Kościół Największą sektą na Ziemi 257.
 Oceń wpis
   

 

Kościół Największą sektą na Ziemi

257.

Największa sekta na Ziemi, to kościół i religie, to wyizolowane ludzkie duchy całkowicie z ziemskiej cywilizacji, świat wyimaginowany rozumowo przez religie i kościelnych, fałsz, kłamstwa i obłuda, rozumowe teorie, dogmaty, pedofilia, zboczenia seksualne, opilstwo i wiele innych nałogów można wymieniać, do których bynajmniej kościoły i religie się nieoficjalnie przyznają, coraz więcej ludzi ziemskich myśli logicznie i przestają zasilać finansowo wszystkie te sekty, które prawnie na świecie zostały zalegalizowane, wręcz należy powiedzieć, że stoją przy władzy na całej Ziemi.

Stworzono państwo Watykan opływające w majątki ziemskie, a SŁOWO, które mienią się że głoszą, całkowicie mordują, ponieważ sami są martwi i obarczeni energią skutku zwrotnego za zamordowanie część Pana, JEZUSA CHRYSTUSA, ale część Pana zapowiadany przez apokalipsę Jana jest powtórnie na Ziemi i głosi SŁOWO BOŻE, biada wam oszczercom, biada wam rozumowcom, nastał czas rozliczenia, drżyjcie w swych ciemnych podstawach, drżyjcie ci co rozum posadziliście na tronie dla ducha i liczycie tylko na materialne dobra i majątki ziemskie gromadzicie, zamiast rozwijać się duchowo, gdzie PRAWDA, zniekształciliście MIŁOŚĆ duchową, zniekształciliście SŁOWO i codziennie SŁOWO mordujecie, zamiast czcić i głosić PRAWDĘ o PANU i prawach PANA.

Z energii przepływających we wszechświecie tworzy się oko PANA wszechobecne i wszechwidzące, zobaczcie ludzkie duchy jacy jesteście maluczcy, jak Ziemia jest mała we wszechświecie.

Wylanie Siły w stworzenie daje tak wielką Siłę do walki z ciemnościami poprzez Miłość duchową, iż wy sami upadniecie razem z ciemnościami, którym służycie swoim rozumem, rozpadną się wszystkie mury z fałszywymi znakami, znakami skutku zwrotnego wszelkim religiom i kościołom za zamordowanie wysłannika PANA.

Muszą swoje skutki zwrotne przeżyć do końca, do ostatniego ducha prowadzonego w kłamstwach i dogmatach, duch każdego z nich musi poznać PRAWDĘ jak prowadził do piekła rozumowego ludzkie duchy, które im zawierzyły i oddały się w prowadzenie, wasza wina, ale ich też, ślepa wiara to wygodne życie bez doświadczeń duchowych, to martwota wszechobecna w kościołach i religiach, tam rządzi rozum i rozumowcy oddalili się od PRAWDY tak dalece, iż stoją zupełnie po przeciwnej stronie, zamknięci w klasztorach i kościołach, domach tak zwanych katechetycznych, zakonach i domach zamkniętych, wszyscy bardzo zamurowani na Prawdę całkowicie, sami sobie utworzyli uprzywilejowane prawo, nie są pod prawo ziemskie podporządkowani, mają swoje prawo, wygodne dla nich, aby uniknąć odpowiedzialności za wiele dewiacji i zboczeń, spowodowanych odizolowaniem się od ziemskich ludzi, inaczej się ubierają aby się wyróżnić, inaczej żyją, nie są wzorem dla innych, tylko utajniają swoje prywatne życie.

Wychodząc poza wyizolowane pomieszczenia ubierają się tak jak inni, aby zginąć w tłumie, ponieważ trzymają się tylko materialnych doznań, a w pracy ubierają się w czarne długie szaty, zwane sutannami, dla nich jest to ubranie robocze, powinni nieść SŁOWO ziemskim duchom, a nie niosą, to wyróżniają się tylko ciemnym ubraniem rozumowo, a nie duchowo.

Mają przedstawicielstwa nawet w najmniejszej wsi w całej Polsce i wymuszają posłuszeństwo strachem, poprzez spowiedź mają wiedzę o całej społeczności w okolicy i manipulują duchami od wieków z pokolenia na pokolenie, rzucają klątwy i ekskomunikują ludzi, którzy są konkurencją lub zaczynają widzieć PRAWDĘ i stają się niewygodni.

Dziś już nie mają oparcia w ciemnościach, bo sam Lucyfer został spętany i trafił tam skąd wyszedł, ciemne wsparcie upadło i sam kościół nie ma żadnej mocy i rozpoczyna się proces rozliczeń z pobytu tych duchów na Ziemi.

Ci co mają stygmaty muszą cierpieć za branie udziału na Ziemi w mordowaniu Jezusa Chrystusa 2000 lat temu, muszą sami doświadczyć na sobie całe cierpienie jakie zadawali części Panu, bicie i katowanie, przebijanie ciała gwoździami, aż do odejścia części Pana z ciała ziemskiego.

