Kometa na Ziemi 302.
 Oceń wpis
   

Kometa na Ziemi 

302.

Część PANA jak kometa zeszła na Ziemię, kometa energia części Pana Jezusa Chrystusa zakotwiczona w gęstej materii, zeszła część Pana by was budzić ziemskie duchy.

Brzmienie Słowa Bożego jest tak mocno wibrujące, iż budzi was duchy ludzkie bezlitośnie, wzywa was do całkowitego posłuszeństwa PANU, waszemu Panu, lecz wy natychmiast wracacie do starych energii, budzi się w was, ale wasz rozum agresor zaczyna mieszać wam PRAWDĘ z wątpliwościami, miesza wasze objawienia i podpowiedzi z ducha z ciemnymi nurtami umysłu i już jesteście zgubieni, wpadacie w przepaść wątpliwości.

Zaraz już macie problemy i kłopoty, nawiedzają was pozostające na Ziemi duchy i oddajecie ster w prowadzenie waszego ciała, tym duchom, zamiast brać się do pracy ze sobą, to macie wewnętrzną szarpaninę z duchami.

Już w nic nie wierzycie, tylko w materię, nic nie robicie, tylko gromadzicie dobra materialne, brzmienie Słowa Bożego wami wstrząsa mocno, kieruje was na drogę PRAWDY, podpowiada wam w obrazach co macie robić, jak macie żyć, abyście żyli zgodnie z prawami PANA i aby wam było dobrze, a wy nic nie rozumiecie i nic nie czynicie, tylko brniecie w ciemność i zatracenie, aż do opętania.

Chrystusowa część Pana jak kometa lśni na niebie, nad Ziemią i obejmuje energetycznie całą Ziemię, jak w objęciach, ciemności zamknięte w pułapce Światła, choć tego nie przyjmują, to skutki tego odczuwają.

Ciemna siła na Ziemi, przez chwilę tą siłą z wami się dzieli, a wy myślicie, że nie wiadomo jak jesteście silni, a wy jesteście bardzo słabi, nie znacie czystej SIŁY ZE ŚWIATŁA i płynęły do was cały czas ciemne energie.

Kometa energetycznie uderzyła już w Ziemię, energetycznie wszystko się odbyło, fala 40 metrowa przeszła przez całą Ziemię, wy już jesteście czyszczeni na siłę z wszelkich ciemności, dlatego całkiem ciemni już są rozliczani, wariujecie z nadmiaru energii w was, ponieważ PRAWDY nie przyjmujecie, ponieważ dalej żyjecie w kłamstwie, więc żywioły przywołują was na właściwą drogę Prawdy.

Choć wszyscy bardzo silnie odczuwają teraz coś niepokojącego, coś co nie mieści się w ich rozumie, coś co uderzy w niepokorne ciemne robactwo z ogromną siłą żywiołów i zmiecie ich w niepamięć na zawsze, to jednak nic sobie z tego nie robią i stawiają na materie, śmieją się i wyszydzają, ale to ich ostatnie chwile na tej Ziemi.

 Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Worek ciemności zwany ezoteryką 301.
 Oceń wpis
   

 Worek ciemności zwany ezoteryką

301.

Worek ciemności zwany ezoteryką, wymyślony specjalnie dla szukających PRAWDY, aby nigdy nie mogli jej znaleźć.

To taki ciemny kanał, który jest kontrolowany przez ciemności i stworzony przez religię, trzymany na uwięzi, przypisano ezoteryce fałszywe znaki, a wy szukający Prawdy zbyt szybko przyjęliście ezoteryczne kłamstwa jako PRAWDĘ, jako rozwój duchowy.

Ezoteryka nie była, nie jest i nie będzie nigdy związana z rozwojem duchowym, ponieważ jest ciemnym kanałem podłączonym do źródła ciemności, korzysta z ciemnych energii, to jest labirynt z którego nie ma wyjścia, jest to ciągłe błądzenie od kłamstwa do kłamstwa.

A ci co kierują się wskazówkami ezoteryki, wpadają z jednego dołka do drugiego i sądzą, iż posiedli ogromną wiedzę o PRAWDZIE i życiu duchowym.

To ciemności wymyśliły fałszywą wiedzę, abyście nie szukali PRAWDY, abyście do PRAWDY nigdy nie doszli, abyście mogli być kontrolowani, bo dla ciemności PRAWDA to całkowita zagłada.

