Zaciska się pierścień wokół Ziemi 446.
 Oceń wpis
   

 Zaciska się pierścień wokół Ziemi

446.

Zaciska się pierścień wokół Ziemi, wydarzenia narastają, siła płynie nieustannie, wszystko się zmienia i wzmacnia, nic już nie będzie takie samo.

Powtórki są z o wiele większą siłą, efekt jest piorunujący, gdyż nie przyjmujecie informacji, nie odczytujecie znaków, to klapki z oczu zostaną zdjęte poprzez wydarzenia.

Nic nie dzieje się przypadkowo na Ziemi, gdyż w prawach Pana nie ma przypadków, jest to zgodne z prawem; przyczyny i skutku, choć nie wierzycie, choć nie przyjmujecie, to apokalipsa trwa.

Wszystko na Ziemi po wydarzeniach odrodzi się na nowo, choć niewielu zostanie, to ich doświadczenia wskażą im właściwą drogę.

Odejście ducha z ciała ziemskiego to nie tragedia, to nie może być smutek, to radość iż duch odchodzi do domu, na poziom duchowo istotny, wycieczka na Ziemię się skończyła.

Na Ziemi kataklizmy będą tam gdzie ich przyciągnie skutek zwrotny, tam gdzie ciemności mieszkają i was jako narzędzi używają, za waszą zgodą.

Tam gdzie ludzie nie żyją w prawach Pana, gdzie biedni i chorzy, to tacy którym brak wiary z przekonania, brak pokory do praw Pana, tam żywioły - armia Pana daje wam kolejną lekcję, uczy was jak żyć w prawach.

Lekcji jest coraz więcej, a wy szukacie przyczyny we wszystkim, nadwyrężając swój rozum, a tu trzeba uruchomić wreszcie uczucia i zrozumieć; że to wszystko dzieje się w doskonałych prawach Pana i nie przypadkowo.

To oczywiste, że dziś nie chcecie dobrowolnie z waszej inicjatywy uczyć się rozwoju duchowego, nie macie pojęcia co tracicie, jak bardzo zubożacie ducha, nie wiecie nawet iż życie duchowe na Ziemi jest o wiele bogatsze i szczęśliwsze.

A tu się pierścień coraz bardziej zaciska i czasu dla was coraz mniej, szansa może być tylko jedna, możecie przejść koło swojej szansy i nawet nie zauważycie bez uczuć, że to chwila dla was, bo rozum jej nie rozpozna.

Kataklizmy, to jak listy do was wysyłane na przebudzenie, a wy śpicie i nic nie słyszycie, nie macie czasu dla siebie ani sekundy, to co dziś się dzieje na Ziemi już wam powinno otwierać oczy bardzo szeroko.

To z waszej strony musi być wysiłek, bo inaczej obudzicie się w centrum wydarzeń, w oku cyklonu na wakacjach w ciepłych krajach.

Wszystko zrozumiecie, każde słowo chłonąć będziecie i wielokrotnie powtarzać aby sobie dobrze utrwalić; to są SŁOWA Pana, poprzez objawienia do was przemawia Pan.

To wy musicie w ostrzeżeniach i objawieniach odnaleźć MIŁOŚĆ, przyjąć ją i podążać tą drogą, drogą PRAWDY.

Zobaczcie jak bezradny jest ludzki duch, gdy chodzi o żywioły, wulkany, tornada, huragany i trzęsienia Ziemi, które trwają tylko 30 sekund, zabierana jest wam materia, a wy tych znaków nie odczytujecie, choć one są tak wyraziste.

Stworzenie cały czas podpowiada lecz nie macie narzędzi do odczytywania, nie macie już pojęcia jak odczytuje się obrazy płynące z duchowości do was duchów.

Nauka was nie interesuje, chcielibyście wygodnie i leniwie wszystko dostać, a to co niewygodne i do odpracowania uważacie; iż trzeba wam to zabrać, wszystko natychmiast wam poukładać.

A tu trzeba się wziąć do pracy i samemu odpracować wszystko co uczyniliście innym duchom w tej inkarnacji i w poprzednich, nie ma litości, bo to krzywdzenie was i wtedy karma się powiększa.