Jezus Chrystus przyszedł ponownie na Ziemię i czy się to kościołom i religiom podoba czy nie, ale i tak w ramach praw Pana i z WOLI BOŻEJ zostanie PRAWDA przejawiona i sam kościół występując przeciwko części Panu przyspieszy w skutku zwrotnym swój całkowity upadek raz na zawsze, wszyscy ludzie na Ziemi wiedzą, że w państwie Watykan jest skrywana PRAWDA, więc zaczną żądać PRAWDY od przywódców kościelnych i religijnych.

Odkryją się dla ludzi wszystkie niewłaściwe czyny kościelnych i księży, musicie ludzie zobaczyć jacy są naprawdę, kim są i jak wami manipulują, molestują wasze dzieci, a wy ich bronicie, żyją ponad stan a wy ich usprawiedliwiacie, używają czarnej magii a wy to uważacie za normalne, jak długo będziecie tak ślepi?

Przyspieszenie działania praw PANA jest tak duże, że dziś każdy odpowiada za swoje czyny natychmiast, aby proces oczyszczania Ziemi następował z WOLI PANA i zakończy się całkowitym sukcesem ŚWIATŁA, KONIEC ciemnościom i ciemnocie.

PAN i część PANA samego na Ziemi, Jezus Chrystus nie ma nic wspólnego z żadnym ugrupowaniem religijnym, ani żadnymi kościołami i sektami, sam JEZUS CHRYSTUS to PRAWDA  i Miłość na Ziemi.

 Elżbieta Gas
Komentarze (0)
Pukam do waszego ducha 503.
 Oceń wpis
   

 Pukam do waszego ducha

503.

Grozi wam zagłada, jesteście martwi już za życia, wy nie odczuwacie więc już za życia ziemskiego skazani jesteście przez swój rozum na zagładę ducha.

Oddajcie się Prawdzie w prowadzenie, wyluzujcie, samo się wtedy przy pomocy Światła wszystko wam właściwie poukłada, odczujcie siebie ducha jak najprędzej, otwórzcie drzwi i posłuchajcie PRAWDY, wejdźcie na tą drogę, sprawdźcie ją swoim uczuciem, nie bądźcie ślepi na wszystko, przecież macie oczy żeby widzieć, macie uszy aby słyszeć.

To najgorsze co możecie zrobić, to schować głowę w piasek, w ferworze ziemskiego życia zapomnieliście, że duch ma odczuwanie.

Sprawdzajcie wszystko sami, każdą najmniejszą rzecz przepuszczajcie przez swoje uczucie a nie przez rozum, rozum ze swojego ograniczenia od razu was zablokuje w ziemskim, a duch was wyciągnie w górę tam gdzie jego miejsce, PRAWDA ma wszystko jasne i proste, kłamstwa to tajemnice, zakrywanie i utajniane oparte na strachu, że to wyjdzie na jaw.

Zło trzymacie, lęk i litość, te cechy to ciemnota rozumu, Pan wam daje bezpieczeństwo, wiedzę duchową, spokój i wszystko czyste, jasne i wytłumaczalne, te cuda kościoła to bajdurzenie, przepuście je przez ducha, a natychmiast to odrzucicie.

Za życia już odchodzicie z ciała, dopada was nostalgia, depresja, choć jesteście młodzi, to już zmęczeni i chorzy, bez energii Stworzyciela nie istniejecie, to wegetacja, którą nie można nazwać życiem, niosę wam potężny oręż; SŁOWO BOŻE, a wy co macie, ślepą wiarę i kłamstwa.

Tylko w przekonaniu jest wasza wolność duchowa i wasze wyzwolenie z ciemności, popatrzcie na siebie w jakich ubraniach chodzicie i w jakich samochodach jeździcie, jakie są meble w waszych domach i w waszej pracy.

Wszystko czarne, szare, ciemno brązowe i bure, integrujecie się z wężami, szczurami, smokami, piekłem i diabłami, cały czas nosicie czarny strój jak kościelni, to dowód na to iż wnętrze wasze czarne i brudne, topicie się w takich ciemnych energiach.

Wy już tego nie widzicie i ZDAJE się wam, że to właściwe i dobre, wmówiono wam; że czarne wyszczupla, a tak naprawdę to was pogrubia o te ciemne energie, których ziemskim wzrokiem nie widzicie, tu trzeba popatrzeć trzecim okiem, nauczyć się widzieć duchowo.

Miłość duchowa wyzwala w uczuciach ducha same pozytywne wibracje, tutaj jest duch w swoim żywiole jak ryba w wodzie, czyni dobro i dobrem promieniuje, w uczuciach tego ducha jest PRAWDA, kojarzy wszystko tylko ze świadomością duchową.

Molestowanie, pedofilia dewiacje seksualne są duchowi całkowicie obce, jest daleki od takich ziemskich wibracji, jego świadomość na to nie pozwala, jest świadomy konsekwencji w prawach Pana.

Cóż wy ludzie robicie, sami sobie szkodzicie, bez wiary w Stworzyciela nie istniejecie, źródło energii dla was duchów odcinacie, na Ziemi to jedyne o co powinniście zabiegać i dbać ze wszystkich sił swoich z całego siebie ducha.

Elżbieta Gas

Komentarze (0)