Moc i siła ducha 437.
 Oceń wpis
   

 

 Moc i siła ducha

437.

Pan dał każdemu duchowi na Ziemi moc i siłę tworzenia materialnego i gęsto materialnego, każdy duch musi najpierw nauczyć się zależności energetycznych tworzenia i budowania energii pozytywnych opartych o PRAWDĘ i MIŁOŚĆ.

Na Ziemi liczy się tylko energia i korzystanie ze Źródła jakim jest Pan i wszystkie poziomy duchowe, które przekazują z wyższych poziomów dla ducha informacje o wszystkim co duch potrzebuje i dla jego ducha podpowiedzi.

Nic na Ziemi i wokół was nie dzieje się przypadkowo, nie ma przypadków, jest tylko karmiczne wyrównanie energii lub skutki zwrotne.

Dla każdego ducha będącego obecnie w ciele ziemskim stworzyły się szanse poprzez ten pobyt w gęstej materii z całego bytu, możliwość odczynienia wszystkiego, każdego najmniejszego przewinienia z innych pobytów lub obecnego, jak nie odczyni, to czeka na niego lej rozkładu.

Ale wy sądzicie; że wszystko dzieje się obok was, że w was nie ma winy i nie macie wpływu na wasz pobyt na Ziemi.

Nic bardziej mylnego, nic bardziej fałszywego, o to chodziło ciemnościom abyście swój własny żywot ziemski oddali im we władanie i wy to do tej pory robiliście.

Do tej pory prawdziwe ziemskie życie kościelnych było ukryte i utajnione, nikt nie miał prawa ich kontrolować, teraz Pan odkrywa całą PRAWDĘ o kościelnych, gdyż ŚWIATŁO pokazuje wam tak jak jest prawdziwie bez ukrywania, musicie ludzie zobaczyć w co wierzyliście, komu oddaliście swoje duchowe życie w prowadzenie.

Teraz czas na waszą świadomość siebie ducha, ty duchu to nie ktoś obok, trzeba zrozumieć iż duchu całkowicie od początku do końca kreujesz na Ziemi swoim losem, poprzez prawa Pana, wszystko tu dzieje się z powodu twoich działań.

Wszystkie wasze myśli, wszystko to co mówicie i co czynicie, tym tworzycie to co się z wami dzieje i wokół was, nikt nie może na was wpływać bez waszej zgody, wy wybieracie i tak się dzieje, jak pielęgnujecie radość i szczęście to ono będzie w was, bo tym będziecie promieniować i do siebie przyciągać wszystko co dobre i radosne.

Jak tylko będziecie pielęgnować zło i choroby, to one będą was ciągle męczyć i was nawiedzać, a wokół was będą tacy sami ludzie jak wy, bo takich cierpiących i chorych przyciągniecie.

Jak pielęgnujecie zło, to słabniecie i chorujecie, tacy ludzie właśnie chodzą do kościelnych, a jak będziecie pielęgnować dobro i Pana wtedy macie moc i siłę ducha.

Ciemności wszędzie się wam wklejają, ale wy duchy na to pozwalacie, to się dzieje za waszym przyzwoleniem ze strachu, ciemności wam włażą wszędzie gdzie pozwalacie.

Zawsze jak tworzycie w myślach, to musi się to przejawić w czynach waszych, ale wy to musicie puścić energetycznie w ruch, w kołobiegu stworzenia.

Takie powiedzenie jak; ‘no’ nie zatrzyma tobie duchowi proces tworzenia, jest wiele innych słów, które bezwiednie używacie, a one działają przeciwko wam.

Żeby tworzyć gęsto materialnie musi najpierw energia zatoczyć koło i do was wrócić, dlatego bardzo się zastanówcie co wypowiadacie, bo tym właśnie przeciągacie lub odpychacie od siebie wszystko co jest wam potrzebne tu na Ziemi.

Moc jaką ma każde SŁOWO zmusza was do refleksji.

Polacy jako naród wybrany są uczuciami na siłę związani lecz inne narodowości nic uczuć nie mają, są tylko po prostu ziemsko ze swoją rodziną zawiązani, dlatego nie ma energii, wszystko się wali i rozpada.

Rozkład fałszywych waszych wartości jakie zagościły w waszym rozumie, rozłożą grzyby mutanty w waszym ziemskim ciele jakie zrzucane są poprzez chemitrale.

Ponieważ moc i siłę ducha wykorzystujecie przeciwko ludzkości, to w prawach Pana przyciągniecie sobie zapłatę, która się okrutnie na was przejawi, nikomu się nie uda oszukać praw Pana.

Elżbieta Gas

Centrum Europy 440.
 Oceń wpis
   

 

Centrum Europy

440.

