturalnych produktów, to wszystko wokół was się zmieni.

Jak wy będziecie mówić PRAWDĘ, to do was przyjdą ludzie, którzy będą mówić tylko PRAWDĘ, ponieważ wy kłamiecie, to jesteście okłamywani i zabijani, bo wy też zabijacie.

Jak wy rozwiniecie się duchowo, to nauczycie się odróżniać żywność skażoną od żywności dobrej i zdrowej.

Wszystko co bierzecie w swoje ręce sprawdzajcie bardzo dokładnie, jakie materiały, jakie składniki zawierają, przede wszystkim popatrzcie co jecie, zainteresujcie się co jest zawarte w pożywieniu, aby jeść czyste nieskażone żadnymi lekami i suplementami diety, to są trucizny i związki mocno osłabiające wasz system odpornościowy.

Żądze rozumu i chęć władzy pcha ciemnych do zagarnięcia wszystkiego, dlatego wy musicie zacząć pracować ze duchem, rozwinąć uczucia, aby was nikt nie oszukał, aby nikt nad wami nie zapanował, nikt wami nie manipulował.

Nigdy więcej nie powtórzył się 11 września, jeden człowiek występuje przeciwko drugiemu człowiekowi, rodak przeciwko rodakowi, tylko dla chęci zysku, tylko dla chęci zapanowania nad innymi, kłamstwa nad kłamstwami królują, a wam PRAWDY nie przekazują.

W swej martwocie niektórzy ludzie ziemscy zapomnieli iż każdy duch ma takie same prawa na Ziemi ustanowione przez Pana, nikt nie jest lepszy ani gorszy, wszyscy są równi wobec PANA, dlatego muszą żywioły w prawach nawrócić was na drogę rozwoju duchowego.

Nie obchodzą mnie Elżbietę Gas wasze opinie, nie obchodzą mnie wasze oceny, spokojnie przyjmę wasze szyderstwa, macie poważne problemy to się wściekacie, wydajecie o sobie najgorszą opinię, nie obchodzą mnie leniwi duchowo, martwi ludzie ziemscy, tylko interesują mnie ludzie, którzy się wysilą i będą walczyć w pokorze przed Panem o ducha, o swoje zdrowie ziemskie.

 Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Kręci się karuzela 318.
 Oceń wpis
   

 Kręci się karuzela

318.

Kręci się wokół wszystko jak na karuzeli, bez celu, kręci się tylko w głowie, bez uczuć, bez logiki, robi się tylko niedobrze z tego kręcenia, nikt się już nie zastanawia; po co to kręcenie, jak kierat każdy z osobna ma założony i biega jak baran za błyskotkami świata ziemskiego i złudzeniami rozumu, dla ziemskich bogactw, bez iskierki Miłości duchowej, nic nie wiedząc o duchu, o rozwoju duchowym.

Można wyłonić cztery grupy do których się ludzkie duchy klasyfikujecie: elita bogatych zwanych vipami, szamani, ci co myślą że rozwijają się duchowo, letni, ci co nic nie robią całkowicie martwi duchowo oraz ci co pozostaną po wydarzeniach, w tej chwili jeszcze nieokreśleni.

Posiadający szamańską wiedzę nie szukają dalej, nie rozwijają się duchowo, poprzestali tylko na zarabianiu pieniędzy, to ich zguba, zatrzymanie to upadek ducha, również skłanianie się pod korzyści materialne, to słabość rozumu, kanał ciemny, tutaj musi duch królować, a nie praktyki szamańskie; tarot, karty, wahadełka i inne narzędzia rozumu, nie dają niczego pozytywnego, upada się z powodu rozumowej wiedzy.

Każda nawet najmniejsza słabość natychmiast dyskwalifikuje osobę do uzdrawiania, słabości tworzą kanały i włókna dla ciemności, natychmiast po słabości biegnie chora energia do szamana, jak dużo się nazbiera to już się dzielicie z następnymi, a sami chorujecie, karuzela się kręci, kasa płynie, ciemności już was mają i mocno w kleszczach was trzymają, szamańskiego pojmowania świata.