Prawa Pana dotyczą każdego lecz tu chodzi o to abyście świadomie z pokorą je stosowali, a staną się waszym oparciem, staną się waszym życiem, wtedy będziecie szczęśliwi i zdrowi.

 Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Nastał czas PRAWDY 445.
 Oceń wpis
   

 Nastał czas PRAWDY

445.

Nastał czas PRAWDY, to ostateczne uderzenie w ciemności, wydany wyrok przez Światło, cała Ziemia oczyszcza się z tego plugastwa.

Nie zajmujcie się Ziemią, ona sama sobie da radę będąc jednym z czterech żywiołów, to mocny oręż Pana, dla ciemności zagłada, a wy duchy ludzkie zajmijcie się sobą, umacnianiem duchowości i rozpalaniem uczuć.

Żywioły dadzą sobie radę ze wszystkim, dla was to skutki zwrotne waszych podejmowanych decyzji; dobrych i złych, wszystko musi zostać wyrównane.

Siła w was narasta, będziecie osiągać duchowe sukcesy, albo będziecie tonąć w błocie swoich złych czynów, niewłaściwego życia ziemskiego.

Wasze uczucia, to ogromny potencjał duchowy, to moc wasza przez rozum wyeliminowana z waliki o ducha, a to przegrana, gdyż to wasza broń najcenniejsza przeciwko ciemnocie i ciemnościom.

Staliście się bez uczuć narzędziem ciemnych, więc do tej pory was wykorzystywali, Światło daje wam siłę abyście się wyzwolili i podążali drogą wytyczoną prawami przez Pana, ta droga jest dla was ducha najlepszą drogą tu w gęstej materii.

Potężna siła wam dana nie wykorzystywana od was odejdzie w przeszłość, a wy pójdziecie w niepamięć poprzez lej rozkładu.

Chcieć to móc, a móc to chcieć, zawsze wychodzi, że to ma być wasz wysiłek, wasze chcenie, na duchowe prowadzenie, nikt was do niczego nie zmusi, a tym bardziej Pan, który dał prawa w stworzenie i wy sami tu do dziś mieliście szansę odnaleźć siebie ducha i uwolnić swoje uczucia.

Szans było wiele, ale czas upływa przy tak dużym przyspieszeniu bardzo szybko i wasza szansa upływa z tym wartkim płynącym nurtem ze ŚWIATŁA.

Reżimy upadają, bo praw Pana nie przestrzegają, żądni władzy i pieniędzy o narody nie dbają, bogactwa materialne zdobywają, za pomocą totalitaryzmu trzymając w rękach pod wszechobecną kontrolą wszystko.

To wojna wszechobecna przeciwko totalitarnej władzy, ludziom na Ziemi Pan wysłał siłę aby wygrali, to apokalipsa wam pokazuje upadek dyktatorów, to brak zgody duchów ludzkich na monopol władzy.

Ta wojna energetycznie przegrana przez ciemności, teraz przejawia się w gęstej materii, każdy dyktator o tym nie wie, iż duch jego w następne ciało wejdzie tam gdzie sam gnębił ludzkie duchy, w najgorsze miejsce, aby doświadczył każdej sytuacji.

Kończy się kontrolowanie ludzi na Ziemi nieświadomych praw Pana, nieświadomych skutków zwrotnych, okłamywanych przez religie, dyktatorów i im podobnych.

Nastaje czas oczekiwany na Ziemi od wieków, CZAS PRAWDY.

 Elżbieta Gas
Komentarze (0)
MIŁOŚĆ ROZKWITA 507.
 Oceń wpis
   

 

MIŁOŚĆ ROZKWITA

507.

Miłość to najpiękniejsze i najwspanialsze uczucie, które uskrzydla każdego ducha na Ziemi, natychmiast wszystko się wokół zmienia, świat staje się piękny, a duch unosi się radośnie we wszystkim.

Miłość płynie wartkim nurtem od Pana do was duchy, aby was uzdrowić, aby was budzić, prowadzić najlepszą dla was drogą, abyście dary swoje rozwijali, szczęśliwi byli, ŚWIATŁO nosili, a nie krzyże.