W samym centrum Europy ogromne SERCE mocno tętniące MIŁOŚCIĄ BOŻĄ, energię MIŁOŚCI BOŻEJ na was przelewa, a wy omotani i opętani ciemnościami mówicie; my nie, my dziękujemy, my jesteśmy katolikami.

Tak wielkie wyróżnienie, wielkie szczęście Polaków spotkało, a wy w amoku, w ciemnym uścisku przez kościelnych prowadzeni idziecie prosto do rozliczenia siebie ducha przez lej rozkładu, jedynie może was uchronić świadomość siebie ducha i rozwój duchowy poprzez Miłość Bożą, nic nad to.

Biegniecie do kościelnych, do ich kościoła i tam oczekujecie spełnienia, przecież ci ludzie tam są bardzo chorzy, ślepi i głusi na MIŁOŚĆ BOŻĄ, to wy musicie sami zdecydować, nie oglądając się na nikogo, wybrać swoją wiarę, zdecydować o waszym poznaniu PRAW PANA, nikt was nie będzie zmuszał, nikt was na siłę nie będzie ciągnął, wybieracie, konsekwencje za zły wybór tylko wy poniesiecie, nikt inny.

Jest bardzo subtelna różnica pomiędzy współczuciem, a litością, pomiędzy MIŁOŚCIĄ DUCHOWĄ, a ziemskim pożądaniem, wy tą różnicę musicie odczuć poprzez uczucie swoje ducha, a nie rozumu.

Tak samo ze wszystkim, to wy musicie uczuciem poprzez siebie ducha wybrać życiowego partnera, aby MIŁOŚĆ DUCHOWA w tym związku trwała i była pielęgnowana przez cały związek.

Musicie wybrać wasze najbardziej energetyczne miejsce na Ziemi do zamieszkania, najlepsze dla was sprzęty, nie ważny jest sam wygląd lecz ważne jest wszystko i musi być zawsze równowaga, złoty środek.

Czerpcie od Pana MIŁOŚĆ jak najwięcej, niech was napełnia, płynie przez was i wypływa przez was do stworzenia.

Pożywienie dla was musi być odżywcze, smaczne i dla was najbardziej optymalne, tak aby wasze ciało ziemskie długo na Ziemi wam służyło, wszystko wytrzymacie jak MIŁOŚĆ przekazujecie.

Jest też bardzo subtelna różnica między waszym odczuwaniem, a wrażeniem rozumu, co dla wielu jest niełatwe do przejścia lecz to już wy musicie się wysilić i podążać drogą PRAWDY aby wybrać właściwie swoją duchową drogę życia na Ziemi.

Pan was otacza uczuciem MIŁOŚCI, a wy MIŁOŚĆ odrzucacie, a cały czas jeszcze przyjmujecie wibracje ciemności przejawiających się przez religie i kościoły.

Cały czas występujecie przeciwko PANU, nie rejestrując subtelnej różnicy, między energiami.

Dziennikarze jak „pieski” ciemności na uwięzi, realizują wymogi ciemności, nic o tym nie wiedząc, ale ich nie wiedza nie zwalnia ich od odpowiedzialności za swoje czyny w Prawach Pana.

Trzeba trzymać na Ziemi z mocnymi, a nie ze słabymi co już upadają, pieniądze nie dają mocy, tylko pętają żądzami rozumu.

MOCNY jest ten co w PRAWACH PANA realizuje na Ziemi BOŻY PLAN zgodnie z MIŁOŚCIĄ BOŻĄ i WOLĄ BOŻĄ.

PRAWDA PANA na Ziemi się przejawia, moc daje ludzkim duchom aby wszystko co niewłaściwe się ujawniło i PRAWDĘ o życiu ziemskim wam pokazało, o rządzących, o religiach, ich zboczeniach i ich fałszywym życiu ziemskim, a wy musicie to zobaczyć i ich odrzucić, to jest wasze doświadczanie i wasz wybór.

 Elżbieta Gas
Moi wrogowie są waszymi wrogami 472.
 Oceń wpis
   

 Moi wrogowie są waszymi wrogami

472.

Moi wrogowie są waszymi wrogami, choć dziś tego nie dostrzegacie, bo mieszają wam w głowach, podając wiele fałszywych informacji, przy tym szkalując PRAWDĘ, ale wybór dokonać musicie sami, poprzez obudzenie w sobie duchowego odczuwania, wziąć to na swoje uczucie i logikę.

Dzielenie włosa na czworo, rozbieranie rozumowe spowoduje, że się zgubicie w tych ich informacjach, ale po to jest wprowadzone abyście w gąszczu nie znaleźli prawdziwej drogi, a wasz wróg dalej przetrwał.

Nastał czas ostatniego wyboru.

Choć na chwilkę wejdziecie do wroga ŚWIATŁA, wroga STWORZYCIELA, staniecie się moimi wrogami, gdyż ja stoję po stronie STWORZYCIELA, to jest jedyna słuszna droga na Ziemi.