Myślicie, że ta tajna, ukrywana, ezoteryczna, szamańska wiedza ma coś wspólnego z Prawdą???

Prawda jest jawna, jasna i wytłumaczalna, niczego nie ma do ukrycia, nie ma nic wspólnego z szamanizmem i ciemną ezoteryką.

Myślicie, że jesteście autorytetami i posiedliście ogromną wiedzę w sprawach ezoteryki, ale nie PRAWDY, dlatego skłaniacie się rozumową wiedzą ku ciemnościom, a oddalcie się od PRAWDY, posługujecie się znakiem Szatana, tym pokazujecie co sobą reprezentujecie, martwota duchowa i nic więcej, wasza ewidentna wina iż zaprzestaliście poszukiwań.

Jeżeli do tej pory nie przyjęliście PRAWDY i nie rozwijacie się duchowo, to dziś macie znikome szanse, na rozwój duchowy, choć przewodnik wasz wam podpowiadał, to wasz rozum niczego nie przyjmował, nie trafiliście na drogę ku ŚWIATŁU.

Początek rozwoju duchowego, to odrzucenie dotychczasowej wiedzy ezoterycznej, coś tam wiedzącej, coś tam jest z Prawdy, ale to wszystko za mało by być w świetlistych nurtach, tu trzeba odrzucić ego i od początku przyjmować tylko PRAWDĘ, wejść na drogę ku Światłu i dopiero na drodze ku PRAWDZIE, przekonacie się iż droga jest właściwa.

Innej możliwości nie macie, musi każdy z osobna tego doświadczyć, musi to przeżyć sam, bo każdy duch jest inny i każdy przeżywa inaczej, każdy ma co innego do przepracowania i ma inną misję na Ziemi do spełnienia.

Im bardziej mnie Elżbietę Gas atakujecie, tym bardziej jestem przekonana o słuszności mojej misji na Ziemi, patrząc na Jezusa Chrystusa Nazarejczyka 2000 lat temu, to ciągle był atakowany przez ciemności, kapłanów i faryzeuszy, dopiero po bestialskim zamordowaniu część Pana czczą ludzie tylko znaki morderstwa, a Jezusa Chrystusa i nauk Jego nie wprowadzają w swoje życie, światłe wartości do dziś nie są doceniane.

Teraz na Ziemi jest jeszcze ciemniej, jest jeszcze gorzej ze zrozumieniem Prawdy ludzkim duchom, kościoły i religie prawnie i rozumowo umocniły się w swych kłamstwach, w elitach rządzących na Ziemi wiadomo iż będą atakować PRAWDĘ i światłe wartości, dziś ten atak jest o wiele mocniejszy ale też trzeba powiedzieć iż to ostatnie drgawki ciemnych przed wydarzeniami na Ziemi.

Burzy Prawda kłamliwy świat ezoteryczny, trzeba zrozumieć, że jest to kontrolowane przez ciemności i każdy duch musi zająć stanowisko, musi zrozumieć, że aby dojść do Prawdy trzeba odciąć się od wszelkich kłamstw, nawet jak to mówicie; od tych najbardziej niewinnych, bo to są również kłamstwa.

Rację ma tylko PAN, wie wszystko tylko PAN, a wy ludzkie duchy myślicie iż posiedliście wiedzę, o której nikt nic nie wie, tylko wy, PAN o was wszystko wiedział i wie, choć wy tego nie przyjmujecie.

PAN da wam tylko to, co jest dla was korzystne na Ziemi, warunki dyktować może tylko Pan, Stworzyciel nieba i ziemi, ponieważ jest źródłem życia dla ducha, jest źródłem energii jaką przekazujecie innym, gdy się rozwijacie duchowo, bo gdy się nie rozwijacie prawidłowo, to tylko przekazujecie sobie ciemne nurty ciemnej ezoteryki i jej popleczników, kościołów i religii.