Pokazano wam fałszywe znaki, abyście nie rozpoznali prawdziwych znaków i KRZYŻA PRAWDY, bo znak Prawdy Bożej wypala ciemności, a tak macie w fałszywym znaku ciemny kanał, który cały czas wrzuca wam ciemną energię i jest wam coraz trudniej z takim balastem ciemności kroczyć do PRAWDY.

Znak PRAWDY BOŻEJ daje ochronę duchom na Ziemi, oczyszcza i macie czyste pole wokół siebie, jak sami nie wyciągniecie ręki do ciemnych, to ciemności do was nie podejdą.

Ezoteryka to tylko bardziej subtelne kłamstwa, dla bardziej wrażliwych, dla tych co odczuwają i chcą kierować się intuicją, nic nie robią na siłę, starają kierować się podpowiedziami PANA, ale to wszystko za mało by kroczyć drogą PANA, tu potrzeba bardzo radykalnych zmian siebie ducha i pracy nad sobą.

Tak was ciemności w ezoteryce kontrolują, że jak tylko jest potrzeba, to wam coś nowego wymyślają, abyście nie odeszli od kontroli was przez ciemności, abyście im nie uciekli do PRAWDY BOŻEJ, wtedy PRAWDA wyszła by na jaw i musieliby się rozliczyć ze wszystkich kłamstw.

A tak w kłamstwie wszystko hula do dziś, ale wy ludzkie duchy zasłużyliście sobie na te kłamstwa i podłączenie do ciemnego nurtu, bo nie kierujecie się do PANA, nie szukacie dalej PRAWDY, tylko spoczywacie na laurach, nie chcecie odczytać informacji jakie do was płyną, choć instrumenty i dary od PANA macie, nie kierujecie się do służenia PANU w prawach jakie PAN dał ludzkim duchom w stworzenie.

Szukający poważnie PRAWDY dojdą do celu, będą się rozwijać duchowo, będą budować w swoim wnętrzu świątynię dla PANA, wiara tych co znajdą PRAWDĘ będzie przekonaniem, będą żyć zgodnie z prawami PANA i będą na Ziemi głosili PRAWDĘ, nie potrzebne są im rozumowe autorytety, bo takie duchy mają autorytet tylko i wyłącznie w PRAWDZIE, w PANU.

Rozwijacie ziemską czynność mózgu zwaną medytacją, jest to bardzo niewłaściwe, ponieważ dalej pozwalacie aby w was królowała ciemność, właściwy jest tylko i wyłącznie wgląd duchowy, odbieranie obrazów i tekstów w pełnej świadomości ziemskiej, to prowadzenie przez ducha ziemskiego ciała właściwą drogą, świadomą drogą PANA, to kierowanie się podpowiedziami PANA i podpowiedziami w stworzeniu, bo stworzenie mową Pana, każda sytuacja pokazuje wam czy idziecie właściwą drogą, tego jako uczeń każdy może się nauczyć, każdy kto wyrazi wolę nauki i chęci.

Ezoteryka tak dalece zabrnęła w ciemne nurty, że dziś nie da się odróżnić PRAWDY od kłamstw, więc ezoterykę należy całkowicie odrzucić, książki ezoteryczne spalić, ponieważ ta wiedza prowadzi do całkowitego upadku ducha ludzkiego.

 Elżbieta Gas
Komentarze (0)
PRAWDA się dla was przejawia 300.
 Oceń wpis
   

 PRAWDA się dla was przejawia

300.

Prawda się dla was przejawia, abyście wreszcie zobaczyli, gdzie jest wasza prawdziwa droga na Ziemi. Czy wy ziemskie duchy jesteście jeden stopień bliżej PRAWDY, a inni trochę dalej, to i tak jesteście zbyt daleko, abyście mogli być zaszeregowani do duchów rozwijających się lub uczniów, do tych kroczących drogą PRAWDY.

To jest ciągłe podążanie prostą drogą rozwoju siebie ducha, nie można się nawet zatrzymać, bo to cofanie, nie da się zaszeregować żadnego ludzkiego ducha, który tylko częściowo jest czysty i poszukuje PRAWDY, taki duch musi się całkowicie zmienić, aby podążać tylko drogą PRAWDY, dziś błądzenie po ciemnej ezoteryce i wspieranie się fałszywymi znakami jest nie do przyjęcia.