Ludzie, którzy się rozwijają duchowo mają świadomość; kto przyjaciel i kto wróg, wróg Stworzyciela, nie chodzi o słowa, ale o czyny jakie dają dowód przekonania w waszej wierze do Pana.

Nawet gdybyście biernie uczestniczyli w tych ich rytuałach wigilijnych, weselnych czy innych, wejdziecie tylko na chwilkę do jakiegoś kościoła, to tym samych wchodzicie na teren wroga i wroga wspieracie, automatycznie z woli Pana się rozliczacie.

Obojętnie czy jesteście do końca przekonani, czy nie, wasza świadomość jest i wiecie, że Stworzyciel w części gości na Ziemi, automatycznie giniecie, gdyż prawa Pana działają doskonale i bardzo precyzyjnie.

Na nic wasze tłumaczenia, że nie wypada, że rodzina czeka, czy sąsiedzi patrzą, dokonujecie ostatniego wyboru.

TO JEST ZDRADA!!! ZDRADA STWORZYCIELA!

Z pełną świadomością piszę te słowa; ZDRADZACIE PANA!!!

Każdy wierzący duch na Ziemi, żyjący zgodnie z prawami, omijał będzie z daleka ludzi którzy kłamią, oszukują, nie żyją na Ziemi zgodnie z prawami, wokół ciemności będą ludzie mdleli, upadali, będzie wam brakowało tchu, gdyż jesteście wspierani przez STWORZYCIELA tu na Ziemi, więc ciemności są waszym wrogiem i dlatego was osłabiają i odbierają wam energię.

Idziecie do wroga i zasilacie ich w broń, którą wykorzystają przeciwko wam, oni czekają na  energię jaka została wam dana abyście przebili się przez tych ciemnych, którzy was mamią pięknymi słówkami i domami, które nigdy nie były i nie będą domami Stworzyciela.

Każda religia, sekta i każda organizacja chrześcijańska czy katolicka NIGDY NIE SŁUŻYŁA i NIE SŁUŻY STWORZYCIELOWI.

PRAWDA, MIŁOŚC przebiją się przez każde ciemności, teraz ludzie chodzi o to abyście wybrali swoją właściwą drogę prosto prowadzącą do PANA.

Nie przepraszajcie Pana; że do wroga idziecie, bo to nie do przyjęcia, taki akt dokonany przez wojskowych to zdrada, na odejście ducha z ciała ziemskiego skazana bez prawa obrony, tak samo jest w prawach Pana, ZDRADA skazuje was na odejście z ciała i rozliczenie ducha.

Wszelkie media, wolne czy nie podają tylko namiastkę PRAWDY, gdyż zbyt daleko zaszło to oszustwo na Ziemi, a ego tak wybujało, że zapomniało kto tu Panem, a kto sługą, teraz na Ziemi ciemności chcą się wybielić by was dalej mamić, przejmowały przez rozum władzę nad duchem, ten proces upada.

Tu i teraz kończy się panowanie ciemnego, kończy się era zła i kłamstwa, wraz z rozpoczęciem Królestwa tysiącletniego rozpoczął się proces panowania ŚWIATŁA i rozwoju duchowego.

ZDRADA, to najcięższe przewinienie w prawach Pana.

Jesteście narodem wybranym, a więc nieprzypadkowymi duchami tylko wybranymi, wiecie co wybrać zdecydowanie i z zgodnie z PRAWDĄ.

 Elżbieta Gas
 
Zmowa milczenia 458.
 Oceń wpis
   

 

Zmowa milczenia

458.

Zmowa milczenia kaznodziei, władzy, fałszywych proroków i naukowców, doprowadziła ludzkość do całkowicie fałszywych poglądów, rozmijających się z PRAWDĄ.

Wszystko jest tak zamotane, że dziś niełatwo znaleźć PRAWDĘ, ale bardzo łatwo; strony erotyczne i kościelne dogmaty, alkohol i leki, naukowcy potwierdzają fałszywe tezy, by tylko nie powiedzieć ludziom na Ziemi PRAWDY.

PRAWDA się przejawi na Ziemi czy wam się to podoba czy nie.

Ci co milczą, będą do końca musieli przeżyć swoje fałszywe poglądy, to co czynili innym przeżyją na sobie, kataklizmy okażą się błahostką do ich cierpienia.

Żegnam na zawsze tych co im nie po drodze z PRAWDĄ i prawami Pana, odliczanie rozpoczęte, wszystko musi ostatecznie się zakończyć by mogło się rozpocząć na nowo duchowe życie.

Wy musicie rozpoznać w sobie duchu to co dla was jest najbardziej korzystne, nie rozumowo, tylko duchowo.