Te wszystkie dziwne nauki muszą upaść, bo to rozumowa wiedza nie reprezentująca żadnych światłych wartości, ani żadnych uczuć, tylko wam się zdaje, że się rozwijacie, bo o to chodziło pomysłodawcom, jesteście po prostu zmanipulowani, wszystko jest po to abyście tak poczuli, ponieważ ciemność też ma siłę, tylko ciemną, ta siła w niczym nie jest porównywalna do Siły PANA, do Światła, a ponieważ nigdy nie doświadczyliście Miłości duchowej, to nic o niej nie wiecie i w ciemnych nurtach się grzebiecie, jak kret co w ziemi ryje.

Tu chodzi o waszą światłą wiedzę, o wasze światłe wartości, o przyjęcie PRAWDY, to jest początek wiedzy jaka na was czeka, lecz ten pierwszy krok wy musicie uczynić, to wy musicie otworzyć się na Prawdę, kierować się tylko do PANA, poprzez wiarę z przekonania, odrzucić rozum na plan dalszy i podporządkować rozum duchowi.

Rozum wybudował wam ego wszechwiedzenia i was w tym utopił, wasze zadanie aby się z takiego rozumowego ograniczonego kłamstwami świata wyzwolić, podążać tylko drogą odczuwania i PRAWDY BOŻEJ.

Macie dary od PANA, macie dużą wrażliwość, narzędzia do posługiwania się darami też w was są, tylko rozum wam zasłonę dymną stworzył i was zaślepił błyskotkami, na kłamstwach was prowadzi do leja rozkładu.

Ludzie ziemscy, wy kompromitujecie się czyniąc niewłaściwie, niezgodnie z prawami PANA.

Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Siła kataklizmów 317.
 Oceń wpis
   

 

Siła kataklizmów

317.

Siła kataklizmów na Ziemi się potęguje, a wy dalej w swym uporze tkwicie i się na tym zawiesicie, nic wam to nie da, gdyż tutaj na Ziemi warunki dyktuje PAN, mieliście szansę się zmienić, lecz linę z Miłości Bożej dla was rzuconą ignorujecie, więc na wasze wyraźne życzenie wy też zostaniecie zignorowani, musicie to poczuć na sobie.

Już teraz klamka zapadła, nie ma odwrotu dla waszych doświadczeń, teraz już tylko żywioły wody, ognia, powietrza i ziemi pokażą wam co to jest Siła PANA i jak należy podporządkować się w pokorze Panu, wy to musicie zobaczyć i odczuć, abyście już nigdy będąc na Ziemi nie wątpili w Pana.

Wszystko to co wydaje się być najbardziej nieprawdopodobne jest prawdziwe, dlatego to wasz największy priorytet i obowiązek ducha na Ziemi, podporządkować się PANU.

Przyjdą takie chłodne dni, aż ziąb będzie was przenikał dogłębnie, bo brak w was Miłości duchowej, która rozgrzewa energetycznie, coraz mocniej będziecie odczuwali brak w was uczuć, jak się rozgrzejecie, to zrozumiecie sami jaki błąd popełnialiście i wtedy będziecie już wybierać właściwie i będziecie podążać właściwą drogą.

Tylko rozumowe filozoficzne labirynty tak gmatwają PRAWDĘ, że dziś nikt o Prawdzie nie słyszał i o Prawdzie nic nie wie, można czepiać się rozumowo słów, można czepiać się rozumowo wyglądu, nie jest to ważne, ważny jest tylko duch, zdrowie człowieka, nic innego nie jest ważne, wiedzą o tym tylko ci, co oddali by wszystko żeby tylko wyzdrowieć.

Materia i dobra materialne zostają na Ziemi, gdy duch odchodzi z ciała ziemskiego i nie jest jemu nic potrzebne do dalszej drogi i dalszej nauki.

Dlatego musicie odczuć na sobie siłę kataklizmów, siłę, która da wam wiele do myślenia, lecz nie do przerabiania rozumowego tylko do kojarzenia logicznego faktów jakie skierują was do Światła, do PANA, do Miłości Bożej tylko w prawach i Prawdzie, to jest właściwa droga ducha na Ziemi.