Część Pana, Jezus Chrystus i Immanuel z uczniami są gotowi, by was duchy prowadzić najlepszą drogą, drogą PRAWDY BOŻEJ, więc żywioły już was budzą, będzie gorzej jak się nie obudzicie z tego obłudnego zamroczenia, to że dziś wam wygodniej przyjąć to, co do tej pory było; anarchia i rozpusta, to musicie zrozumieć poprzez działanie żywiołów w prawach, że wasz rozum to są te ciemności, które sobie sami swoim rozmyślaniem i czynieniem stworzyliście.

Teraz żywioły coraz mocniej będą działać do momentu, aż zrozumiecie, część Pana i uczniów przyjmiecie i zaczniecie podążać drogą PRAWDY BOŻEJ.

Ci co poszukują PRAWDY, to dobrze, że szukają, ale to nie oznacza, że ją przyjęli i tą drogą podążają, wybierają tylko wygodniejszy wariant szukania, są ciągłymi szukaczami, ale nigdy PRAWDY nie znajdują, nawet jeżeli są trochę bliżej niż inni, to na progu do PRAWDY wszyscy tak samo nic nie wiedzą.

Musicie całkowicie przyjąć PRAWDĘ, częściowo i rozumowo się nie da, bo natychmiast spadniecie na samo dno, będziecie mieć tylko wątpliwości, rozwoju duchowego nie można opierać o wątpliwości, należy oprzeć tylko o uczucia i prawdy oczywiste, należy oddać się w całkowite prowadzenie Panu, w wiarę z przekonania.

Ci co zechcą podążać z własnego chcenia, właściwą dla nich drogą, muszą się skierować na nauki i całkowitą zmianę siebie, nie ma powrotu do starego, od przeszłości należy się całkowicie odciąć, kierunek jest jeden, część Pana i uczniowie będą was prowadzić do nowego Królestwa Czystości i Trójjedyności na Ziemi.

Tych najciemniejszych, tych co nie rokują żadnej nadziei na zmianę, prawa kierują do leja rozkładu, do rozliczenia.

Ci co byli doprowadzeni do PRAWDY, części Pana lub uczniów i nie przyjęli PRAWDY, będą musieli wszystko przeżyć, by zobaczyć jak blisko byli PRAWDY, jak rozumowo dali się zatracić, jaką misję mieli do wypełnienia na Ziemi.

Niektórzy mieli ogromną szansę być przy Jezusie Chrystusie i Immanuelu, lecz całkowicie zawiedli siebie, zablokowali sobie ducha.

Rozum ich zamknął w ciemnościach, wszystkim tym zaufać już się nie da, zawiedli Pana, a PAN wyciąga wnioski i dziś te duchy, mogą pracować tylko ze sobą i niech im się uda, choć prawa są bezlitosne, a wy swoim czynem umożliwiliście tylko rozliczenie ducha.

Nowi, którzy przychodzą i przyjdą, muszą się mocno wysilać by podążać za PRAWDA, ale nikt na Ziemi nie ma wyboru, dziś boli was PRAWDA, jak jej nie przyjmiecie będzie was boleć jeszcze bardziej, aż zrozumiecie i zawrócicie na właściwą drogę do Pana.

Ty duch wołasz; ratunku, a Twój rozum mówi; globalne ocieplenie, tylko rozum może uwierzyć w takie brednie, bo duch ma zawartą całą PRAWDĘ w sobie i duch wie o wydarzeniach na Ziemi i o apokalipsie, rozum was zamroczył, aż do zatracenia, nic już nie widzicie bo uczuć nie macie, sam duch to uczucie i tęsknota za PRAWDĄ, za Miłością duchową, to ogromna tęsknota za Panem.

Rozum do materii przywarł i nie da się oderwać, ale niech wam się uda go oderwać.

Uzdrowiciel Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Ciemny tunel was trzyma 299.
 Oceń wpis
   

 

Ciemny tunel was trzyma

299.

Ciemny tunel was trzyma, a Światło was dogina, a wy nie widzicie już wyjścia dla siebie i mówicie, że go nie ma, ale wy go nie widzicie, bo nie chcecie widzieć ŚWIATŁA, wasz rozum blokuje wam logiczne myślenie i nie chce wam pozwolić iść tą drogą, wyjść z ciemności, bo wie rozum, że go odrzucicie jak PRAWDĘ zobaczycie.