Rozum zawsze zaprowadzi was do rozliczenia przez młyny Boże, a duch poprowadzi was na właściwą drogę Miłości duchowej. Poprzez wasze uczucia wskaże wam właściwą wiarę z przekonania.

Wiara w Pana nie polega na klęczeniu, cierpieniu, biczowaniu siebie i leżeniu krzyżem w jakiś mrocznych kaplicach, to właśnie jest ślepa wiara w kościoły, wiara z przekonania w Pana to radosne podążanie w Prawdzie i Miłości duchowej po Ziemi doświadczając codziennie świadomie i na luzie tego co do przepracowania was tutaj sprowadziło.

Trzeba odpracować świadomie swoja karmę i świadomie wrócić tam skąd duch zszedł na Ziemię.

Nie da się żyć w nieświadomości siebie ducha, bo to strach i stresy, choroby i cierpienie ducha, musicie poznać PRAWDĘ inaczej odejdziecie z ciała i rozliczcie się, a jak ktoś komuś stanie na drodze PRAWDY i rozwoju ducha pozbawi siebie ciała, od razu się rozliczy w tempie przyspieszonym; choroby, wypadki, katastrofy i kataklizmy.

Nabraliście ludzie wody w usta i razem z nimi milczycie, powielacie od pokoleń tą samą starą bajkę o czarownicy i czarownikach, o drodze krzyżowej, wojnach i morderstwach jakie od pokoleń czynił kościół na Ziemi. Czas z tym skończyć, a przecież każdy z was miał szansę się zmienić. lecz nie wykorzystaliście jej.

Nawarzyliście piwa, już się przelało, czas na wypicie tego nawarzonego piwa przez was, trzeba wreszcie ponieść konsekwencję tych czynów, młyny Boże już są gotowe na wzmożoną pracę.

W waszym ziemskim życiu jest wam pokazywane wszystko co musicie widzieć i wiedzieć o PRAWDZIE i MIŁOŚCI, trzeba wreszcie opierać się o prawa Pana, a nie o ciemne nurty, kłamstwa i fałsz.

Ziemskie życie ducha ludzkiego w takich wibracjach jakich jesteście nie jest warte nawet jednego grosza, a przecież duch może tu na Ziemi zrobić tak wiele pozytywnego, a wy czynicie tylko samo zło, to musi się zakończyć.

Świadomość duchowa musi być na wysokim poziomie poznania i odczuwania.

 Elżbieta Gas


Ciemne, duszące i leniwe 485.
 Oceń wpis
   

Ciemne, duszące i leniwe

485.

Ciemne, duszące i leniwe, takie jest wasze życie na Ziemi, rozum podaje lepkie, obślizgłe, pochwalne słowa, nic niedające energetycznego ale oblepiające i zasłaniające ciemnościami wam prawdziwą drogę duchową.

Bez prowadzenia duchowego na Ziemi duch błądzi, nie potrafi podejmować decyzji, żyje w ciągłym stresie i strachu.

Straszą was chorobami, których nie ma, straszą was kryzysami, których nie ma, straszą was ociepleniem klimatu, którego nie ma, pandemiami, które sami wywołują, straszą was Stworzycielem, który na Ziemi nie interweniuje, nikogo nie karze ani nikogo nie nagradza, gdyż prawa działają samoczynnie, to wy dajecie się straszyć.

Popadliście w taki lęk iż przerasta to ludzkie wyobrażenie, dlatego popadacie w depresje i różne choroby depresyjne.

Duch dokonuje wyborów na bazie swoich ziemskich doświadczeń oraz wiedzy siebie ducha ze wszystkich inkarnacji, wiedzy duchowej, z której to wiedzy nie korzystacie choć jest dla was najkorzystniejsza, nie ma dla ducha korzystniejszej wiedzy jak jego doświadczenia.

Ale strach jakim was karmi się obecnie, powoduje, że bez przekonania ale ze strachu ‘chrzcicie’ w kościele swoje dzieci, chodzicie tam bo się boicie tak zwanej ‘śmierci’, ale też boicie się żyć.

Pętany i blokowany duch od dziecka przez ciemności, ciemnymi rytuałami; ‘chrztem’, ‘komunią’ oraz ‘bierzmowaniem’, od pierwszych dni po urodzeniu są szczepienia i lekarstwa, niewłaściwe odżywianie, narzuca się duchowi jeszcze nieświadomemu siebie, wiarę i religię, gdzie każdy duch po to ma wolną wolę aby sam świadomie wybrał jak będzie dorosły, wiarę z przekonania i niekoniecznie taką jak rodzice czy dziadkowie, to ma być doświadczenie ducha, które jest dla niego najbardziej korzystne.

To ma być zawsze wolny wybór ducha, świadomy, a dziecko nie jest niczego świadome i dlatego jest to gwałt energetyczny.