Wszystko co się wydarza na Ziemi przychodzi bardzo niespodziewanie, choć informacje z wyprzedzeniem dostajecie i nie wierzycie, bo rozum wam zablokował logiczne kojarzenie

Coraz częściej będziecie oglądać obrazy po przejściu żywiołów, przygotujcie się na końcowe wydarzenia na Ziemi zgodnie z zapowiedzią Pana, wydarzenia, które zmienią obraz kontynentów na Ziemi, możecie sobie tylko wyobrazić, siłę z jaką jednocześnie żywioły zadziałają i wprowadzą porządek w Nowym Królestwie Tysiącletnim, nie możecie powiedzieć; iż nie wiedzieliście, ponieważ o apokalipsie Jana czytano w domach przez dwa tysiąclecia.

 Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Zanim się wydarzy 316.
 Oceń wpis
   

 

Zanim się wydarzy

316.

Zanim się wydarzy na Ziemi apokalipsa, zanim żywioły osiągną apogeum działania, wy możecie jeszcze swój czas wykorzystać w swej prostocie Słowa i praw PANA, zacząć żyć zgodnie z naturą i Panem, z Woli PANA, tu i teraz.

Rzeczywistość jest taka, iż wasze ego tak dalece upadło, bo odrzuciliście PRAWDĘ oczywistą, choć znacie i wiecie o większości Prawd oczywistych, mówionych potocznym językiem przez was, to i tak nie odczytujecie prawdziwego ich sensu, nie wprowadzacie Prawdy w swoje ziemskie życie, w swój ziemski byt.

Chcecie wszystko dostać bez wysiłku, ciągle po coś wyciągacie ręce, ciągle tylko prosicie o wszystko Pana, a nie chcecie się wysilić, aby choć poznać uczucie jakim was obdarzył PAN, nie chcecie nic robić, chcecie tylko wszystko otrzymać i to jeszcze bez wyrównania energetycznego, bez zapłaty, najlepiej gdyście mieli więcej niż inni obok was.

Do waszego rozwoju duchowego potrzebujecie tylko i wyłącznie tyle ile wam wystarczy, aby godnie żyć i nie trzeba nic odkładać na zapas, ale za to trzeba zadbać, aby wszystko było czyste, proste i naturalne.

Apokalipsa oczyści Ziemię całą z tych co działają przeciwko Ziemi, przeciwko naturze, przeciwko drugiemu człowiekowi, oczyści z ciemności i ciemnoty rozumu ludzkiego i wszystkich żądz.

Lecz wasza ręka jest zawsze wyciągnięta po jałmużnę od PANA, zawsze w każdym wypadku, robicie różne dziwne rzeczy, włącznie z kłamstwem, aby tylko coś otrzymać za darmo, aby otrzymać pieniądze, które się wam nie należą.

Zanim się wydarzy, otrzymaliście wielokrotnie napomnienia i ostrzeżenia, każdy duch przez przewodnika duchowego odbiera informacje, którymi jesteście bombardowani ze ŚWAITŁA o zbliżających się kataklizmach, jesteście bombardowani energetycznie, abyście natychmiast zaczęli się rozwijać duchowo, tu nie chodzi o ciemną ezoterykę i dogmaty kościelne, tu chodzi o PRAWDĘ i rozwój duchowy oparty o Miłość duchową i połączenie z Panem, wasze duchowe odczuwanie.

Wiara człowieka to wewnętrzny proces i nic na zewnątrz nie trzeba pokazywać ani nikomu nic udowadniać, wszystko i tak działa w doskonałych prawach Stworzyciela i każde rozliczenie czy kara zostanie wyrównana bo wszystko samoczynnie się rozlicza bez ingerencji Stworzyciela.