Pan jest MIŁOŚCIĄ, dla was potężnym oparciem, orężem dla was do walki z ciemnościami, jak uwolnicie uczucia, które chcecie rozumem kontrolować wszystko stanie się proste i piękne jak najpiękniejsze kwiaty na Ziemi.

Jezus Chrystus na Ziemi urodził się 30 kwietnia 1962 roku. Jest tu i teraz aby przekazać wam PRAWDĘ, uczyć was prawdziwego duchowego ziemskiego życia.

Ja Wola Boża, Miłość i Prawda na ciebie duchu czekam, przyjdź tu i kochaj, spełniaj pragnienia Miłości, przyjmuj Miłość i ją przekazuj dalej, czystą wymagającą i zawsze sprawiedliwą, litość rujnuje ciebie duchu, a Miłość buduje.

Obdarujcie Pana uczuciem, a wy otrzymacie zwielokrotnione płynące wartkim nurtem energie Miłości, które was pobudzą do życia i zobaczycie wszystko piękniejsze, wtedy powiecie; warto tu było przyjść aby to wszystko doświadczyć i zobaczyć.

Miłość i szczęście jest w was, blisko, a wy szukacie daleko, tylko nie w sobie, to że jesteście na Ziemi jest już ogromnym szczęściem, możecie odpracować swoją karmę, możecie się nauczyć kochać i być kochanym.

Nauczyć się patrzeć na tak przepiękną naturę swoim uczuciem, wtedy zobaczycie jak jest urokliwa, bo nie ma nic piękniejszego w lecie od kwiatów rozkwitających, jesień to przepiękne kolory, a zima to przeróżne formy płatków śniegu, wiosna to radość budzenia się wszystkiego do życia, narodziny natury i co rok jest piękniej, a my jesteśmy coraz bardziej doświadczeni.

Wolę Bożą, Miłość i Prawdę unoszą energie Miłości Bożej, łączą w jedno, przeplatają się nawzajem, aby Miłość wibrowała i na Ziemię przepływała, do żywiołów kierowała Światło do wszystkich.

Czystość, szlachetność, bezinteresowność, wrażliwość, przeplatają się nawzajem w pięknym duchu, promieniowania Miłości duchowej, masz otwarte drzwi, zapraszam, wejdź duchu, poczuj się jak ryba w wodzie, podążaj, odczuj, tutaj jest najlepiej.

Ciemności targają tobą, ściągają ciebie w otchłań, to usypiające nuty, Miłość ciebie otula, daje bezpieczeństwo, to jest energia, której nie można wyrazić w słowach, tutaj tylko uczuciem zarejestrować.

Duchu uwolnij uczucia, zawsze mów tylko PRAWDĘ, rozwijaj swoją wrażliwość, jak jesteś na drodze Miłości duchowej poprowadź za sobą innych, niech tak jak ty idą właściwą drogą.

 
Elżbieta Gas
Komentarze (0)
21.12.2012 rok 506.
 Oceń wpis
   

 21.12.2012 rok

506.

Końca świata nie ma i nie będzie przynajmniej na razie, chyba że swoim działaniem na Ziemi na to zasłużycie, teraz chodzi oto aby Ziemia się oczyściła po waszych działaniach, oczyściła się z was ciemnych i niereformowalnych rozumowców.

Przecież to wy ludzie na Ziemi wybieracie bo wolę macie, tworzycie swoją rzeczywistość, która się wam przejawia.

Człowiek na Ziemi musi być duchowy i wspomagać energetycznie naturę w prawach Pana, cała Ziemia może wyżywić dużo ludzi, ale nie może to być tak rabunkowo i niszczycielsko, tutaj wszystko musi być naturalnie.

Na wasze życzenie, Pan wam da to o co prosicie, wzmacniacie ten dzień programami telewizyjnymi, radiowymi, prasą i jeszcze mówiąc codziennie o tym dniu, wielu ludzi wzmacnia.

Producenci filmowi produkując film na temat wydarzeń 21.12.2012 roku wyraźnie sugerują co ma się wydarzyć, wielu ludzi na Ziemi ten film ogląda, energia się wzmacnia tak, że się materializuje, to się zadzieje na Ziemi na wasze życzenie.

Nikt nie zwraca uwagi na to, że jest Stworzyciel, że są prawa Stworzyciela według których duchy ludzkie mają żyć na Ziemi.