Drzemiący kierat, byle tylko nic nie robić, byle tylko mieć duszny pozorny spokój, byle tylko pławic się w lenistwie, oblepiającym nieróbstwie, dlatego boicie się Prawdy, bo PRAWDA zmieni wasze życie ziemskie, wypalone zostaną ciemności.

Uporczywie brnęliście w labirynt zastawionej na was pułapki, potakując im jeszcze, schlebiając i do nich biegacie po pomoc choć on wam jej nie udzielają, lecz jeszcze was pętają i poniżają, pomiatają wami, czybyście tego nie widzieli?

Dali wam taki wzór na ziemskie życie w rodzinie bez miłości, szacunku i moralności, w kłótni i szarpaninie, a wy jego powielacie z pokolenia na pokolenie, i choć dziś wasze głowy wykształcone to duch całkowicie upadł, jest zablokowany.

Ciemnota wami rządzi, poprzez fałszywe morale i fałszywie pojmowaną Miłość, którą przerobiono na kult seksu, nic dobrego tylko FAŁSZ.

Dowiecie się co to jest życie duchowe, droga duchowa wtedy, gdy sami na nią wejdziecie i ją przeżyjecie swoim doświadczaniem, to wtedy dopiero będziecie mogli powiedzieć poprzez swoje doświadczenie, wtedy będziecie mogli stwierdzić fakt jak to wygląda, bo dziś nie macie pojęcia i opieracie się tylko o jakieś zdanie innych ludzi, którzy boją się, że odkryjecie PRAWDĘ.

 
Elżbieta Gas
 

 
  

Z PANEM nie porozmawiacie 479.
 Oceń wpis
   

 Z PANEM nie porozmawiacie

479.

Duch ludzki na Ziemi jest tak malutki, że nawet w najśmielszych wyobrażeniach nie jest w stanie wyobrazić sobie wielkości Stworzyciela, to tak jak najmniejszy robaczek nie jest w stanie wyobrazić sobie człowieka, jest dla niego człowiek zbyt wielki.

Człowiek na Ziemi jest odbiornikiem obrazów, informacji i ostrzeżeń płynących prosto z góry, ale przepływających przez poziomy i przewodnika do wnętrza i ta pierwsza podpowiedz to właśnie jest ta informacja, reszta to rozum podpowiada i ma miliony wątpliwości.

Rozum człowieka, to tylko to, co zobaczy ziemskie oko, to co dotknie ręka, to co wyczuje nos, tylko gęsto materialne rzeczy, ograniczenie do czasu i przestrzeni.

Duch widzi wszystko nie ma żadnych ograniczeń, ma podpowiedzi, jest prowadzony najlepszą duchową drogą, ale rozum nie chce ustąpić miejsca duchowi, gdyż rozpanoszył się rozum na dobre przez wiele inkarnacji, duch już nie jest w stanie sam sobie z tym poradzić.

Stworzyciel prowadzi ducha najlepszą drogą, ale duch na Ziemi ma wolna wolę i wybiera, następnie ponosi konsekwencję swoich wyborów, dlatego podpowiedzi Pana są bardzo subtelne i zawsze najważniejsza ta pierwsza podpowiedz, następne to rozum.

Człowiek jest odbiornikiem, malutkim odbiornikiem, który ma ograniczony zakres odbioru, są trzy drogi odbioru; wizja senna, wgląd duchowy i poprzez stworzenie, które jest mową Pana.

Każdy człowiek na Ziemi musi nauczyć się duchowo odczytywać informacje płynące jako podpowiedzi i ostrzeżenia, jeżeli źle odczyta nie pójdzie właściwą drogą.

Rozum nie potrafi i nie jest zainteresowany odczytywaniem duchowych podpowiedzi gdyż ograniczenie rozumu na to nie pozwala, tutaj tylko duch odbierze właściwie podpowiedź.

Sam już człowiek nie jest w stanie nauczyć się odczytywać zawartych informacji jako symboli w stworzeniu, które jest cały czas mową Pana.

Jesteście odbiornikami, a odbiornik nie ma nic do powiedzenia, ma tylko odbierać i wprowadzać to w swoje ziemskie życie, gdyż jest to dla niego najbardziej korzystne, to jest pomoc Pana w odpracowaniu karmy, aby duch mógł wrócić do domu dla ducha, na poziom duchowo istotny.

Są wybrańcy, którzy będą odbierali informacje dla ogółu, ale głównie każdy duch odbiera tylko dla siebie i swoich najbliższych.

Nie ma czegoś takiego jak ‘rozmowa z bogiem’ duch ludzki jest w stworzeniu i jest puszkiem małym, nie jest w stanie rozmawiać ze Stworzycielem, w pełnym zrozumieniu tej rozmowy, czy wy porozmawiacie z robaczkiem???

