Uczucie ponad wszelkimi podziałami 495.
 Oceń wpis
   

 Uczucie ponad wszelkimi podziałami

495.

Dom dla ducha jest na poziomie duchowo-istotnym, tu duch przebywa i się uczy gdy wszystko przepracowuje, gdy nie przepracowuje swoich lekcji, nie kieruje się uczuciem, prosi o zejście na Ziemię aby nauczyć się tego tematu tu w gęstej materii, lub jest przymuszony gdy sam nie chce, to w prawach tak się sam zaszereguje.

Uczucia duchowe nie zmierzysz żadna miarą, nie ma możliwości zobaczenia uczuć, uczucia można tylko odczuć, uczucia są ogromne i niezmierzone jak ocean, to wymiar potęgi Stworzyciela dany wam ludzkie duchy jako narzędzie do działania tu na Ziemi, tu i teraz.

Potężne oparcie, lecz wy już nie potraficie i nie chcecie uczuć swoich odczuć i nimi się posługiwać jak narzędziem, nie ma na Ziemi potężniejszego narzędzia do pracy energetycznej jak uczucia.

Nie potrzebujecie żadnych ziemskich przyrządów aby odczuwać i badać energię, aby ją przekazywać, po to macie ręce, aby nimi sprawdzać wszystko, pozbądźcie się wahadełek i różnego rodzaju różdżek, to jest niepotrzebne.

Żywioły coraz mocnej przypominają o kulminacji wydarzeń na Ziemi, anomalia pogodowe pozbawiają was domów, samochodów i waszej pracy, jak widać ta wasza praca jest warta tyle co garść kłaków, symbolicznie jak te kiełbasy bez mięsa.

To wy cały czas kierujecie się rozumem i słuchacie rozumu, mając tak potężne narzędzie jak uczucia to można się rozumem zgubić w tym wszystkim.

Wielu z was ma też ogromną wrażliwość, a to dar od Stworzyciela, aby lepiej można było wykorzystać narzędzie jakie macie; swoje uczucia.

Wiedzę, którą się uczycie, a której nie przeżywacie jest w waszym rozumie, staje się tylko zwykłą teorią, o której nawet nie mówicie z przekonaniem, a wiedza którą przeżyjecie będzie w was przekonaniem i waszym doświadczeniem, a wtedy będziecie o swoim doświadczeniu opowiadać bardzo przekonywująco mówiąc; ja to przeżyłem i ja wiem.

Odchodząc do domu dla ducha zabieracie ze sobą tylko i wyłącznie swoje doświadczenia i swoje przeżycia, to jest energia, a nie zabieracie materii, tego zabrać na poziomy duchowe nie możecie, gdyż to jest zbyt gęste i nie przejdzie, materia musi pozostać na Ziemi.

Na Ziemi pozostaną tylko ci w których obudzi się tęsknota do Prawdy, do Miłości duchowej, choć malutka iskierka, aby mogło rozżarzyć się uczucie, prawdziwe duchowe odczuwanie, jest to niezbędne aby być duchowym człowiekiem.

Obok was jeszcze ciemności grasują, wszelkimi sposobami chcą przed wami PRAWDĘ ukryć, zataić, zrobić wam w rozumie taką mieszankę, by zasłonić wam to co najważniejsze dla ducha.

Dlatego żywioły przygotowują się do ostatniego akordu, uderzą w najbardziej nieoczekiwanym przez ciemności momencie, albo się z tego letargu wyzwolicie, albo odejdziecie, to unicestwienie fałszu i kłamstwa na Ziemi.

Słuchajcie swojego wnętrza, bo tam jest bezpieczeństwo, czystość i prostota, odbierajcie podpowiedzi od Stworzyciela, bo one zaprowadzą was do duchowości, odrzućcie wątpliwości rozumu, bo on jest narzędziem ciemności, jako duch odnajdziecie spokój i Miłość duchową, ciało ziemskie to pojazd dla ducha.

Nawet jeżeli odejdziecie z ciała ziemskiego od razu kierujcie się do Świetlistych nurtów, wtedy popłyniecie właściwą drogą, one was oczyszczą i pomogą odnaleźć wasz dom dla ducha.

To oczywiste, że rozum musi podporządkować się duchowi, tak samo wszystkie duchy muszą być na Ziemi duchowe i podporządkowane Stworzycielowi, inaczej nie będzie harmonii i wszystkie energie będą w nieładzie tak jak to występuje powszechnie dziś.

Dlatego muszą być wydarzenia aby wszystko wreszcie wróciło do normy i harmonii duchowej, abyście w duchowości stali się świadomi sami siebie, świadomi procesów jakie tworzą duchowość i podstawy wiary z przekonania.