A jak się wam ciemny tunel zawali, to wam się wszystko spali na zawsze, zostaniecie sami w ciemności, tym trudniej będzie wam znaleźć drogę do ŚWIATŁA, do PANA.

Ciemny tunel mocno was ogranicza i wyjść wam nie można na zewnątrz, zobaczyć jak jest w Świetle, bo ciemność wam nie pozwala, to co wam ciemność karze, to wy to wszystko robicie i niczego nie sprawdzacie, uważacie to za pewnik, więc tak upadacie.

Jezus Chrystus wysłannik ŚWIATŁA na Ziemi wraz z uczniami czeka na was ludzie by wskazać wam właściwą drogę do PANA, PRAWDA musi zagościć na stałe na Ziemi.

Panie patrzymyna tych ziemskich ludzi i bardzo się dziwimy, jak ci ludzie mogą być tak ślepi i tak głusi, na głos Panie, który powinien ich obudzić reagują agresją, a powinni otwierać się duchowo.

Tym aktem czynią sobie Panie szkodę, poniosą konsekwencje w skutkach zwrotnych zgodnie z prawem Twoim Panie, odwracają się, bo nie wiedzą jaka jest PRAWDA.

Ludzie dziękujcie PANU, że żyjecie i jeszcze macie szansę wszystko wyprostować, proście Pana, aby wskazał wam rozwój duchowy, nie proście ołtarzy bo niczego wam nie wskażą, mogą ołtarze poprowadzić was tylko w zatracenie i w was ciemność zwycięży, a musi zwyciężyć PAN na Ziemi.

Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Polski złoty pieniądz 298.
 Oceń wpis
   

 

Polski złoty pieniądz

298.

Polski złoty pieniądz, przeznaczony dla całej Ziemi, waluta jedyna złota taka, wymienialna, wybrana, a wy chcecie ją wymienić na euro, nie dacie rady, nie uda się wam. To Europejczycy, to co po Europie pozostanie i cały świat przyjmie polską walutę, polskiego złotego jako obowiązującą dla wszystkich.

Energetycznie najmocniejszy pieniądz, dlatego wołam do was; inwestujecie w Polsce, w polską walutę, w polskiego złotego pieniądza międzynarodowego.

Nabywajcietylko polskie produkty, aby odbudować to, co zostało zniszczone.

Pamiętajcie; Polska będzie na terenach zaznaczonych na mapie po wydarzeniach, tutaj trzeba uwzględnić tereny, które pozostaną, które nie zostaną zatopione.

Polacy, czas na was, pokażcie, że potraficie rozwijać się duchowo, pokażcie, że jesteście duchowi, pokażcie, że mówicie PRAWDĘ, pokażcie jak wygląda wiara z przekonania z wiedzy duchowej.

Udowodnijcie wszystkim ziemianom, że macie jako naród wybrany, przygotowany do prowadzenia przez ŚWIATŁO wszystko i dacie radę!!!

Przyjmijcie Słowo JEZUSA CHRYSTUSA, wysłannika PANA, aby was prowadził ku PRAWDZIE.

Udowodnicie wszystkim, że macie rację i że potraficie rozwijać się duchowo!!!

 Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Człowiecze ratuj siebie ducha 297.
 Oceń wpis
   

 Człowiecze ratuj siebie ducha

297.

Człowiecze ratuj siebie ducha, byś znów powrócił do żywych, do Miłości duchowej.

Jesteś martwy, tkwisz w bagnie, a przecież jedno twoje słowo i twój jeden zwrot do żywych, to prośba o SŁOWO PANA, twoja praca nad sobą i zaczniesz żyć na nowo.

Życie na Ziemi, to nie jest tylko praca nad zarabianiem pieniędzy, hulanki i swawole, pijatyki i bijatyki, życie w stresie i strachu przed dniem jutrzejszym.

Patrzycie tylko, aby się najeść, napić i pobawić, no i jeszcze musi być pełny portfel, czy takie życie ciebie zadawala???

Czy to tobie wystarcza???                                                             

Jak tak za tą martwotą biegasz, to tylko śmiecie energetyczne zbierasz, będziesz ściągany przez ciemności jeszcze mocniej, szoku dostaniesz jak duch zostanie obudzony i do rozliczenia poproszony, a ty z ciemnotą siedzisz, w ciemności.

Przecież ty możesz żyć inaczej, lepiej, z uczuciem i prawami PANA, żywo i zdrowo na ciele ziemskim.