Z Panem nie porozmawiacie, ale możecie ciągle dziękować za wszystko co dostajecie od Pana na Ziemi, ciało ziemskie, które otrzymaliście w darze, o które nie dbacie, wręcz je niszczycie, za dom i wszystko co posiadacie, wszystko co macie gęsto materialnego na Ziemi.

Za doświadczenia i lekcje jakie odbieracie na Ziemi, wniosków nie wyciągacie dlatego cięgi otrzymujecie zgodnie z prawami w stworzeniu; co dajesz to dostajesz spotęgowane.

Nie patrzcie na nikogo, nie oglądajcie się na swoich rodziców, ich strach paraliżuje, nie bierzcie niewłaściwych przykładów za swoje, każdy musi sam badać wszystko na swojej drodze, oni często sprzedali swojego ducha ciemnościom, każdy duch musi podejmować decyzje sam bez oglądania się na kogokolwiek.

Samodzielnie podejmowane decyzje są najlepsze dla tego ducha gdyż prowadzą prosto do prawdziwego poznania Stworzyciela, do poznania praw Stworzyciela, do wiary z przekonania, bo w oparciu ma się swoje doświadczanie, a nie wiedzę rozumową innych, którą ci ludzie nie przeżyli.

Staliście się ludzie z wygody ślepo wierzący w ciemnotę rozumowców, w ich dogmaty i paradygmaty, tak aby dalej gnuśnieć w kłamstwie i leniwie, stało się to dla was wygodne.

Teraz Stworzyciel poprzez żywioły wyrwie was z tego zamroczenia, to apokalipsa przywoła was do duchowego życia, do PRAWDY was przywoła, aby kłamstwo wreszcie zostało skasowane na zawsze przez duchowe PRAWDY całkowicie unicestwione i przez was PRAWDA przekazywana przez kolejne tysiąclecia na Ziemi.

Pamiętajcie ludzie; iż jeżeli ktoś stanie duchowi na drodze rozwoju i PRAWDY, lub będzie przymuszał innych do ślepej wiary i oszukiwania innych, natychmiast pójdzie w rozkład i rozliczy się z ciała ziemskiego oraz z pobytu na Ziemi.

Łatwo jest czytać mowę Pana w stworzeniu, łatwo jest żyć radośnie i szczęśliwie, ale duch całkowicie się rozleniwił i nie chce słuchać podpowiedzi PANA, żyć zgodnie z prawami, to odpowiedzialność indywidualna każdego będącego w stworzeniu ducha.

Choć nie ma pojęcia o odpowiedzialności, to i tak doskonałe prawa PANA rozliczają każdego ducha z obecnej inkarnacji i ze wszystkich poprzednich, włókna które sobie duch nawiązywał teraz przywołują do rozliczeń ostatecznych.

Pan nie karze i nie nagradza, stworzył stworzenie i dał w nie prawa, które doskonale i samoczynnie działają i wy ludzie będący w stworzeniu musicie to wreszcie zrozumieć, że wasze działania do was wracają i to jeszcze spotęgowane wielokrotnie.

Działajcie świadomie, opierając się o waszą wiedzę duchową, wreszcie otwórzcie się na podpowiedzi z wnętrza, rozum ma służyć duchowi, nigdy odwrotnie.

 Elżbieta Gas
 
Zakończył się czas rozliczeń 477.
 Oceń wpis
   

 Zakończył się czas rozliczeń

477.

Zakończył się czas rozliczeń na Ziemi, duch energetycznie został przygotowany do wydarzeń, symbolicznie jest wam cały czas pokazywane, że nawet tak duża jednostka jak Costa Concordia, nie będzie w stanie oprzeć się żywiołom, małe skały - żywioł ziemi rozpruł tak potężną jednostkę jak zabawkę.

Jest wam pokazane jak jesteście bezbronni i jak słabi przed armią Pana - ŻYWIOŁAMI, obojętnie czy jesteście bardzo biedni, czy bardzo bogaci, podlegacie zawsze tym samym prawom, żelaznym zasadom, które MUSICIE przestrzegać.

Wszelkie zło teraz wyżyje się do końca i bezwzględnie upadnie w wydarzeniach, apokalipsa to całkowite unicestwienie ciemności na Ziemi, nigdy więcej nie powstaną, człowiek musi być na Ziemi duchowy, jak nie będzie, nie będzie Ziemi.

Dziś jesteście butni i zadufani w swoim rozumie, zamiast rejestrować wszystko uczuciem, rejestrujecie tylko myśleniem, przyszłością Polski i Polaków jest i będzie odczuwanie, myśleć wtedy gdy trzeba coś logicznie poukładać, skojarzyć fakty i wyciągnąć wnioski z doświadczeń.