Energia człowieka zawarta jest w imionach i nazwisku jakie otrzymuje na Ziemi oraz w dacie urodzenia, są cztery okresy, które połączone są z datą urodzenia aby duch wiedział co ma do przepracowania, czego nie przepracował w ostatnich kilku inkarnacjach i co ma się nauczyć oraz czego ma nauczyć innych tutaj na Ziemi.

Kolory tęczy z prawem zawartym w liczbach dają odpowiedzi na wiele pytań, na które do tej pory nie było odpowiedzi.

Wszystko zawarte jest w prawach Stworzyciela, zawsze prostych, jasnych, precyzyjnie samoczynnie działających, czystych i oczywistych, nie ma w nich miejsca na cuda.

Elżbieta Gas
Komentarze (0)
PRAWDA przetrwa wszystko 494.
 Oceń wpis
   

 PRAWDA przetrwa wszystko

494.

Na Ziemi dzieje się wszystko co jest zgodne z prawami Pana, a najważniejsze jest to wszystko co ma się wyrównać, aby mogło się całkowicie osądzić, każdy duch osądza się sam na podstawie swoich myśli, słów i czynów, tego czego doświadczał będąc w ciele ziemskim.

Prawda cały czas jest ta sama i taka sama, ale wy ludzkie duchy zmieniliście się całkowicie, lecz nie na lepsze ale na gorsze, stąd interwencja Stworzyciela jest konieczna, bo byście się nawzajem pozabijali nie bacząc na żadne prawa, ani na prawa Pana, ani nawet na te, które sami ustanowiliście.

Wszystko na Ziemi musi oprzeć się o PRAWDĘ, każdy duch ma być prawdziwy i prawdomówny.

Jak coś nie wypada, to oznacza iż najbardziej wam nie wypada kłamać, nie litować się nad innym, gdyż to krzywda dla innych i skutek zwrotny dla was; co dajesz to dostajesz.

Poważnie myślący i odczuwający człowiek doskonale oddzieli Prawdę od fałszu, zawsze będzie logicznie myślał, aby skojarzyć fakty, wydobyć prawdziwe zdarzenia i w rozwoju siebie ducha wejść na poziomy duchowe, gdyż zwykły ludzki duch niewiele dziś w swym zachowaniu różni się od zwierząt.

Gdyby Stworzyciel nie obdarował ducha ludzkiego wolną wolą, świadomością siebie ducha i prawem wyboru, człowiek byłby zwierzęciem kierującym się instynktem, co widać po ludziach, którzy kierują się tylko rozumem.

Jak popatrzymy na zwierzęta to one są wzorem zachowania dla wielu ludzi, gdyż poziom życia tych ludzi nie odbiega tylko od życia najgorszego robactwa pełzającego i obrzydliwego, szukającego tylko najniższych żądz rozumu, pijaństwa, narkomanii, uganiania się tylko za materią, mordowanie innych z tych najniższych pobudek sprawia im ‘przyjemność’.

Dlatego też to wstrętne robactwo musi zostać rozdeptane i ślad po nich całkowicie skasowany.

Zwierzęta prowadzone przez tak nisko upadłych ludzi mogą stać się niebezpieczne, gdyż przejmują niewłaściwe zachowania i ciemne energie od tych upadłych duchów ludzkich.

Dziś już czas wyjaśnień i ostrzeżeń się zakończył, pycha i zarozumiałość ludzka przekroczyła rozsądek, ludzkie duchy utraciły już całkowicie możliwość logicznego myślenia, kojarzenia faktów, nie wspominając o odczuwaniu, gdyż to za wysokie progi dla wielu.

Szkoda czasu dla nich i im podobnym, trzeba ten czas przeznaczyć ludziom którzy jeszcze zrozumieją, będą chcieli się uczyć i iść drogą rozwoju siebie ducha.

Ludzie ślepo zapatrzeni we wszelkiego rodzaju religie i organizacje, choć pokazuje się im PRAWDĘ i właściwą drogę, nie potrafią już iść właściwie i zgodnie z prawami Pana.

Nawet choć ludzkie duchy tak niewłaściwie żyją, to nigdy duch ludzki nie może wejść w ciało zwierzęcia, gdyż jest innego gatunku, tak samo duch ludzki nie ma w sobie nic boskiego, gdyż jest innego gatunku i jest to niemożliwe.

Ludzkie duchy tylko z pychy i zarozumiałości lub żądz rozumu mianują siebie namiestnikami lub wysłannikami Stworzyciela, co nie jest prawdziwe, gdyż każdy duch na Ziemi jest taki sam; ani lepszy ani gorszy i nigdy nie będzie namiestnikiem Stworzyciela.