To co jest tu i teraz na Ziemi to koszmar senny, lepiej by było aby nikomu się nie śnił, ale jest tak, że szabrujecie, niszczycie naturę i jej zasoby, mordujecie się nawzajem, katujecie zwierzęta, które przychodzą na Ziemię aby wam tu pomóc przetrwać i przepracować karmę.

Zapomnieliście, że jesteście na Ziemi gościnnie, czas na pokorę i szacunek do siebie oraz wszystkiego wokół.

To co dziś już widać wyraźnie; kościół upada gęsto materialnie tu i teraz, gdyż duchy ludzkie wzmocnione siłą Stworzyciela wydobywają te brudy ich na zewnątrz, czas na rozliczenie, medycyna akademicka pokazuje się taka jaka jest, gdyż tu nikt nikogo nie leczy, a tutaj kaleczy się ciała ludzkie i duchy, sądownictwo też drąży robak korupcji, nauka nie uczy duchowości tylko szkoli rozumowców, a to klapa całkowita.

Miłość to nie litość, to nie jest skamlanie i biadolenie klęcząc na kolanach, Miłość to fruwanie w prawach Pana, radosne podążanie w czystości duchowej, będąc wymagającym i zawsze sprawiedliwym, poczujcie to, a zawsze będziecie fruwali.

Miłość Stworzyciela płynie na Ziemię coraz mocniej, coraz mocniej PRAWDA was wzmacnia, macie wolną wolę i prawo wyboru, dlatego wybierzcie PRAWDĘ, Stworzyciel oczyści Ziemię z ciemności, a wzmocni budujących Królestwo Tysiącletnie.

Siła MIŁOŚCI 23 stycznia popłynie do Ziemi bardzo wzmocniona, czyszczenie będzie duże, poczujecie każdy z was oddzielnie i wszyscy razem, tak jak się zaszeregujecie w rozwoju siebie ducha.

Uwolnijcie uczucia z tych blokad rozumu, poproście o wybaczenie i wybaczcie tym co was łączą z nimi włókna, stańcie się lepsi i wolni, bez rozumowych blokad, pamiętacie wstyd to kłamać i kraść, wypada zawsze mówić tylko PRAWDĘ, wtedy staniecie się wolni oraz szczęśliwi.

Wszystko musi się przenicować aby Ziemia była czysta, zdolna was wyżywić, dać wam wszystko co potrzebujecie zdrowego, naturalnego do doświadczania i odpracowywania karmy.

Ludzkość na Ziemi do tej pory podejmowała błędne decyzje, mając wolną wolę oraz prawo wyboru, działała przeciwko sobie, myśląc iż im wszystko tu można zniszczyć, eksploatować pod ich potrzeby, rabunkowa gospodarka zasobami, całkowicie niszczycielska.

Tworząc wiele związków toksycznych, wprowadzonych w życie ludzi, wpompowywanych w ziemię, wodę i całą naturę, 50% ziem uprawnych jest całkowicie skażonych i nie nadają się obecnie do uprawiania roli, zmiany genetyczne powodują skażenie środowiska na wiele lat, to wszystko musi się natychmiast oczyścić.

Wola Boża i Miłość Boża przekazuje wam wszystko co potrzebujecie aby duch był duchowy, zdrowy, radosny i szczęśliwy w prawach Pana, wypełniający swoją misję na Ziemi, gdyż po to tu przychodzi aby uczyć się i doświadczać.

 
Elżbieta Gas
Komentarze (0)
To nie ‘KONIEC ŚWIATA’ 453.
 Oceń wpis
   

 To nie KONIEC ŚWIATA

453.

To nie KONIEC ŚWIATA, to tylko oczyszczenie Ziemi poprzez armię Pana żywioły z ciemności, to tylko oczyszczenie ducha ludzkiego z fałszywych poglądów poprzez doświadczanie.

Dla niektórych duchów będzie to rozliczenie całego bytu i budowanie nowej świadomości, to budowanie na Ziemi nowego świadomego ducha ludzkiego.