Szybko zrozumiecie swój błąd jak żywioły pokażą wam wasze miejsce i rolę na Ziemi ducha jaką przyszło wam tu i teraz przeżyć, aby się uratować i podążać właściwą drogą.

Każdy duch miał szansę na to by się uratować, ale nie każdy z tej szansy skorzystał, nie każdy się rozwija duchowo, a każdy duch musi być na Ziemi duchowy.

Wymyśliły dla was ciemności drogę dla ducha na Ziemi usłaną fałszywymi krzyżami, biczowaniem, noszeniem krzyża i kamieni, cierpiącą i chorą, zasypaną po pachy śniegiem i całkowicie zamrożoną, wy cały czas błądzicie gdyż tą fałszywą drogą podążacie, o suto nakrytym stole przez Stworzyciela nie wspominacie, bo nic o nim nie wiecie.

A tu Stworzyciel dał duchowi na Ziemię wszystko co potrzebuje aby podążał drogą jasną, czystą, pełną zieleni i kwiatów, radosną i pełną Miłości duchowej, zdrową, pełną słońca, zawsze dostępny suto nakryty stół, a co wy robicie???

Występujecie przeciwko Stworzycielowi, występujecie przeciwko głoszonemu Słowu, przeciwko Prawdzie i ponosicie konsekwencje.

Tutaj nie ma sentymentów, prawa natychmiast rozpoczynają rozliczanie i nie jest zależne od kogokolwiek, prawa działają samoczynnie i zawsze doskonale, równo traktują wszystkich.

Stajecie się wrogami po takim wystąpieniu przeciwko Stworzycielowi, więc natychmiast się rozpoczyna proces energetyczny, który was rozlicza, to tak jak ruszy się poukładane domino, jeden klocek przewraca wszystkie, tak obrazowo uruchamia się prawo przyczyny i skutku.

Wiosna obficie obdaruje was wydarzeniami na Ziemi, to już czas akordu armii Pana żywiołów aby wam zagrały, melodia która zabrzmi przez wiele pokoleń w każdym duchu.

 Elżbieta Gas
 
Energia pieniądza 476.
 Oceń wpis
   

 

Energia pieniądza

476.

Wszystko jest energią, każda rzecz ma swoje wibracje, pieniądze też, wokół wszystkiego można stworzyć bardzo dobrą lub złą energię i wokół pieniędzy też.

Rozum chciałby mieć dużo pieniędzy, bardzo dużo pieniędzy, miliardy, dużo w portfelu, dużo w banku, w kieszeniach, w sejfie, w domu, powyklejane ściany i nie wiadomo jakie jeszcze są żądze rozumu dotyczące pieniędzy, to po prostu wariacje.

Ale duch, odczuwa inaczej, tu potrzeba jest zupełnie inna, gdyż świadomość inna, pieniądze są tylko narzędziem do wymiany za towar gdy coś potrzebuje duch, nie przydaje pieniądzom szczególnej uwagi, dlatego ma ich zawsze więcej niż potrzebuje.

Rozum ma cel - pieniądze i na bazie tego celu budują się ogromne żądze wytworzone przez myślenie, przez ego człowieka, gdyż ego chce być zawsze najlepszym we wszystkim i ego uważa, że wszystko wie najlepiej, a to największy fałsz i pułapka ciemności dla człowieka na Ziemi.

Mówicie; że ‘ciułacie’, ciężko pracujecie, odkładacie na ‘czarną godzinę’, jesteście chytrzy, oszczędzacie na zdrowiu, przez to chorujecie, nabywacie tanie dziwne produkty byle tylko zaoszczędzić, a tak naprawdę nic nie oszczędzacie tylko jeszcze tracicie.

Ktoś kto tanio nabywa, najdrożej płaci, najwięcej traci pieniędzy i energii, tylko się wam wydaje, że nabywacie tanie produkty, bo one są najdroższe i w wielu wypadkach tracicie przez to swoje bezcenne zdrowie.

Dobry produkt ma swoją cenę, ale też i dobrą energię, dobry to nie znaczy najdroższy, dobry to znaczy dobrze wytworzony, z pozytywną energią na terenie na którym mieszkacie.

Nabywając taki dobry produkt, jesteście zadowoleni i wspieracie dobrą energią producenta, gdyż dobrze o nim myślicie i płynie do niego dobra energia, taka firma kwitnie i dobrze prosperuje, a gdy nie jesteście zadowoleni, wtedy wysyłacie złą energię, ta firma co wytworzyła ten negatywny produkt plajtuje, ale do was też wracają skutki zwrotne tak negatywnych myśli, wam też to szkodzi.

Dlatego każdy Polak powinien nabywać polskie produkty, oczywiście wytworzone z dobrą energią i wytworzone tu gdzie mieszka w Polsce.