Nie chcecie widzieć tego, co się stanie, nie chcecie o tym wiedzieć, ale to wy, tylko wy możecie wszystkiemu zapobiec, jak się nie zmienicie, to będzie gorzej, a lepiej wiedzieć, że idzie trąba powietrzna, można wtedy uratować siebie, bo materia nie jest ważna, wszystko da się odbudować, a jak duch pozostawi gęsto materialne ciało, to nigdy już nie będzie miał możliwości do niego wrócić, to co się wokół was dzieje, duch wie tylko wasz rozum nie dopuszcza PRAWDY do siebie, bełkocze jakieś brednie o globalnym ociepleniu, a tu PRAWDA do ducha puka, a wasz rozum mówi; że duch się przesłyszał.

PRAWDA i tak się wszystkim przejawi, a duch będzie się musiał rozliczyć, bo słuchał rozumu i ciemności, zamknął uczucia, nie ma równowagi wewnętrznej, po prostu strach, a to oznaki żądz rozumu.

Modlicie się do Jezusa Chrystusa z obrazka, a ON część Pana stoi przed wami, to wy mówicie; że to do leczenia, to sami zobaczycie jak wygląda odrzucenie Części Pana na Ziemi Jezusa Chrystusa, część Pana, wysłannik PANA, sami doświadczycie na sobie co się stanie z waszymi ziemskimi drogami, z waszymi ziemskimi ciałami, aby duch to wszystko co uczynił mógł odczuć i przeżyć.

Ludzie budzicie się, jeszcze jest w was nadzieja na oswobodzenie z ciemności, choć niektórzy swoją szansę całkowicie zaprzepaścili, to my tu dla tych co jeszcze nadzieja jesteśmy przygotowani, by wam pokazać drogę do Królestwa Czystości i Trójjedyności.

Budźcie się duchy, bo czas najwyższy byście szli drogą jasną i czystą prosto do PANA, Ojca wszystkich duchów na Ziemi.

Budźcie się duchy, nadzieja dla was ostatnia na samodzielną waszą drogę, bo gdy w wyniku wydarzeń się obudzicie, to dla was będzie dużo, dużo gorzej, będziecie mocnej wstrząśnięci, wszystko dużo mocniej przeżyjecie, bo nie będziecie przygotowani, jak sami zrozumiecie swój błąd i przejrzycie na oczy, to dużo łatwiej będzie wam przejść przez wydarzenia na Ziemi, bo będziecie na wydarzenia przygotowani.

Światło dotarło bezpośrednio na Ziemię przez Chrystusową Część Pana, tu wylewa się na Ziemię energia świetlista, dla nie przygotowanych energetycznie nie do wytrzymania, im w was więcej ciemności tym bardziej będziecie odczuwali skutki blokady ducha, tym bardziej będziecie cierpieli, albo przyjmujecie PRAWDĘ w całości, bo w części się nie da.

Każde najmniejsze włókno ciemności przy naporze Światła ściągnie was natychmiast w otchłań ciemności.

Ratujcie siebie, swoje ja, bo to duch was o to prosi, bo inaczej odejdziecie do góry, ale jako nieświadome siebie zarodki.

Uzdrowiciel Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Wszystko się zazębia 296.
 Oceń wpis
   

 Wszystko się zazębia

296.

Wszystko się zazębia, problem goni problem, żywioły coraz mocniej was dociskają, materialne dobra wam zabierają, a wy dalej w swoim uporze czynicie jak zawsze to samo, niezmiennie i nienaruszalnie, macie już tak wszystko wypaczone, zakodowane ciemnościami, iż nie rozróżniacie zła od dobra, nie rozróżniacie czerni od bieli, ciemności od Światła.

Tkwicie uporczywie w swoim starym zdegenerowanym bycie, bez prawa, bez logiki, nie ma muzyki MIŁOŚCI duchowej w was, uczucie jest dla was obce, jak PAN jest wam obcy, nie idziecie drogą do życia, idziecie drogą do grobu, do całkowitego upadku.

Legnica, jak poległe już ludzkie duchy, nic ze sobą nie robiące, zobaczcie jak wygląda obraz waszych dóbr materialnych po przejściu żywiołu, popatrzcie na siebie, czy dalej tkwicie w tym kłamliwym bagnie kościelnym, czy już przejrzeliście na oczy i zaczniecie wierzyć w Pana.