Musi minąć kilka pokoleń aby rozum człowieka zapomniał o ciemnocie i dogmatach, bogactwo ziemskie musi być porównywane do wartości duchowej, a nie jak dziś do korzyści materialnych, im więcej ktoś ma tym jemu się ZDAJE, że ma większy autorytet, ten mit musi upaść bezwzględnie.

Wartości duchowe muszą stać się dla was duchy drogowskazem w życiu ziemskim, a autorytetem ten co jest duchowy, KONIEC PANOWANIA CIEMNOTY NA ZIEMI.

Świat istniał i będzie istniał, tylko Ziemia jak ludzie nie będą się rozwijali duchowo rozpadnie się na pół i jako taka planeta przestanie istnieć.

Ale teraz jest wiele duchów ludzkich, które się rozwijają i obecnie nie ma takiego zagrożenia aby Ziemia miała przestać istnieć, to tylko ciemności z braku logiczności straszą ludzkie duchy.

Koniec straszenia, koniec stresów, koniec panowania rozumu, koniec ciemności, Ziemia się oczyści i wreszcie zacznie żyć naturalnie zgodnie z WOLĄ BOŻĄ.

Jeszcze powtarzacie po ciemnościach i ciemnocie te kłamstwa, ale po intensywnych wydarzeniach, po waszych ziemskich przeżyciach apokaliptycznych zapomnicie o FAŁSZU, nauczycie się świadomie żyć duchowo zgodnie z prawami PANA tu i teraz na Ziemi.

Wyścig szczurów za pieniędzmi dobiega do mety, to finisz dla żądzy rozumu, nie będzie już nigdy kultu seksu, kultu papieży, kultu dziwnych ludzi chorych i zdeformowanych rozumowo.

Pieniądze są narzędziem w rozwoju ducha ludzkiego, nie mogą być blokadą dla ducha, to też energia tworzona przez ziemskich ludzi i musi być pozytywna, pieniądze będą służyć po to by wymienić je na potrzebne towary lub usługi.

Teraz będą bardziej intensywne wydarzenia gdyż jest coraz większy przypływ OGNIA BOŻEGO na Ziemię, apokalipsa realizuje się w swej końcowej fazie, to co przeżyjecie da wam początek naturalnego bytowania, a całkowicie zginą ciemności i około 80% duchów wyjdzie z ciała by rozliczyć się z całego swojego bytu, wrócą jako nieświadomi na poziom duchowo istotny.

Wyciągnijcie ludzie ziemscy właściwe wnioski i zacznijcie się rozwijać duchowo Pan dał wam jeszcze chwilkę na wasze opamiętanie i wiarę z przekonania, koniec ślepej wiary.

Nie ma końca Świata to bardzo niewłaściwe określenie i całkowicie nieprawdziwe.

 Elżbieta Gas
Komentarze (0)
PRZEŁOMOWY Rok 2012 475.
 Oceń wpis
   

 PRZEŁOMOWY Rok 2012

475.

Ten rok jest i będzie przełomowy w każdej możliwej dziedzinie. Media szerzą kłamstwa i zepsucie, zatruwa to ludzkiego ducha, aż do gnicia wnętrza i upadku ducha ludzkiego, fałszywych informacji jest tak dużo, iż dziś ludzki duch tonie w tym fałszu, szarpiąc się wewnętrznie, lecz nie potrafi już znaleźć w sobie ani odrobinki wolnej woli, by właściwie wybrać.

Niektórzy zeszli moralnie poniżej wszelkich wyobrażalnych norm, nie da się tego do niczego porównać, symbolicznie do robala, który drąży zdrowy owoc, chciwość, mściwość, nienawiść i zazdrość osiągnęły ogromny rozmiar, ponad miarę zrozumienia.

Głupota rozumu i jego sprzedajność za parę groszy nie ma usprawiedliwienia i wybaczenia, tu trzeba przeciąć ten wrzód jednym właściwym cieciem, szybko i radykalnie aby nigdy już się nie powtórzył.

Zaskoczenie dla was będzie tym większe im bardziej uważacie się za niewinnych i bardzo pokrzywdzonych, tych którzy myślą, że się rozwijają duchowo, ale nigdy nic nie uczynili dla siebie ducha, będą krok po kroku w cierpieniach i mękach osiągali pokorę i zrozumienie duchowych procesów, aż do odejścia ducha z ciała, muszą odpracować wprowadzanie innych w błąd.