Wspiera energetycznie i finansowo swoją ojczyznę i Polaków, naród z którego się wywodzi, wtedy jest praca i wszystko kwitnie, wszędzie są pieniądze, wszyscy są zadowoleni.

POLSKA to kraj wybrany do przekazania SŁOWA PANA i PRAWDY na całą Ziemię, najbogatszy kraj, gdyż bogactwo duchowe przejawi się bogactwem ziemskim.

Elżbieta Gas

 
Odrodzić się na nowo duchowo 429.
 Oceń wpis
   

 

Odrodzić się na nowo duchowo

429.

Odrodzić się musicie na nowo, ale już tylko duchowo, w tym samym ciele wasza świadomość duchowa musi całkowicie się zmienić, nie chodzi o to abyście się urodzili w nowym ciele ziemskim, ale chodzi o to abyście się zmienili korzystnie dla was duchowo.

Nie szukam waszej akceptacji, nie oczekuję od was nawet zrozumienia, ale ten czas nadchodzi, gdy będziecie szukali mojej Ismaela akceptacji i mojego Ismaela towarzystwa, choć dziś się odwracacie, to jutro zmienicie swoje zdanie, będzie wam bardzo niezręcznie.

Nurt prosto ze ŚWIATŁA do was duchy ludzkie płynie, jak przyjmiecie to dobrze, na właściwą drogę wejdziecie, jak nie przyjmiecie to będziecie mocno energetycznie dociskani, taka jest Wola Pana, wy musicie być tu na Ziemi ułożeni w prawach PANA, a nie tak jak wy chcecie, bo to wbrew naturze, wbrew porządkowi w prawach Pana zawartymi.

Ismani uzdrowiciele, przyzwyczajajcie się do odczucia; iż obok was będą duchy ludzkie odchodzić z ciała ziemskiego, to dla was stanie się normalne, dla nich ma być ostatnią lekcją jak żyć na Ziemi duchowo na zawsze, dla was tylko odczucie waszego zrozumienia zależności energetycznych, zawartych w prawach Pana.

Musi ludzki duch zrozumieć; iż korzystniej dla niego pozostawić ciało na Ziemi, aby poszło w rozkład i wejść w nowe ciało, aby pozostać na poziomach duchowych, już sobie nie powiększać swoich win, powiększać tak zwanej przez was karmy.

Wyzdrowienie polega na tym; iż przyjmujecie PRAWDĘ i zgodnie z nią żyjecie, a wtedy energia płynąca od PANA w was porządkuje energię w waszych komórkach i zdrowiejecie, bardzo prosty sposób uzdrawiania, medycyna akademicka wszystko mocno zagmatwała abyście nigdy nie wyzdrowieli, abyście stale im do apteki przynosili pieniądze.

Nie można trzymać na siłę ducha w ciele, które jest niewydolne i chore, bo to krzywda dla ducha, trzeba zostawić wszystko co jest związane z duchem prawom PANA, duch ludzki musi mieć w pełni sprawny ‘nowy pojazd’, jak wraca do góry i jeszcze wszystkiego nie przepracował wraca na Ziemię w nowe ciało, to jest właściwe i korzystne dla wszystkich.

Nikt na Ziemi do dziś nie mówił PRAWDY o życiu ducha, życiu po odejściu ducha z ciała ziemskiego, nikt nie miał pojęcia; iż istnieją poziomy duchowe i tam na poziomach duchowym tak samo kwitnie życie jak na Ziemi, lecz tam ciemni nie mają miejsca, nie mogą w żaden sposób tam się zbliżyć.

Tylko na Ziemi duch ciemny może się spotkać z jasnym duchem, na poziomach duchowych mogą zaszeregować się tylko duchy jednorodne i duchy, które się rozwijają, pracują duchowo, duchy ciemne zostają na poziomach, które pozwalają im odpracować ich pomyłki na Ziemi i pomyłki w poziomach duchowych.

Jest siedem poziomów duchowych jak siedem kolorów tęczy, jak siedem kolorów centr energetycznych łączących ducha ludzkiego z jego ciałem ziemskim.

Jak czyścimy z negatywnych energii ducha, przez was zgromadzonych i ściągniętych od innych ciemnych form energetycznych, choroby z ciała ziemskiego natychmiast ustępują, gdy postąpicie odwrotnie zaczniecie usuwać choroby z ciała ziemskiego bez oczyszczenia ducha, wtedy ta choroba uderzy w was zwielokrotniona i możecie nie mieć szansy wyzdrowieć.

Jak odrodzicie się duchowo wtedy wasze ciało ziemskie stanie się jędrne, mocne i piękne, jak będziecie promieniować energią Miłości duchowej wtedy duch przyciągnie do siebie bardzo pozywanych ludzi, pozytywne sytuacje, wasze ziemskie życie będzie bez problemów, bogato duchowo i bogato ziemsko.