Elżbieta Gas

Komentarze (0)
Sprzeczność interesów 493.
 Oceń wpis
   

 

Sprzeczność interesów

493.

Siła Polski w Polakach, od apokalipsy Jana było wiadomo iż Polska to kraj wybrany, sąd ostateczny i wszystkie rozliczenia na Ziemi tutaj się odbywają, to Wola Pana.

Kręcicie się w kieracie rozumu i odrzucaliście do tego momentu PRAWDĘ, ale PRAWDA i tak wam się przejawi, bo wy Prawdę musicie zobaczyć i odczuć poprzez Miłość duchową.

Tak okłamywano was od dawna i dziś nadal przyjmujecie kłamstwa, ale to od was duchy zależy jak będziecie żyli na Ziemi, wy kłamiecie to i w skutku zwrotnym jesteście okłamywani, a tu najbardziej dziś potrzeba wam PRAWDY.

Stworzenie mową Pana pokazuje wam cały czas ogrom wydarzeń, jak jesteście bezbronni do żywiołów armii Pana, a wy dalej w swym uporze tkwicie i nic nie robicie, a tu żywioły kolejny raz wam ‘trzepią skórę’, przecież to oczywiste, że przegracie.

Stworzyciel daje wam wszystko to co dla was najkorzystniejsze i najlepsze, a wy to odrzucacie i idziecie w przeciwnym kierunku, mówicie; ja nie dam rady, to zbyt bolesne, program na waszej drodze życia ducha na Ziemi jest negatywny, same wirusy i robale, wszystko to co złe.

Słowo Pana dane wam jako narzędzie jest przez was wykorzystywane w najbardziej negatywnej formie; kłamiecie, przeklinacie, oszukujecie, biadolicie i narzekacie, to koniec waszej drogi ducha na Ziemi, gdyż ta droga jest fałszywa.

Ty duch tęsknisz za PRAWDĄ, za MIŁOŚCIĄ DUCHOWĄ, tęsknisz do radosnego życia w prawach Pana, a rozum prowadzi ciebie na szafot, jesteś zakneblowany, nikt inny tego nie dokonał tylko ty sam wpuściłeś przez rozum ciemności, odwróć tylko wszystko, zamiast na głowie postaw wreszcie na nogi, oto jest łatwe zadanie dla ciebie ducha.

Rozum nie ma działać przeciwko duchowi, lecz ma służyć duchowi w każdej sekundzie tu i teraz na Ziemi, w interesie całości, duchowi, ciału, wtedy jest harmonia wewnętrzna.

Ziemia drży codziennie, pali się i padają deszcze, porywy wiatru i trąby powietrzne przypominają wam jak blisko jest apokalipsa, dla każdego oddzielnie i dla was wszystkich razem.

Nic nie dzieje się przypadkowo, wszystko to skutki zwrotne, które musicie przeżyć, przecierpieć, odczuć, gdyż to wy w poprzednich inkarnacjach tak czyniliście, a teraz zbieracie żniwo swoich uczynków, nie dziwcie się; że tyle się dzieje, będzie jeszcze więcej, albo zrozumiecie i się z kieratu rozumu uwolnicie, wtedy wróci wszystko do normy poprzez waszą pracę duchową.

Albo jak nie zrozumiecie, to żywioły będą wam tak długo pokazywać waszą właściwą drogę, aż zrozumiecie albo odejdziecie z ciała ziemskiego, już cierpicie, ale ciągle oskarżacie innych, a siebie uważacie za niewinnych.

Wina leżała, leży zawsze po waszej stronie, to wasze niewłaściwe myśli, słowa i czyny, oto klucz, który jest prosty, jasny i czysty, użyjcie jego do otwarcia swoich uczuć, one tam są w was, mają działać należycie, abyście tu przychodząc na Ziemię nauczyli się odpracowywać karmę.

Tu na Ziemi trzeba radośnie tworzyć rzeczywistość wokół siebie, szczęśliwą i pokorną, ale też trzeba nauczyć się rozpychać łokciami, aby zawsze był złoty środek, ani za mało, ani za dużo.

Recepta dla was; zacznij szanować siebie ducha, pokochaj siebie, śmiej się i raduj, tu na Ziemi życie jest piękne, jak je takie dla siebie stworzysz, pracuj i korzystaj w prawach Pana zawsze i w Prawdzie ze wszystkiego co korzystne dla ciebie i twoich bliskich, bądź dla nich przykładem i autorytetem.

Ta sprzeczność interesów ducha i rozumu ma stać się wspólnym działaniem dla ciebie.

Elżbieta Gas

Komentarze (0)