Wasze ogromne ilości książek ezoterycznych codziennie wprowadzają tysiące ludzi w bagno fałszu i obłudy, za każdego takiego ducha będziecie odpracowywać setki razy, aż duch zrozumie co to duchowość i pokora.

Wasza pycha, zarozumiałość i ego ponad miarę zostanie ogromnie ukarana, zgodnie z prawami Pana.

Te dzieła rozumowców nie uczą duchowości, ale robią zamęt jeszcze większy, gdyż wiedza w nich zawarta nie odbiega od dogmatów i paradygmatów wszelkich religii, to wiedza rozumowa, a nie duchowa.

Symbol strawy duchowej, to Słowo Pana podane w Objawieniach Woli Bożej i przekazane przez wysłanników Stworzyciela, a nie wiedza z rozumu, wymyślona przez ludzkie duchy i podana w formie nakazów i zakazów.

Opłatek w kościele to symbol zjedzenia ciała Jezusa Chrystusa, energetyczny kanibalizm, wyjątkowo szarlatański rytuał, uczuciem nie da się zrozumieć; po co takie symbole i co one komu dają???

Albo zaczną duchy na Ziemi logicznie myśleć, kojarzyć fakty i wyciągać wnioski z wszystkich doświadczeń, nie da się ślepo brnąć w błocie, a tak do tej pory dawaliście się wodzić po najbardziej ciemnych zakamarkach ciemności.

Albo rozliczą się wyjątkowo szybko, lecz pozbawiając siebie ciała zobaczą jak będzie im niełatwo w gronie jednorodnych do siebie duchów znaleźć właściwą drogę, aby odpracować karmę.

Odpracowanie będzie trwało tak długo jak będzie trzeba, aby każdy duch wprowadzony przez tego ducha w błąd trafił na właściwą duchową drogę.

Im bardziej prosty człowiek, tym prędzej rozumie jasną i prostą drogę rozwoju duchowego prowadzącą prosto do domu w kierunku do Stworzyciela, im więcej fakultetów, tym bardziej rozwinięty rozum tym większe niezrozumienie prostych praw Stworzyciela, tym większe błądzenie i większe EGO.

Ten rok przełamie wszelkie bariery trzymające ludzkie duchy z dala od Miłości duchowej, jesteście wszyscy obecnie w nurcie Światła, otrzymujecie siłę, ona wszystkie wasze cechy dobre i złe wzmocni i wydobędzie na zewnątrz abyście się przejawili, tacy jacy jesteście; dobrzy lub źli.

Tu w nurcie Światła nic się nie ukryje, nie schowa, a jeszcze pokaże się w Świetle bardziej niż byście chcieli się pokazać, wasze największe ukrywane cechy wydobędą się na zewnątrz i zostaną oświetlone aby były bardziej widoczne dla innych, miejcie się na baczności zanim coś komuś złego uczynicie.

Jesteście tu na Ziemi aby w Miłości duchowej odpracowywać karmę, być jej częścią i się utożsamiać z Miłością, to jest wasze oparcie i wasz przewodnik po Ziemi.

Nastąpi przełom w wydarzeniach, w niewyobrażalnym przez rozum nasileniu aby te duchy, które już pozbawiły siebie możliwości odpracowania karmy i rozwoju duchowego odeszły na inne poziomy i galaktyki odpracowywać te wszystkie złe czyny i już nie przeszkadzały w budowie Królestwa Tysiącletniego.

 Elżbieta Gas
 
Komentarze (0)
PRZEPOWIADAM 462.
 Oceń wpis
   

 PRZEPOWIADAM

462.

Przepowiadam dla Ziemi bardzo mocną kumulacje wydarzeń, to apokalipsa dochodzi do swojego najbardziej nasilonego działania.

Albo będziecie szli drogą PRAWDY i MIŁOŚCI, albo będziecie cierpieli, chorowali, tracili dobra materialne, będą wielkie kłody rzucane pod wasze nogi na drodze życiowej, wszystko to co robicie niewłaściwie obróci się przeciwko wam, to wszystko co się dzieje jest wynikiem waszego niewłaściwego życia na Ziemi.