Popatrzcie, wystarczą minuty, aby ducha oswobodzić z materii, a wy i tak nic nie chcecie widzieć, dalej nie kojarzycie tego z apokalipsą, słuchacie tylko kościelnych, a oni dbają tylko o swoje dobra materialne, bo gdyby się przyznali iż część Pana, Jezus Chrystus jest na Ziemi, musieli by się rozliczyć ze swojej działalności dotychczasowej i oddać wszystko co zagrabili ludziom.

 Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Mord czcicie 291.
 Oceń wpis
   

 Mord czcicie

291.

Mord czcicie i katolikami się nazywacie, hołdujecie cierpieniu i rozwój rozumu ponad wszystko wynosicie, mord czcicie, a o Jezusie Chrystusie, nic nie wiecie, martwotę czcicie i ziemskie zakłamanie czcicie.

PAN was wzywa do przebudzenia, żywiołami zmusza was do myślenia, a w was nic nie ma, żadnego uczucia, pustka w was, wyglądacie jak pusty futerał bez instrumentu.

Tak jak żyjecie tak odejdziecie, żyjecie bez wiary w Pana, to czeka was lej rozkładu, a ten którego wiara jest przekonaniem i życiem w prawach PANA, czeka dom, poziom duchowy.

Raz w tygodniu do klech biegniecie i dajecie im pieniądze by nabyć sobie spokój, za te pieniądze prowadzą was prosto do bram piekieł, sami idąc na czele, już się powinni bać konsekwencji jakie poniosą za swoje czyny, a wy za swoją głupotę.

Kłamiecie swoim wyglądem, kłamiecie w słowach, kłamiecie modląc się do PANA, to co czynicie to dostaniecie, jesteście okłamywani i oszukiwani, bo sami kłamiecie i oszukujecie.

Imię Jezusa Chrystusa wzywacie co chwilę, lecz tylko po prośbie lub gdy coś żądacie, nie umiecie szanować Pana, więc nie potraficie rozpoznać PRAWDY, MIŁOŚCI w osobie część Pana, części PANA obecnie na Ziemi w kraju wybranym w Polsce, w Opolu.

Mord z przed 2000 lat czcicie, a część Pana będącego na Ziemi nie widzicie, nie chcecie nawet słyszeć, bo wam PRAWDA nie pasuje, więc żywioły wam wskażą właściwą drogę, kto jeszcze wejdzie na drogę do PRAWDY, do MIŁOŚCI BOŻEJ, ten może zdąży zawrócić z drogi do leja rozkładu, przy dużym wysiłku z jego strony.

Cierpienia jakie was czekają, cierpienia ducha, będą was budzić, musicie poznać wszystkie zależności i na tym wybudować wiarę z przekonania.

Stoicie w miejscu, drepczecie nie idziecie, nie rozwijacie się duchowo, to się cofacie, nie wiecie w co macie uwierzyć, co macie zrobić, bo nie kierujecie się uczuciami, nie kierujecie się intuicją, podpowiedziami z wnętrza, tylko kierujecie się rozumem, który udaje ducha i wciąż się ogranicza do miliona wątpliwości w ciągu jednej minuty, a duch jest spokojny i ma spokojną przyszłość według swojej wiary z przekonania, morderstwo nie może być drogowskazem do PRAWDY, drogowskazem może być tylko Słowo, Jezus Chrystus, który jest na Ziemi tu i teraz, 2000 lat już mija, czas dla was na rozwój i zmianę wewnętrzną też mija, nie oszukujcie i nie usprawiedliwiajcie siebie, że to globalne ocieplenie.

Mordujecie będziecie mordowani, kłamiecie będziecie okłamywani, cierpienie czcicie, sami będziecie cierpieć, duch będzie jęczał z bólu z powodu braku Prawdy, z powodu braku Słowa, braku wiary z przekonania, braku światłych wartości.

Będziecie cierpieć z powodu ciemności w waszych wnętrzach i bagna.

Ciemnota w was się przelała uszami, wypływa przez czubek głowy, wynik bardzo negatywny, to ocena ze ŚWIATŁA, wasze złe cechy tak się wzmocniły, że wyszło samo zło,  dobra w was brak, mordercy nigdy nie nauczą was szacunku do życia.

 Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Tęczowe zależności 290.
 Oceń wpis
   

 Tęczowe zależności 

290.