Zanim to wszystko się wydarzy, każdy duch na Ziemi musi zderzyć się z Prawdą, w każdy możliwy sposób, osobiście, przez blogi, poprzez filmy, strony internetowe, telewizję, prasę, obojętnie co kto powie, to wy musicie sami podjąć decyzję, bo tylko sami poniesiecie jej konsekwencje, pamiętajcie, że jak wszyscy będą skakać z 11 piętra, to wy nie musicie skakać tylko dlatego, że wszyscy skaczą, bądźcie samodzielni odczujcie to sami, nie dajcie się zwieść innym, bo oni mogą was pociągnąć w otchłań ciemnoty rozumu ludzkiego, a stamtąd nie ma wyjścia.

Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Święto Czystości, Święto Czystej Lilii 315.
 Oceń wpis
   

 Święto Czystości, Święto Czystej Lilii

315.

Dziś 7 września 2009 roku, choć wieszczę gdzie się da, choć wołam do duchów na Ziemi, daję wam pełną informację o rozwoju duchowym, o PRAWDZIE na Ziemi, o Świętach obowiązujących tutaj w gęstej materii, to ludzie ziemscy czczą tylko święta kościelne nic nie znaczące, rozumowe i wymyślone komercyjnie.

Ludzie czcijcie Święto dane wam przez Pana na Ziemię, jak Święto Czystości, Święto Czystej Lilii, musicie dziękować PANU za siłę wam zesłaną, abyście mogli być czyści energetycznie, abyście żyli na Ziemi w prawach PANA, dziękować za dary jakimi jesteście obdarowywani, za korzystanie z suto nakrytego stołu.

Za korzystanie z siły jaką PAN wam przekazuje, abyście mogli pokonywać wszystkie przeszkody jakie będą na waszej drodze do PRAWDY, dziękować za energię jaka płynie po promieniu czystości spływa do was Miłość BOŻA, gdy wasze ciało ziemskie jest w stanie spoczynku, a duch ma połączenie tęczą z Panem.

Gdy wierzycie z przekonania w Pana, Ojca wszystkich duchów, wydarzają się wam same dobre rzeczy.

Ci co nie żyją w prawach, ci co nie żyją w podłączeniu do PANA, żyją na Ziemi w strachu i stresie, kłamią i oszukują, to niczego nie otrzymują, choć sami o sobie myślą, że są dobrzy, ponieważ patrzą na siebie poprzez krzywe zwierciadło, nie są wobec siebie krytyczni, a zgodnie z Miłością Bożą wymagającą i sprawiedliwą, tacy powinni być.

Czas na świętowanie Czystości, niech Czystość i Królestwo Tysiącletnie Czystości i Trójjedyności na zawsze zagości na Ziemi całej, dla dobra wszystkich duchów.

To wy sami swoim czynieniem doprowadziliście do uwięzienia ducha przez rozum i to wasz rozum was blokuje, bo duch musi być wolny i czysty.

Dlatego każdy kto nie da się oczyścić i uzdrowić, odejdzie do góry jako nieświadomy czysty zarodek, duch oczyszczony ze swojej świadomości, a to jest największa kara dla ducha, dla was, ale to wy sami zmusiliście Pana do oczyszczenia tego bagna, w którym tkwicie, jest to ogromny dar Miłości Bożej dla was.

Uderzy w was tylko to, co wy sami myśleliście, mówiliście i czyniliście, to jest Sprawiedliwość Boża wam dana abyście sami siebie ocenili, sobie sami sprawiedliwość wymierzyli, na tym polega doskonałość i samoczynność praw Bożych, PAN nie ingeruje w wasze działanie, jak żyjecie taką zapłatę sobie odbierzecie, żaden duch na Ziemi nie jest upoważniony, aby wam grzechy odpuszczać.

Nic nie wiecie na temat Królestwa Tysiącletniego, poza tym, że mruczycie w kościołach modlitwy, w których o to Królestwo prosicie i nawet nie wiecie, że dziś jest II rocznica powstania na Ziemi Królestwa Czystości i Trójjedyności dla czystych duchów, które pozostaną po wydarzeniach na Ziemi.

 Elżbieta Gas
Komentarze (0)
1 | 2 | 3 |