Nie oceniajcie nikogo i nie krytykujcie, wszystko co dziś dzieje się na Ziemi nie jest przypadkowe, następują ostateczne rozliczenia miedzy duchami, Norweg Breivik nie będzie okazywał skruchy gdyż wyrównał energie z poprzedniej inkarnacji, został przez te same duchy, które zastrzelił ukamieniowany, przyszedł tu na Ziemię po to aby wyrównać krzywdę jaką jemu wyrządzili i rozliczyć się z tymi duchami, zadanie wykonał, nawet Policja nie mogła jemu w tych rozliczeniach przeszkodzić, duch jego cierpiał z powodu ukamieniowania to musiał tym duchom wyrównać, tym bardziej iż był niewinny w tamtym życiu ziemskim.

Każdy z was ma takie małe i duże rozliczenia, dla was dziś jest to totalnie niezrozumiałe, ale musicie się wysilić, rozwinąć duchowo aby to zrozumieć i odczuć.

Powiadam wam; że jak przyczyniliście się kiedykolwiek w którejkolwiek inkarnacji do cierpienia jakiegokolwiek ducha, to tu musicie tą energię spotęgowaną przeżyć i odcierpieć, w prawach Pana następuje sprawiedliwe rozliczenie i nikt wam tego nie odpuści, chyba że się zmienicie i będziecie się rozwijać duchowo to wtedy dużo lżej to przeżyjecie, ale odpracować karmę musicie.

Stres i strach jest dla was przepaścią, ciemnym labiryntem z którego nie ma wyjścia, bo rozum kuma się z ciemnościami, duch z tego powodu upada, to tak jakby posadzić świnię na tronie króla.

Zamykanie ust tym co głoszą PRAWDĘ nic nie da, gdyż PRAWDA i tak się przejawi, tu decyduje PAN, wybieracie i takim sposobem się zaszeregujecie, dobrze wybierzecie będziecie chronieni, źle wybierzecie jeszcze bardziej upadniecie i przejawią się na was skutki zwrotne, nie ma znaczenia czy jesteście bogaci czy biedni.

W prawach Pana wszyscy jesteście tacy sami, ani lepsi ani gorsi, zrozumiecie to wtedy gdy materialne dobra stracicie i wszystko wybudujecie od nowa na zdrowych zasadach.

Dla tych co nie kierują się uczuciem tylko rozumem to będzie TRAGEDIA, wcześniej czy później przejrzycie na oczy, im wcześniej przejrzycie tym mniej będziecie cierpieli.

Będą leżeć ludzie na ulicach, gruzach i w różnych miejscach, połamani, ranni, cierpiący, ale nikt nie będzie im w stanie pomóc, gdyż tych co będą mogli pomóc będzie niewielu, uczycie się uzdrawiania energią, gdyż medycyny akademickiej nie będzie, żadnych chemicznych leków nie będzie, będą katastrofy i wy.

Dla was zawali się wszystko na Ziemi, żywioły zgodnie z prawami Pana wyrównują waszą karmę, co widać już w wielu krajach, to co dziś robicie przejawia się skutkami zwrotnymi natychmiast.

Nie wyciągacie wniosków z dotychczasowych kataklizmów, nie wyciągacie wniosków ze swoich doświadczeń na Ziemi, ciemności wami żądzą, a wy dalej brniecie rozumowo i nic nie przyjmujecie.

Zamroczyli was pięknymi słówkami, opowiadaniem o Miłości, której sami nigdy nie przeżyli, kazaniami, które są tylko po to by was ściągać w dół, ale to wy wybieracie i wy daliście się ułożyć w ich ograniczenia gdy zatrzymali się w średniowiecznych mrocznych energiach.

Kroczcie duchowo bo rozumowo upadacie, wam jest potrzebny Stworzyciel, gdyż jest dla was Miłością, Prawdą, źródłem życia i energii, tu przejawia się duch, a ziemski sposób potrzebna jest woda i powietrze oraz bardzo zdrowe pożywienie aby wasze ciało wytrzymało to co zamierzy duch zrealizować na Ziemi będąc w ciele, ponieważ musi być równowaga duchowo ziemska, ale najpierw musicie stać się duchowi.

 Elżbieta Gas
 
 
Komentarze (0)