Ciemności już siły nie mają, wszyscy stoją w tęczy i kolor zaszereguje wszystkich na ich miejsce właściwe w stworzeniu, tęczowe zależności, kolory poziomów duchowych.

Czerwoni, pomarańczowi i żółci pójdą do leja rozkładu, nawet choć kolor ich jest czysty, a zieloni, niebiescy, indygo i fioletowi, zostają tylko tacy, których kolor aury jest tak czysty jak tęcza jest czysta.

Nieczystych w kolorach i tych najniższych wibracji w kolorach są kierowani i wciągani do leja rozkładu.

Duch jest połączony z ziemskim ciałem siedmioma kolorami tęczy poprzez centra energetyczne, wszystko zależy od życia w prawach PANA tego ducha, czyste myśli, czysta mowa i czyste czyny szeregują ducha w poziomach fioletowych czystych, jeżeli duch nie żyje na Ziemi zgodnie z prawami PANA, czyni niewłaściwie, jest ciemny, rządzi nim rozum, nie jest duchowy tylko materialny, wtedy zaszereguje się w brudnej czerwieni.

Ci pośredni są pomiędzy zielonym, a fioletowym, wszystko zależy od nich gdzie będą w momencie rozliczania ducha.

 Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Wracajcie Polacy do Polski 289.
 Oceń wpis
   

 Wracajcie Polacy do Polski

289.

Wracajcie Polacy do Polski, tu jest wasze miejsce, wszędzie was wyganiają, bo nie odbieracie swoich duchowych informacji.

Polsko kraju wybrany z całego świata jedyny, gdzie przybył na Ziemię część Pana, Jezus Chrystus, najbogatszy kraj na Ziemi, według wszystkich przepowiedni ma przyjąć Słowo.

Na cóż to wasze gadanie, gdy nic ze sobą nie robicie, tylko mówicie; że się rozwijacie duchowo, ale wy tylko mówicie, a nic z tego nie ma, pusta mowa bez Słowa Prawdy.

Wszystko co jest wam niezbędne do życia ducha na Ziemi jest w Polsce, najlepsze wibracje dla narodu wybranego, bo gdy usłyszycie słowa: DUCHU JAKI JESTEŚ, to dla was będzie już za późno, bo to słowa do ostatecznego rozliczenia, wtedy nic już nie zrobicie, nawet gdybyście na kolanach prosili, bo czas wasz mija, każdy duch po dojściu lub doprowadzeniu do Prawdy, musi się określić, szczególnie z narodu wybranego, tu zeszło do Polski najwięcej duchów przysięgających służyć ŚWIATŁU, części Panu pomóc budować nowe Tysiącletnie Królestwo.

Nie macie żadnych informacji na temat rozwoju duchowego, na temat wiary w Pana i całej Prawdy o wiedzy duchowej, niezbędnej aby nie błądzić na Ziemi, tylko kroczyć poprzez prowadzenie przez Pana najlepszą drogą, ale o tą wiedzę nie prosicie.

Sami siebie skazujecie na wygnanie z kraju wybranego, dlatego źle się wam dzieje za granicami Polski, dlatego wykonujecie najgorszą pracę wszędzie, w Polsce jesteście fachowcami, a tam sprzątaczami, to wy musicie wybrać kim chcecie być, to wy musicie zdecydować; czy warto za tak drobnymi wyjeżdżać z Polski, za te parę groszy sprzedajecie ducha, za te parę groszy stracie swoją największą szansę dojścia do PRAWDY, a to oznacza iż stracie wszystko, największym majątkiem każdego ducha jest PRAWDA, majątek duchowy, a wy szukacie tylko majątków ziemskich, nic dla ducha nie znaczących.

Dziś już tak jest niebezpiecznie za granicami Polski, że każdy wyjazd wiąże się z ryzykiem utraty gęsto materialnego ciała podczas wzmożonej pracy żywiołów na całej kuli ziemskiej, choć Polska w skutku zwrotnym również ma wylewnie się wody i ognia z góry, ale Polska jako kraj wybrany najmniej ucierpi z całego świata.

Emigracja za pieniądzem się kończy, szykujcie sobie miejsce w Polsce, tu są wasze wibracje energetyczne, tu jest wasz dom ziemski, wrócicie jak najszybciej, bo czas się zbliża wydarzeń na całej Ziemi, czas budowania Królestwa Tysiącletniego.

 Elżbieta Gas
Komentarze (0)
1 | 2 |